Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
PARY - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 566
Liczba opłaconych zawodników: 437
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZYK SANDRA  PROP / RYDUŁTOWYORION ART-STAL TEAMOKOKparaMIX 
2  ADAMEK ADAM  PRO / M40ŚWIEBODZINSECO/WARWICKOKOK 
3  ADAMEK MICHAŁ  PRO / M30WROCŁAWLONGHORNOKOK 
4  ADAMSKI ADRIAN  CL / M20POZNAŃOKOK 
5  ADFELDT RADOSŁAW  CL / M40MYSŁAKOWICEDRÄXLMAIER MTB TEAM OK 
6  ANDREJKÓW PIOTR  PROP / KOWARYMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM OKparaMen 
7  BABIARZ PRZEMEK  PRO / M30KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMOKOK 
8 BACHOWSKI KRZYSZTOF CL / M40KWACZALA OK 
9 BAĆ KRZYSZTOF CL / M40RZESZÓWMTB MEBLOPOL OK 
10  BADKO DARIUSZ  CL / M40PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOKOK 
11  BAJDA PIOTR  PRO / M30WARSZAWANEW AGE FITNESS SKLEPROWEROWY.PL OK 
12  BALCERZAK ANDRZEJ  PRO / M40WARSZAWAOKOK 
13  BALCERZAK MARTA  PRO / K30GORZÓW WLKP.JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE OK 
14  BARABASZ MICHAŁ  PROP / JÓZEFÓWBIKE SALON TEAM OKparaMIX 
15 BARAN DARIUSZ  PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELINOKOKparaMIX 
16  BARANOWSKI KRZYSZTOF  PRO / M30POZNAŃSUPERSPORTOWY MTB RACING TEAMOKOK 
17  BARKHANOV ALEKSEJ  CL / M30MINSK OK 
18  BARTKOWIAK KACPER  CL / M1KĄKOLEWOREAL-64 STOOKOK 
19  BEDNARSKI BARTEK  PRO / M30LEGNICA24BIKE.PLOKOK 
20  BEDNARZ ROBERT  PROP / WARSZAWAOKOKparaMen 
21  BEJM BARTOSZ  CL / M20KOŁOBEJM TEAM GO INVEST OK 
22  BELT KACPER  PRO / M20SULNOWOMTB ELDAR ŚWIECIEOKOK 
23  BERŁOWSKI GRZEGORZ  CL / M30SZRENIAWAKOMORNIKI MTB TEAMOKOK 
24  BERNAT DAWID  PRO / M30EŁKMTB TEAM EŁKOKOK 
25  BERTOWSKI MIROSŁAW  CL / M60WARSZAWAPATNET TEAMOKOK 
26  BIELIŃSKA HANNA  CLP / BYDGOSZCZCTBIKE.PLOKOKparaWomen 
27  BIELIŃSKI BOGUMIŁ  PRO / M30BYDGOSZCZCTBIKE.PLOKOK 
28  BIERNAT KAMILA  PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELINOKOKparaMIX 
29  BIKSA ADRIAN  PRO / M20KĘDZIERZYN-KOŹLECART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALINOKOK 
30  BILICKI MIŁOSZ  PRO / M30GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACINGOKOK 
31 BJERGE CLAUS PRO / M40VEJENMUDEATERSOKOK 
32  BLASZCZYNSKI WOJCIECH  CL / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB TEAM GORZÓWOKOK 
33  BLAZY SŁAWOSZ  CL / M30RYBNIKOKOK 
34  BŁAŻKO PAWEL  CL / M30ŚWIECIEBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEOKOK 
35  BOENNELAND JACOB  PRO / M40HJOERRINGCCH OK 
36  BOGDANÓW MACIEJ  CL / M40LESZNOBRAK OK 
37  BOGDAŃSKI MARCIN  PRO / M30SIERADZOKOKe-bike 
38  BOJANOWSKI DARIUSZ  PRO / M40KOLUSZKIVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAMOKOK 
39  BOŃKOWSKI JAROSŁAW  PROP / GDAŃSKMH AUTOMATYKAOKOKparaMIX 
40  BORKOWSKI JAKUB  CL / M1WAŁBRZYCHOKOK 
41  BOROWIAK PAWEŁ  PRO / M30MIĘDZYCHÓDMARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKEOKOK 
42  BOROWIECKI DAREK  CL / M40SUCHY DWÓR--- OK 
43  BOROWIECKI JACEK  CL / M50ZŁOTOKŁOSOKOK 
44  BOROWIECKI TOMASZ  CL / M40WARSZAWAMYBIKE OK 
45  BRAMBRING STEFAN  PROP / OLSBERGEGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACINGOKOKparaMen 
46  BRAUN JAKUB  CL / M30DYGOWOKTC KOŁOBRZEGOKOK 
47  BROCHACKI LECH  PRO / M50EŁKMTB PROSTKI EŁKOKOK 
48  BRODA ALICJA  CL / K40WROCŁAWMORE WOMEN\\\S TEAM OK 
49  BRONIKOWSKA JOANNA  CL / K30KRAKÓWOKOK 
50  BROSŁAWSKI MARCIN  CL / M40GOLENIÓWTRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIEOKOK 
51  BRUZI PIOTR  CL / M50MOKRONOS GÓRNYKACZMARSKI GROUP MTB TEAMOKOK 
52  BRYCKI ŁUKASZ  PRO / M30POZNAŃSUPERSPORTOWY MTB RACING TEAMOKOK 
53  BRYCKI MATEUSZ  CL / M30SADKÓWEMELEMENT GARAZOWY OK 
54  BRYŁKA KATARZYNA  CL / K30WARSZAWAONBIKES OK 
55  BRYŁKA KONRAD  CL / M1BRALINWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW OK 
56  BRYTAN MICHAŁ  PRO / M40GORZÓW WLKP.JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE OK 
57  BRZOZOWSKI MARCIN  PRO / M30LESZNOSPINKO LESZNOOKOK 
58  BUBNOWSKA VIOLETTA  CLP / ŁAZY MAŁEROWEROWA RODZINAOKOKparaMIX 
59  BUBNOWSKI PAWEŁ  PRO / M30WROCŁAWROWEROWA RODZINAOKOK 
60  BUDASZ ADRIAN  CL / M20ŻELECHÓWSECO/WARWICKOKOK 
61  BUDZIŃSKI TOMASZ  PRO / M40BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZOKOK 
62  BUJNOWSKI GRZEGORZ  CL / M40WARSZAWADOMNAMAZURACH.PLOKOK 
63  CEGIELSKI BARTOSZ  CL / M40KOMORNIKIKOMORNIKI MTB TEAMOKOK 
64  CHOJECKI DAMIAN  CL / M20JELENIA GÓRADRÄXLMAIER MTB TEAMOKOK 
65  CHOJNACKI RAFAŁ  PRO / M50WARSZAWACRAZY RACING TEAMOKOK 
66  CHRISTENSEN THOMAS  PRO / M40EGTVEDMUDEATERSOKOK 
67  CHUDZICKI ZBIGNIEW  CL / M40KOWANÓWKOSKS OBORNIKIOKOK 
68  CHWIEJ KAROLINA  CL / K30BRWINÓWKOMOBIKE SCOTT OK 
69  CHWIEJ MICHAŁ  CL / M20SZKLARSKA PORĘBAKS LECHIA PIECHOWICEOKOK 
70  CHYŁA MARIUSZ  CLP / KĄKOLEWOREAL-64 STOOKOKparaMen 
71  CICHOCKI RAFAŁ  PRO / M30SULEJÓWEKŚWIAT ROWERÓW TEAMOKOK 
72  CIECIERA MACIEJ  PROP / HALINÓW---OKOKparaMen 
73  CIEŚLIKIEWICZ URSZULA  CL / K40RACIBÓRZ---OKOK 
74 CIMOSZUK KRZYSZTOF PRO / M30BIAŁYSTOKOKOK 
75  CYNOWSKI PIOTR  PRO / M40RACLAWJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE OK 
76  CYRANIK TOMASZ  CL / M30MUROWANA GOSLINASUPERSPORTOWY MTB RACING TEAMOKOK 
77  CYWIŃSKI ŁUKASZ  CLP / WAŁBRZYCHGŁODNI ŻYCIAOKOKparaMen 
78  CZOPOR MATEUSZ  CL / M30JELENIA GORADRÄXLMAIER MTB TEAMOKOK 
79 CZYŻEWSKI RAFAŁ  PRO / M40GRÓJECRADZIO ROWERYOKOK 
80ČENKUS GIEDRIUS CL / M30VILNIUSVELOPEAK BOILERSOKOK