Zawody obsługuje firma Datasport

7. Dziesiątka WROACTIV
Wrocław, 08 marca 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Uczelnia - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1197
Odebrało numery: 1131

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAM PIOTR 93110km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
2  ADAMCZUK ŁUKASZ 24110km / M30ZAGRODNOPOLPOLOK 
3  ADAMOWICZ MACIEJ 37110km / M30WROCŁAWCAMPUS DOMASLAWICE TEAMPOLPOLOK 
4  ADAMSKI KRZYSZTOF 105310km / M40SMOLECEWA HURYŃ TEAM, ZADYSZKA SMOLECPOLPOLOK 
5  ADAMSKI KRZYSZTOF 118110km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
6  ADAMSKI WOJCIECH 35110km / M70WROCŁAWPOLPOLOKPNUW  
7  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 86210km / M50CHRZĄSTAWA WIELKAPOLPOLOKPNUW  
8  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 29510km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
9  ANDRZEJCZAK ADAM 59910km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOK 
10  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 73010km / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
11  ANDRZEJEWSKA PAULINA 72810km / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
12 ANTOSZCZYSZYN RYSZARD57410km / M40NYSARUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
13  AUGUSTYŃSKI KONRAD 112110km / M20WROCŁAWMARIO TEAMPOLPOLOK 
14  AWRYCEWICZ ROMAN 61710km / M60NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
15  BALA WITOLD 98510km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
16  BANACH ARTUR 7710km / M40POLKOWICENSZZ \\\SOLIDARNOŚĆ\\\ PRZY VWMP POLKOWICEPOLPOLOK 
17  BARAN EWA 4710km / K40WROCŁAWMARATON TEAMPOLPOLOK 
18  BARANOWSKA ANGELIKA 80910km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
19  BARANOWSKA EWELINA 12710km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
20  BARANOWSKI PIOTR 58310km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
21 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA115310km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
22  BARDZIŃSKI RAFAŁ 84510km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
23  BARNAŚ MACIEJ 24010km / M50BARDOPOLPOLOK 
24  BARNAŚ PIOTR 110010km / M20KŁODZKO140MINUT.PLPOLPOLOK 
25  BAROWICZ ZBIGNIEW 91810km / M40WROCŁAWMARATON45PLUSPOLPOLOK 
26  BARTECKI TOMASZ 82910km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
27  BARTKÓW KAZIMIERZ 19910km / M40ZGORZELEC/ZLOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
28  BARTKÓW ŁUKASZ 99910km / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
29  BARTOSIK MAREK 9910km / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
30  BARWICKA SONIA 87610km / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
31  BARYSKI MACIEJ 98710km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BASIS BARTOSZ 50210km / M30ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
33  BASTA KRYSTIAN 40410km / M40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
34  BASZAK MAREK 41010km / M40LEGNICA:)POLPOLOK 
35  BASZAK RYSZARD 114110km / M70LEGNICALEW LEGNICAPOLPOLOK 
36  BĄK PRZEMYSŁAW 22510km / M30SZCZANIECPOLPOLOK  
37  BECMER DARIUSZ 19710km / M40WROCŁAWWKS ŚLĄSK - SEKCJA BNOPOLPOLOK 
38  BEDNARSKI STANISŁAW 72710km / M70STRZELINSUPER DZIADEKPOLPOLOK 
39  BEDNARZ SZYMON 16810km / M30NYSAPOLPOLOK  
40  BELOF JAROSŁAW 12310km / M40POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
41  BENDKOWSKI ANDRZEJ 84410km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
42  BEREŚNIEWICZ MICHAŁ 15310km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
43  BERĘC PIOTR 49210km / M40BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
44  BERNATEK MARCIN 114610km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
45  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR 60610km / M40KIELCZOWPOLPOLOK 
46  BIAŁECKI JAKUB 30410km / M30WROCŁAWARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
47  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 67410km / K30WROCLAWPOLPOLOK 
48  BIAŁOWĄS PAWEŁ 37610km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
49  BIEGAJ IGOR 108510km / M30WROCŁAWPOLPOLOK  
50  BIELA KONRAD 73910km / M20KOWARYTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / GOPR KARKONOSZEPOLPOLOK 
51  BIELA RAFAŁ 103410km / M40ŻORYPOLPOLOK 
52  BIELAK KAROLINA 14010km / K20KATOWICEPOLPOLOK 
53  BIELAS BARTOSZ 14510km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
54  BIELAWSKI JAN 2310km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
55  BIELIŃSKI PIOTR 34510km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
56  BIENIAS ŁUKASZ 80110km / M30DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
57  BIHUN NATALIA 42410km / K30KOBIERZYCEGT RATPOLPOLOK 
58  BILSKI PRZEMYSŁAW 32710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOK 
59  BIRA WALDEMAR 96410km / M20CHRZĄSTAWA MAŁAMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK  
60 ZAWODNIK ANONIMOWY77610km / K50 POLPOLOK 
61  BOBORYCKI RAFAŁ 56310km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK  
62 BOCHNIARZ ANNA43910km / K30OŁAWAWYBIERZPOLPOLOK 
63  BOĆKO EWA 116410km / K30TRZEBNICAWATAHAPOLPOLOK 
64  BODEK TOMASZ 75910km / M30WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOK 
65  BODZIUCH GRZEGORZ 2110km / M40WROCŁAWLECREDI AGNIESZKA BODZIUCHPOLPOLOK 
66  BODZIUCH MATEUSZ 14710km / M20WROCŁAW-POLPOLOK 
67 BOGUCKA KAJA42310km / K30ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
68  BOGUCKI SŁAWOMIR 42110km / M50ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
69  BOKSA MAŁGORZATA 80610km / K60ZIĘBICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
70  BORA ANDRZEJ 107710km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
71  BORKOWSKI KRZYSZTOF 3310km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOK 
72 BORKOWSKI ROBERT21810km / M40WROCŁAWWROCŁAWPOLPOLOK 
73  BOROWCZYK SEBASTIAN 30010km / M30POZNAŃKB DĘBIECPOLPOLOK 
74  BOROWICZ BEATA 31710km / K40OŁAWAKWP WROCŁAWPOLPOLOK 
75  BORTKIEWICZ MONIKA 10210km / K40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK  
76 BORZĘCKA ANNA18610km / K20WROCŁAWSZUSZOMYSZEPOLPOLOK 
77  BRACISZEWICZ ANNA 111910km / K20LEGNICA#AREKPRAŁATTEAMPOLPOLOK 
78  BRENGOSZEWSKA PATRYCJA 116910km / K20WROCŁAWWYBIERZPOLPOLOK 
79  BREWCZAK MICHAŁ 41910km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
80  BRODZIAK AGNIESZKA 59410km / K30WROCLAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOK  
81  BRYL STANISŁAW 46710km / M60STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
82  BRZĄKAŁA KATARZYNA 53510km / K20BOLESŁAWIECPAN JAGODA TEAMPOLPOLOK 
83  BUDA KRZYSZTOF 112410km / M50WROCŁAW-POLPOLOK 
84  BUJAK ŁUKASZ 69010km / M30WROCŁAW#BIEGAMBOMAMZONEPOLPOLOK 
85  BUJAŁA MICHAŁ 7210km / M30JAWORBIEGAMBOLUBIE.PLPOLPOLOK 
86  BUKOWSKI ZBIGNIEW 65910km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
87  BURAKIEWICZ KLAUDIA 68010km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
88  BURMAS DARIUSZ 100310km / M50BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMPOLPOLOK 
89 BURNAT AGATA38110km / K30WROCLAWPOLPOLOK 
90  BYKOWSKI BOGDAN 116710km / M70Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAPOLPOLOK 
91  BYRTEK MARCIN 27110km / M30WROCŁAWTECHNISATPOLPOLOK 
92  CABAJ DAMIAN 45610km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
93  CAŁKOSIŃSKI ŁUKASZ 3410km / M40WROCŁAWCAMPUS DOMASLAWICE TEAMPOLPOLOK 
94  CAŁY ALICJA 59110km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
95  CHALIMONIUK KRYSTIAN 116310km / M40WROCŁAWPROGRESPOLPOLOK 
96  CHALIMONIUK MAŁGORZATA 116210km / K30WROCŁAWPROGRESPOLPOLOK 
97  CHATYS PRZEMYSŁAW 76810km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEAKADEMIA BIEGANIA/KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
98  CHLEBOWICZ MARCIN 90510km / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOK 
99  CHMIEL MARIUSZ 8110km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOK 
100  CHMIELEWSKI MARIUSZ 12410km / M30CHRÓŚCICEPOLPOLOK 
101  CHMIELEWSKI RAFAŁ 26610km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
102 CHMIELEWSKA SYLWIA35410km / K50LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
103  CHMIELOWIEC JAKUB 19810km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOK  
104  CHOJA JAKUB 115910km / M30BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAPOLPOLOK 
105  CHOJNACKI RYSZARD 110810km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
106  CHOJNICKI PRZEMYSŁAW 24910km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
107  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 104410km / M30ŚRODA ŚLĄSKAŚREDZCY BIEGACZEPOLPOLOK 
108  CHORĄŻYKIEWICZ ARTUR 15510km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
109 CHORYŁEK JAN81710km / M20OSIECZÓWTENIS POD SOSNAMI ,,OSIECZÓW TEAM\\\\\\\POLPOLOK 
110  CHROBOT KRZYSZTOF 11610km / M50WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
111 CHRUSZCZ JERZY MAREK44610km / M60OPOLEPOLPOLOK 
112  CHRZANOWSKI CEZARY 45210km / M40TRZEBNICATECHNISATPOLPOLOK 
113  CHRZANOWSKI PATRYK 115510km / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
114  CHUDYK KRZYSZTOF 86310km / M50PIŁAWA GÓRNA-POLPOLOK 
115 CIACH KAROLINA78810km / K20JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK  
116  CIACH PAWEŁ 53210km / M16JELCZ-LASKOWICEBIEGAM I...JUŻPOLPOLOK 
117  CIACH WALDEMAR 52910km / M40JELCZ-LASKOWICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
118 CIARKOWSKI ROBERT20410km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
119  CICHOWSKI WOJCIECH 99610km / M20PRZYGODZICEMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
120  CIDYŁO RAFAŁ 27610km / M30JAWORSREBROGÓRSKA SZKOLA WALKIPOLPOLOK 
121  CIEPLIK ARTUR 30710km / M40POZNAŃG-TEAMPOLPOLOK 
122  CIEPLIK MARCIN 20110km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIG-TEAMPOLPOLOK 
123 CIEPŁY JACEK85010km / M40OŁAWAAMATORPOLPOLOK  
124  CIEŚLA KRZYSZTOF 47410km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK