Zawody obsługuje firma Datasport

Mała Pętla Izerska, Mocna Piątka Izerska, Izerski Nordic Walking
Szklarska Poręba, 11 lipca 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Rodzinna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 163
Odebrało numery: 154

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK SYLWIA 512M5I / K50WROCŁAWOK  
2 AMBROSIEWICZ HENRYK43MPI / M60JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
3  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 91MPI / K50LUBAŃOK 
4  ANTCZAK WALDEMAR 73MPI / M40WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOK 
5  ANTKOWIAK JOACHIM 47MPI / M40LESZNOOK  
6 ANTKOWIAK JOANNA45MPI / K40LESZNOKOBIETY BIEGAJĄOK  
7  AUGUSTYNIAK JAKUB 32MPI / M30ŚLĘZAMATNER RUNNING TEAMOK 
8  BALCEWICZ MARIUSZ 112MPI / M50LEGNICABBL LEGNICAOK 
9  BARSZCZYK DAWID 531M5I / M20SIENIAWKAIZERY BOGATYNIA / EDI TEAM ZGORZELECOK 
10  BELA BEATA 63MPI / K50WROCŁAWOK  
11  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 27MPI / M60WROCŁAWOK  
12  BIAŁOŻYD BOŻENA 56MPI / K60WROCŁAWOK  
13  BŁAŻUK JOANNA 12MPI / K40SZLICHTYNGOWABABKI Z KLASĄOK 
14  BŁAŻUK RAFAŁ 13MPI / M40SZLICHTYNGOWAOK 
15  BOGUSZ ZYGMUNT  INW / MJELENIA GÓRAMKL 12 JELENIA GÓRAOK 
16  BRAUMANN JOANNA 77MPI / K50DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOK 
17  BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 19MPI / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
18  BRZOZOWSKA JOANNA 49MPI / K40LUBIN#BBKTS#OK  
19  BUREK MARTA 520M5I / K30SŁAWSKFAC RAILOK 
20  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 513M5I / M50ŻARYCF ŻARYOK 
21  CHOMA KATARZYNA 118MPI / K40JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
22  CIESIELSKA MONIKA 515M5I / K30DĄBCZE GM RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
23 CZARNECKA JOANNA549M5I / K40GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
24  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 535M5I / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
25  DĄBKOWSKA AGATA 90MPI / K20SMOLECOK 
26  DOBROWOLSKI KRZYSZTOF 124MPI / M30SULIKÓWEDI TEAM ZGORZELECOKVEGE 
27  DRZEWIECKI KAMIL 109MPI / M30ZŁOTORYJAKB BIEGAMY LEAR LEGNICAOK 
28  DUDA AGNIESZKA 525M5I / K40DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOK 
29  DUDA KAROL 78MPI / M30PISKORZÓWPCH SPORT TEAMOK 
30 DUDKOWSKA MONIKA 39MPI / K50JAWORJKS SALAMANDRAOK 
31  DUL KAROLINA 546M5I / K20JELENIA GÓRAFAMILY TEAMOK 
32  DUL MAGDALENA 57MPI / K40NOWE CZARNOWOKB HERMES GRYFINOOK  
33  DYGUDAJ GRZEGORZ 98MPI / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
34  DYGUDAJ JERZY 110MPI / M60GMINA KUNICEBBL LEGNICAOK 
35  DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ 116MPI / M30LUBINKGHM ZG RUNOK 
36  DZIKIEL BEATA 11MPI / K50GŁOGÓWFITARENAOK 
37  ERBETOWSKA AGNIESZKA 52MPI / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK  
38  FABIJANIAK WOJCIECH 85MPI / M40BRZEGOK 
39  FEIFER JOLANTA 96MPI / K30WOLSZTYNFEIFER TEAMOK  
40  FICNER ANNA 97MPI / K30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/MKS SIECHNICEOK 
41  FONAŁ LUCYNA 536M5I / K30WROCŁAWOK 
42  FRĄCKOWIAK HANNA 519M5I / K30POLICEUKL ÓSEMKA POLICEOK 
43  GADZIŃSKA JOANNA 550M5I / K60ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
44  GAJEWSKA PAULINA 522M5I / K30ŁÓDŹOK  
45  GAJEWSKI ADRIAN 523M5I / M30ŁÓDŹOK  
46  GAUZA JUSTYNA 69MPI / K40ZIELONA GÓRANO TO DZIDAOK 
47 GĄSIEWICZ KAROLINA65MPI / K30DOMASZOWICEOK 
48  GOLEBIOWSKA MALGORZATA 516M5I / K40KŁODAR-TEAM RYDZYNAOK 
49  GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN 33MPI / M30BOGATYNIA#ENERGIAZBIEGANIAOK 
50  GÓRCZYŃSKA ILONA 537M5I / K20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
51  GÓRCZYŃSKA STELLA 72MPI / K40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
52 GÓRCZYŃSKI ROBERT71MPI / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
53  GÓRECKI KRZYSZTOF 64MPI / M20JELENIA GÓRAOK 
54  GRANOPS PRZEMYSŁAW 102MPI / M50PIŁAOK 
55 HARENDA CZESŁAW61MPI / M50ŻARYHARENDZIAKIOK 
56  JAGODZIŃSKI DAMIAN 119MPI / M20RĘBISZÓWOK  
57  JANKOWSKI TOMEK 542M5I / M40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
58  JASINKIEWICZ ANNA 62MPI / K40JANKOWO GDAŃSKIEOK  
59  JAŚKOWIAK JOANNA 530M5I / K40GRODZISK WLKP.JASIOWA PASIEKAOK 
60  JĘCZMIENIAK ALICJA 125MPI / K50LUBAWKALUBAWKA TEAMOK 
61 KACZMAREK SYLWIA87MPI / K40ZIELONA GÓRAOK 
62  KOAL GERD 26MPI / M60COTTBUSNLLB COTTBUSOK 
63  KOAL INGRID 25MPI / K60COTTBUSNLLB COTTBUSOK 
64  KOŁODZIEJ ALEKSY 115MPI / M50ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
65 ZAWODNIK ANONIMOWY93MPI / K40 FORMAOK 
66  KOT MATEUSZ 524M5I / M30JELENIA GÓRAOK  
67  KOWALSKA JOANNA 915INW / KGRYFINOOK 
68  KOZŁOWSKI RAFAŁ 83MPI / M20KROSNO ODRZAŃSKIEOK  
69  KRAJEWSKI MACIEJ 532M5I / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOK 
70  KRAWIEC EWELINA 46MPI / K20ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
71  KUBIAK ANNA 53MPI / K40STRZEGOMOK 
72  KUBIAK PRZEMYSŁAW 54MPI / M40STRZEGOMOK 
73  KUBICA MACIEJ 23MPI / M30OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK  
74  KUŹMICKI KAROL 120MPI / M50WROCŁAWKIKU RUN TEAMOK 
75  LACHOWICZ JAKUB 548M5I / M20WROCŁAWOK 
76  LACHOWICZ RYSZARD 24MPI / M50WROCŁAWOK 
77 LENC JANUSZ 31MPI / M60BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
78  LIPIEC ALEKSANDRA 28MPI / K30GŁOGÓWOK 
79  LUBERA DANIEL 89MPI / M40ZGORZELECEDI TEAMOK 
80  ŁOBACZEWSKA IWONA 107MPI / K40SMARDZÓWBBL-GŁOGÓWOK 
81  MACIAS WALDEMAR 17MPI / M60ZIELONA GÓRAOK 
82  MACIOROWSKI GRZEGORZ 86MPI / M40ZAWIDÓWEDI TEAM ZGORZELECOK 
83  MAJEWSKA MARTA 511M5I / K30WRZEŚNIASPIN FORCE RUNNERSOK 
84  MARCINIAK GRZEGORZ 55MPI / M40LUBAŃOK 
85  MARSZAŁEK KAZIMIERZ 541M5I / M40ŚWIERADÓW-ZDRÓJŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOK 
86  MATECKA MASIAREK MARIA 912INW / KJELENIA GÓRAOK 
87  MATUSIAK MATEUSZ 126MPI / M30JELENIA GÓRAOK 
88  MATUSZAK SYLWIA 60MPI / K40STARA KAMIENICAOK 
89  MAZUREK ŁUKASZ 100MPI / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
90  MAZZARA DOMINIKA 21MPI / K30WROCLAWPROGRESOK 
91  MICHALSKA JOLANTA 514M5I / K50BYSTRZYCA KŁODZKAAKTYWNA BYSTRZYCA KŁODZKAOK  
92  MICHALSKA MAŁGORZATA 34MPI / K50STARA BYSTRZYCAAKTYWNA BYSTRZYCA KŁODZKAOK  
93  MICHALSKI JANUSZ 35MPI / M50STARA BYSTRZYCAAKTYWNA BYSTRZYCA KŁODZKAOK  
94  MITRO KATARZYNA 103MPI / K40KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAOK 
95  MOSKALSKI DARIUSZ 88MPI / M50ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
96  NAWROCKI PIOTR 82MPI / M30PIŁAWA GÓRNAPCH SPORT TEAMOK 
97  OGŁAZA KONRAD 113MPI / M30LEGNICABBL LEGNICAOK 
98  OLEJNIK TOMASZ 22MPI / M30BOGATYNIAIZERY BOGATYNIA / EDI TEAM ZGORZELECOK 
99  ORYSIAK ANGELIKA 551M5I / K30KATY WROCLAWSKIEOK 
100  PAKIET WALDEMAR 544M5I / M50ŚWIERADÓW-ZDRÓJŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOK 
101 PAWIŃSKI ARTUR122MPI / M40WARSZAWAOK  
102  PAWLAK HENRYK 913INW / MOSTRÓW WLKPOK  
103  PERZYŃSKI PAWEŁ 51MPI / M40WRZEŚNIASPIN FORCE RUNNERSOK 
104  PIEPRZYCKA AGATA 517M5I / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK  
105  PIETROWSKA HALLIK 15MPI / K50POZNANKTOŚTAKIBIEGAJĄOK 
106  PIETROWSKI MARIUSZ 16MPI / M50POZNAŃOK 
107  PISKOROWSKA DANUTA 117MPI / K40WROCŁAWOK 
108  PŁÓCIENICZAK PAULINA 538M5I / K30LESZNOOK 
109  POCIECHA KAMIL 526M5I / M30JEELENIA GORAOK 
110 PRZYGODA DARIA543M5I / K20JELENIA GÓRAAMATOROK 
111  PRZYŁUSKA MIROSLAWA 81MPI / K60SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
112 RACZYŃSKI ZBIGNIEW MPI / M60DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOK 
113 RATOMSKA ANITA70MPI / K40GÓRZYNOK 
114  REKOWSKI ROBERT 18MPI / M50BUKOWIECOK 
115  ROKOSZ ILONA 540M5I / K30MIRSKOK 
116  RUSNARCZYK MICHAŁ 123MPI / M30LUBINKGHM ZG RUNOK 
117  RYBA ANDRZEJ 41MPI / M30MIEJSKA GÓRKAOK 
118  RYBA MARIUSZ 42MPI / M30WSZEWILKIOK 
119  RYBA MICHALINA 40MPI / K20MIEJSKA GÓRKAOK 
120  SANIEWSKI DARIUSZ 518M5I / M40SZCZECINUKL ÓSEMKA POLICEOK 
121  SIUDMAK KARINA 29MPI / K30WROCŁAWOKVEGE 
122  SKIBA WŁODZIMIERZ 14MPI / M50POZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZNAŃOK 
123  SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 529M5I / K30WROCŁAWOK 
124  SKOŁUDA ANNA 76MPI / K40KOSTRZYNGDZIE TA METAOK 
125  SŁABY TOMASZ 528M5I / M40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
126  SOBCZYK MONIKA 50MPI / K40GŁOGÓWBBL-GŁOGÓWOK 
127  SOSZKA MATEUSZ 539M5I / M30GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
128 SOWIŃSKA KLAUDIA533M5I / K20ZAGRODNOOK 
129  SROKA PAWEŁ 101MPI / M40KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
130  STARKE MARIUSZ 547M5I / M50ŚWIDNICAOPOROWSKAOK 
131  STAWICKI BARTOSZ 48MPI / M30SWARZĘDZSUPER STAWIK TEAMOK  
132  STRUGAŁA DAMIAN 95MPI / M30ZAWIDÓWTWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK  
133 ZAWODNIK ANONIMOWY534M5I / K40 OK 
134  SZCZEPAŃSKA DOROTA 58MPI / K30WROCŁAWOK  
135 SZCZERBA BEATA94MPI / K40ŚWINOUJŚCIEFORMAOK 
136  SZCZERBIŃSKA BARBARA 916INW / KGRYFINOOK 
137  SZERSTIUK DOMINIKA 30MPI / K30WOŁÓWOK  
138  SZPAKOWSKA DOMINIKA  M5I / K30POZNAŃFAC RAILOK 
139 SZTUCZKA PAULINA66MPI / K20GŁOGÓWTRICKOKVEGE  
140  SZTUCZKA RAFAŁ 67MPI / M30GŁOGÓWTRICKOK  
141  SZYDŁOWSKI ANDRZEJ 59MPI / M60WROCŁAWOK 
142 SZYMCZAKIEWICZ ALEKSANDRA545M5I / K20PIESZYCEOK 
143  ŚNIEŻNA BEATA 99MPI / K50LUBAWKALUBAWKA TEAMOK 
144  ŚNIEŻNY DARIUSZ 114MPI / M50LUBAWKALUBAWKA TEAMOK 
145  ŚRUBKA PATRYK 527M5I / M30BYDGOSZCZOK 
146  TALASH ZOIA 914INW / KWROCŁAWOK 
147  TOMASIK ANDRZEJ 121MPI / M50ZIELONA GÓRAOK 
148  TOMIAK PAULINA 44MPI / K30WOLSZTYNWOLSZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
149  URBAŃSKI PRZEMYSŁAW 38MPI / M20GŁOGÓWOK  
150  URZEDOWSKA MARZENA 68MPI / K40GŁOGÓWBABKI Z KLASĄOK 
151  WANDACHOWICZ EWA 37MPI / K30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
152  WARCHALA MAREK 92MPI / M50LUBINKGHM ZG RUNOK 
153  WĘDZINA SYLWIA 75MPI / K30WROCŁAWOK  
154  WINIARSKI MIROSŁAW 108MPI / M30JELENIA GÓRAOK 
155  WITLICKI KACPER 84MPI / M20KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
156  WOJCIESZYŃSKI TOMASZ 20MPI / M40BACZYNAOK 
157  WYSZOWSKA AGNIESZKA 106M5I / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
158  WYSZOWSKI STANISŁAW 105M5I / M50WAŁBRZYCHOK 
159  ZAJĄCZKOWSKA ANNA 111MPI / K20TRZEBNICAARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKVEGE 
160  ZAREMBA JANUSZ 80MPI / M60BORZYKOWOZŁOTE KŁOSY KOŁACZKOWOOK  
161  ZYGAROWICZ SEBASTIAN 104MPI / M40LUBAŃOK 
162 ZYNER KAROLINA1509MPI / K30JELENIA GÓRAAMATOROK 
163  ŻMUDA KATARZYNA 36MPI / K40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK