Zawody obsługuje firma Datasport

5. SKYNET Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 12 września 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 862
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABRAMOWSKI MATEUSZ  10km / M20KAŁUSZYNNASTĘPNY KROK/ABRABUDOKOK 
2  ADAMCZYK ADAM  NW / M70WARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGOKOKPWZ 
3  ADAMCZYK DARIUSZ  10km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPWZ 
4  ADAMCZYK KRZYSZTOF  10km / M30BORZĘCIN DUŻYKRZYSZTOFOKOKPWZ Gmina 
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 OKOK 
6  ADAMCZYK ŁUKASZ  10km / M30KRĘCZKIOPENNET.PLOKOKPWZ 
7  ADAMCZYK MARCIN  10km / M40WARSZAWABIEGAJ Z URSUSEMOKOK 
8  ADAMKIEWICZ MIROSŁAW  10km / M50SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOKOK 
9  AID PATRYK  10km / M20WARSZAWAOBOZY GÓRSKIEOKOK 
10  ANDROSIUK TOMASZ  10km / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKOK 
11  ANDRUCZYK ARKADIUSZ  10km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
12  ANDRUCZYK KATARZYNA  10km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
13 ANIOŁEK JAN 10km / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
14  ASŁANOWICZ MARCIN  10km / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOKOK 
15  ASŁANOWICZ MATYLDA  10km / K16WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOKOK 
16  BABICKI SZYMON  10km / M30WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOKOK 
17  BABULA BARBARA  NW / K60BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOOKOKPWZ Gmina 
18  BACZKOWSKI KRZYSZTOF  10km / M30KRĘCZKIOKOKPWZ 
19  BAJOREK JACEK  10km / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOKOK 
20  BANACHOWICZ MILENA  10km / K20LATCHORZEWOKOKPWZ Gmina 
21  BANASZCZYK RAFAŁ  10km / M40WARSZAWAOKOKPWZ 
22  BARANOWSKI ŁUKASZ  10km / M30SKRONINAOKOK 
23 BARANOWSKI PAWEŁ 10km / M30KRĘCZKIOKOKPWZ 
24  BARBUCHA PIOTR  10km / M30WARSZAWAOKOK 
25 BARCHWIC ROBERT 10km / M40OZAROW MAZOWIECKIBIEGAM BO LUBIEOKOKPWZ 
26  BARDADYN MICHAŁ  10km / M30WARSZAWAZABIEGANI DOBROWOLSCYOKOKPWZ 
27  BARTCZAK ROBERT  10km / M50WARSZAWAOKOK 
28  BARTEL ROBERT  10km / M40LIPKÓWSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
29 BARTNIK DOROTA NW / K40WARSZAWAOKOK 
30 BARTNIKIEWICZ KATARZYNA 10km / K30KWIRYNÓWOKOKPWZ Gmina 
31 BARTNIKIEWICZ MARCIN 10km / M30KWIRYNÓWOKOKPWZ Gmina 
32  BASIAK PIOTR  10km / M20WARKAKS START PUŁASKIOKOK 
33  BAUCZ DANIEL  10km / M40GNIEZNOOKOK 
34  BĄK JACEK  10km / M50WARSZAWAOKOK 
35  BEKANOWSKI RADOSŁAW  NW / M30WARSZAWAKIJOWA EKIPAOKOK 
36  BERKOWSKA MARZENA  NW / K40ZABORÓWZSP BORZĘCIN DUŻYOKOKPWZ 
37  BESSER PIOTR  10km / M50WARSZAWAORANGE POLSKAOKOK 
38  BICZAK-CIEĆWIERZ AGNIESZKA  10km / K30ŚWIĘCICEOPENNET.PLOKOKPWZ Gmina 
39  BIELAWSKI LESZEK  NW / M40OKUNIEWSONSIEDZI TEAMOKOK 
40  BIELIŃSKA MAGDALENA  10km / K40WARSZAWAOKOK 
41  BIELIŃSKI PAWEŁ  10km / M30KLAUDYNOKOKPWZ Gmina 
42  BIELIŃSKI RAFAŁ  10km / M40WARSZAWAOKOK 
43 BITNER KRZYSZTOF 10km / M40KLAUDYNBRAKOKOKPWZ Gmina 
44  BŁASZCZYK ŁUKASZ  10km / M30KWIRYNÓWOKOKPWZ Gmina 
45  BODALSKI JACEK  10km / M40WARSZAWAOKOK 
46  BOGUMIŁ IZABELA  10km / K40LEGIONOWOŚLĘZAK TEAMOKOK 
47BOHDZIEWICZ PAWEŁ 10km / M40DZIEKANÓW LEŚNYŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWAOKOKPWZ 
48  BOŃCZAK MARCIN  10km / M30SZCZĘSNEOKOK 
49  BOROWIAK JUSTYNA  10km / K30WARSZAWAMBC TEAMOKOK 
50  BRODACKI WALDEMAR  10km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK 
51  BRODOWSKA AGNIESZKA  10km / K40STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
52 BRODZIK ARKADIUSZ 10km / M30KUFLEWPIANKA KUFLEWOKOK 
53  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA  10km / K40GRÓJECOKOK 
54  BRZEZIŃSKI MAREK  10km / M30WARSZAWAPAWKO RUNNER TEAMOKOK 
55  BRZOSKA MAŁGORZATA  10km / K40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOKOK 
56 BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 10km / K20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
57  BRZOZOWSKI BARTOSZ  10km / M30BABICE NOWESTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
58  BUBEŁA MAGDALENA  10km / K40BLIZNE JASIŃSKIEGOSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
59 BUBROWIECKA MAGDALENA10510km / K30WARSZAWAEKO-BABICE TEAMOKOK 
60  BUDA MACIEJ  10km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPWZ 
61  BUGNAR ANNA  10km / K30KWIRYNÓWOKOKPWZ Gmina 
62  BUJALSKI KONRAD  10km / M20KOSÓW LACKIFARMACJA TARCHOMINOKOK 
63  BUJALSKI PAWEŁ  10km / M20ZIELONKI WIEŚOKOKPWZ Gmina 
64 BUKOWSKI MARIAN 10km / M70STARY KAZANÓWSCYZORYKOKOK 
65 BURCHART BEATA 10km / K40OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPWZ 
66  BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA  10km / K30WARSZAWAOKOK 
67 BYTNIEWSKI ZDZISŁAW  10km / M60WARSZAWA-OKOK 
68  CAŁA WOJCIECH  10km / M20LATCHORZEWPOWER TRAININGOKOKPWZ Gmina 
69  CECOT ŁUKASZ  10km / M30WARSZAWAOKOK 
70  CELIŃSKI ALEKSANDER  10km / M30WARSZAWA - ANINBYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNING TEAMOKOK 
71  CERAŃSKA URSZULA  NW / K40KWIRYNÓWFIKOŁKI INFINITUSOKOKPWZ Gmina 
72  CHAJĘCKI MATEUSZ  10km / M30WARSZAWAWARSZAWSKIBIEGACZ.PLOKOKPWZ Gmina 
73  CHALUPKA ŁUKASZ  10km / M40WARSZAWAOKOK 
74 CHEŁMICKI GRZEGORZ 10km / M40WARSZAWAOKOK 
75  CHILIMONIUK KAROL  10km / M30WARSZAWA / ZALESIE GM. STARE BABICEOKOKPWZ Gmina 
76 CHILIMONIUK SYLWERIUSZ 10km / M50ZALESIEWYBIERZOKOKPWZ Gmina 
77  CHMIEL PRZEMYSŁAW  10km / M40WARSZAWAALBATROSYOKOK 
78  CHMIELEWSKI JACEK  10km / M50BŁONIELKS OLYMP BŁONIEOKOKPWZ 
79  CHODOWIEC KAROLINA  10km / K30WARSZAWADUKLANOWSKI TEAMOKOK 
80 CHOŁUJ ADRIANA 10km / K30WARSZAWAOKOKPWZ 
81  CHOMĄTOWSKI ARKADIUSZ  10km / M40BABICE NOWEOKOKPWZ Gmina 
82  CHOROŚ SYLWIA  10km / K30WARSZAWAOKOK 
83  CHRUŚCIŃSKA EMILIA  10km / K20BORZĘCIN DUŻY-OKOKPWZ Gmina 
84  CHRZANOWSKA SYLWIA  NW / K30OŻARÓW MAZOWIECKIGRUPA WILKIOKOKPWZ 
85  CHRZANOWSKI WOJCIECH  10km / M20WARSZAWALUBIE BURACZKIOKOK 
86  CHUDZIK DOROTA  10km / K40ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAOKOKPWZ 
87  CHURSKI SZYMON  10km / M50WARSZAWAFLEXISOLUTIONS.PLOKOK 
88  CHWEDORCZUK ROBERT  10km / M40WARSZAWAOKOK 
89  CIBOROWSKA MAŁGORZATA  10km / K40ZIELONKI-WIEŚSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
90  CICHY JACEK  10km / M40WARSZAWA-OKOKPWZ Gmina 
91  CIECHAŃSKA PATRYCJA  10km / K30IZABELINOKOKPWZ 
92  CIEĆWIERZ DARIUSZ  10km / M40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPWZ 
93  CIEĆWIERZ MARCIN  10km / M30ŚWIĘCICEOPENNET.PLOKOKPWZ Gmina 
94  CIERKOŃSKA AGATA  NW / K40WIKTORÓWRYSIE RAZEMOKOKPWZ 
95  CIERKOŃSKI MICHAŁ  10km / M40WIKTORÓWOKOKPWZ 
96 CIERPKA GRZEGORZ 10km / M40PIASTÓWKAMPINOSPORTOKOK 
97  CIMOCHOWSKA MAGDALENA  10km / K40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOKOK 
98  CUPRZYŃSKI ŁUKASZ  10km / M30LIPKÓWOKOKPWZ Gmina 
99  CYBULSKI GRZEGORZ  10km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOK 
100  CYRA IWONA  10km / K40WARSZAWAOKOK 
101  CZAJKA- KOWSZUN JOANNA  NW / K40BORZĘCIN DUŻYZSP BORZĘCIN DUŻYOKOKPWZ Gmina 
102  CZAJKOWSKI MARCIN  10km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
103  CZARNECKI ZBIGNIEW  10km / M50WARSZAWASTARE BABICE BIEGAJĄOKOK 
104  CZECH ARTUR  10km / M20MARKIOKOK 
105  CZECHOWSKI JERZY  10km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
106  CZERNIAWSKI PIOTR  10km / M40WARSZAWAOKOK 
107 CZERNIC PIOTR 10km / M30STARE BABICEKAMPINOSPORTOKOK 
108  CZERWIŃSKI CEZARY  10km / M30ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOKOK 
109  CZERWIŃSKI JANUSZ  10km / M60ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOKOK 
110  CZERWIŃSKI MACIEJ  10km / M30ZIELONKI WIEŚDAMY RADE ZEGRZEOKOKPWZ Gmina 
111  CZERWIŃSKI MAREK  10km / M30ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOKOK 
112  CZYŻEWSKI MIKOŁAJ  10km / M40WARSZAWAOKOK 
113  ĆWIERZYŃSKI PAWEŁ  10km / M40WARSZAWAOKOK