Zawody obsługuje firma Datasport

18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
Łódź, 18 września 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna Zakładowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Bliżnięta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3240
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABEL ANETA 207010km / K40ŁÓDŹOKOKMama 
2  ADAM PIOTR 366710km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
3  ADAMCZEWSKI KONRAD 309410km / M40ŁÓDŹORANGE POLSKAOKOK 
4  ADAMCZEWSKI ŁUKASZ 215910km / M30ŁÓDŹLA TRENEROKOK 
5  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 52210km / M50MOSKWAHERKTTEAMOKOKStrazak 
6  ADAMCZYK ALEKSANDRA 97110km / K30OPOCZNOWANDA PANFIL TEAMOKOKMama 
7  ADAMCZYK DOROTA 93010km / K30SKRONINAWANDA PANFIL TEAMOKOKMama 
8 ADAMCZYK JOANNA253710km / K40ŁÓDŹ#BIEGAM BO KOCHAM TEN STANOKOKMama 
9  ADAMCZYK JULITA 318210km / K30ŁÓDŻOKOKMama 
10 ADAMCZYK KAROLINA74510km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
11  ADAMCZYK KUBA 49110km / M30KRYNICA-ZDRÓJ#HAPPYRUNNERSOKOK 
12  ADAMCZYK MACIEJ 248810km / M20WRÓBLEWOKOK 
13 ADAMCZYK MARTA269910km / K40KONINPRAWNIK W BIEGUOKOKNauczyciel Mama 
14  ADAMCZYK MONIKA 351510km / K40PODDĘBICEDOBRA FORMA PODDĘBICEOKOKMama 
15  ADAMEK AGNIESZKA 39810km / K40PABIANICEKOBIETY NA ROWERYOKOKMama 
16  ADAMIAK KAMIL 187910km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z SONOCOOKOK 
17  ADAMKIEWICZ MICHAŁ 59710km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
18  ADAMKIEWICZ NATALIA 64010km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOKMama 
19  ADAMOWICZ PAWEL 283810km / M40LODZB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
20  ADAMOWSKA KATARZYNA 362610km / K40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOKMama 
21  ADAMSKA ANNA 263710km / K30GRUDZIĄDZOKOK 
22  ADAMSKA MAŁGORZATA 307410km / K30GRUDZIĄDZ-OKOK 
23  ADAMSKA PAULINA 163910km / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-OKOKMama 
24 ADAMSKI MARCIN 149410km / M40ZGIERZOKOK 
25  ADAMSKI MICHAŁ 380310km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
26  ADAMSKI RADOSŁAW 252510km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORT RUNOKOK 
27  ADAMUS JACEK 144910km / M40ŁÓDŹLA TRENEROKOK 
28  ADASZEK KRYSTIAN 380610km / M30KOLONIA KOCISZEWOKOK 
29  ADRJAN DARIUSZ 193910km / M60WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEOKOK 
30  AGACIŃSKI MAREK 284110km / M30ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
31  ALBRECHT ŁUKASZ 359810km / M40ŁÓDŹOKOKNauczyciel 
32  ALEKSANDROWICZ SEBASTIAN 179810km / M30ŁÓDŹOKOK 
33  ALFUT GRZEGORZ 313710km / M60SIERPCVELOOKOK 
34  AŁASZEWSKI ADAM 224010km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
35  AMBROSZCZYK LUKASZ 20710km / M30ŁÓDŹOKOK 
36 AMSOLIK AGATA73010km / K20ŁÓDŹOKOK 
37  ANDRIJEWSKA KLAUDYNA 48610km / K30ŁÓDŹEPOKA NORDICAOKOKNauczyciel Mama 
38  ANDRZEJCZAK ARTUR 232810km / M30BIELAWYTEMPIO- PIATKOWSKI KLUB BIEGACZAOKOKNauczyciel 
39  ANDRZEJCZAK JACEK 97010km / M40ŁÓDŹOKOK 
40 ANDRZEJCZAK TOMASZ69510km / M30ŁÓDŹOKOK 
41  ANDRZEJEWSKA JOANNA 290610km / K40ŁÓDZBRICOTEAMOKOKMama 
42  ANDRZEJEWSKA JOANNA  10km / K50LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOKOKMama 
43  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 10910km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOKOK 
44  ANGULSKI ŁUKASZ 179310km / M30ŁÓDŹOKOK 
45  ANTCZAK BARTŁOMIEJ 326810km / M40RĄBIEŃ ABOKOK 
46  ANTCZAK DOROTA 200410km / K40TUSZYNB/S/H/ RUNNING TEAMOKOKMama 
47 ANTCZAK MAGDALENA326710km / K40RĄBIEŃ ABOKOKMama 
48  ANTCZAK SZYMON 246910km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRIAKTYWNY PIOTRKÓWOKOKZolnierz 
49  ANTKOWIAK KATARZYNA 268010km / K40KALISZSUPERMARATON KALISZOKOKMama 
50  ANTKOWIAK SEBASTIAN 171710km / M40KALISZSUPERMARATON KALISZOKOK 
51  ANTONIAK MAGDALENA 47410km / K30PABIANICEBIEGAJ Z MAŃKIEMOKOK 
52  ANTONIAK WIESŁAWA MARIA 251110km / K60ŁÓDŹOKOKMama 
53  ANTONIEW ALEKSANDER 339410km / M30ŁÓDŹ#LECIMYPOSWOJEOKOK 
54  ANTOSIAK ANNA 57310km / K40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOKOKMama 
55  ANTOSIAK KAROLINA 174410km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOKMama 
56  ANTOSIAK ZBIGNIEW 76710km / M40ŁĘCZYCAOKOKNauczyciel 
57  ANTOSIEWICZ JOANNA 372910km / K20ŁÓDŹOKOK 
58  ANTOSIK DAWID 285310km / M20WARTKOWICE-OKOKPrawnik 
59  ANTOSIK ZBYSZEK 72410km / M50RAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIMOKOK 
60  ANUSZCZYK MONIKA 265510km / K30ŁÓDŹOKOKNauczyciel Mama 
61  ANYSZKA STANISŁAW 94710km / M60GLINNIKNIEZRZESZONYOKOK 
62  ANYSZKIEWICZ EWELINA 31410km / K20LUTOMIERSKGOŚKAOKOK 
63  ARABAS KRZYSZTOF 366910km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
64  ARASZKIEWICZ MICHAŁ 43710km / M40KRZYWIECAGB TORFYOKOKPrawnik 
65  ARGALSKA KINGA 31310km / K30POZNAŃPĘDZĄCE LENIWCEOKOKPrawnik 
66  ASŁANOWICZ MARCIN 299910km / M40WARSZAWAOKOKPrawnik 
67  ASŁANOWICZ MATYLDA 300210km / K16WARSZAWAOKOK 
68  AUGUSTOWSKA MONIKA 88410km / K40TUSZYNOKOKPrawnik Mama 
69  AUGUSTYNIAK JOANNA 214610km / K30ŁÓDŹBIEGAM Z SONOCOOKOK 
70  BACHOR TOMASZ 313410km / M40BUCZEKOKOK 
71  BADOWSKI KRZYSZTOF 351110km / M50ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWOKOK 
72  BADOWSKI MARCIN 293810km / M30ŁÓDŹOKOK 
73  BAGROWSKI PIOTR 346510km / M30ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
74 BAJERSKI KAMIL377010km / M20ŁÓDŹOKOKNauczyciel 
75  BAKALARZ ALEKSANDRA 83210km / K60ŁÓDŹEPOKA NORDICAOKOKMama 
76  BALCERAK- KOLASA JOANNA 162410km / K40ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹOKOKNauczyciel Mama 
77  BALCEREK SYLWESTER 273410km / M30ŁÓDŹOKOK 
78  BALCERZAK KRYSTYNA 278810km / K40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
79  BALCERZAK MARIUSZ 277610km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
80  BALCZERCZYK MAREK 35110km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIBROWERZYŚCI.TMOKOK 
81  BALDWIN AGATA 17110km / K40ŁÓDŹOKOK 
82  BALICKI JACEK 351210km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
83  BALICKI PIOTR 7010km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOKOK 
84  BALIŃSKA KAROLINA 388910km / K30ŁÓDŹOKOK 
85  BALWIERZ ADAM 233610km / M40ŁÓDŹWS ŁÓDŹOKOK 
86  BAŁA WIKTOR 320310km / M20STĄPORKÓW#BIEGAM BO KOCHAM TEN STANOKOK 
87  BANACH IWONA 320110km / K40ROKICINYPIETRZYK RUNNING TEAMOKOKMama 
88  BANACH JAROSŁAW 184310km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
89  BANACH KAROLINA 65210km / K40WĄGROWIECMAMY BIEGAMYOKOKMama 
90  BANACHOWSKA ALICJA 149010km / K40BRZEGWALVET / WOSIEK TEAMOKOKMama 
91  BANACHOWSKI WALDEMAR 149610km / M40BRZEGWALVET / WOSIEK TEAMOKOKWeterynarz 
92  BANASIAK JAKUB 230710km / M16KROŚNIEWICE#BIEGAM BO LUBIĘOKOK 
93  BANASIAK PIOTR 75610km / M50WS ŁÓDŹOKOK 
94 BANASIAK PIOTR 83810km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOKNauczyciel 
95  BANASIK ADAM 57210km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKOchrona 
96  BANASZCZAK KARINA 46310km / K30KOLUSZKIOFIARY SPORTUOKOKMama 
97  BANASZCZYK MICHAŁ 37910km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
98  BANASZKIEWICZ ANETA 270110km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAOKOKMama 
99 BANAŚ DARIUSZ144210km / M50WIELUŃWIELUŃ BIEGAOKOK 
100  BANAŚ MAŁGORZATA 369510km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
101  BANDURSKA MAGDALENA 221010km / K20ŁÓDŹOKOKNauczyciel 
102  BANDURSKI MICHAL 192510km / M30BELCHATOWOKOK 
103  BAPTISTE MARECHAL 346210km / M20WARSZAWAOKOKBankowiec 
104  BARANOWSKI BOGUMIŁ 33810km / M60ŁÓDŹPARKRUNOKOK 
105  BARANOWSKI MARCIN 169910km / M30WARSZAWAOKOK 
106  BARANOWSKI MARIUSZ 75710km / M30KUTNOKUTNO BIEGAOKOKNauczyciel 
107  BARASIŃSKA ALEKSANDRA 30410km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
108  BARASIŃSKA MARTA 392710km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
109  BARCZAK TOMASZ 278310km / M40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWOKOK 
110  BARCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 96010km / M30ZDUŃSKA WOLAOKOK 
111 ZAWODNIK ANONIMOWY396210km / M30 #BIEGACZEOKOK 
112  BARSKA MAGDALENA 64810km / K30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIBRW TEAMOKOK 
113  BARSKI TOMASZ 62410km / M30ŁÓDŹBRW TEAMOKOK 
114  BARTCZAK ALEKSANDRA 279210km / K20SKIERNIEWICEREEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEOKOK 
115  BARTCZAK JAKUB 80310km / M30ŚWINICE WARCKIEOKOK 
116 BARTCZAK-KAŹMIERCZAK MAGDALENA253510km / K40STARE MIASTOPRAWNIK W BIEGUOKOKNauczyciel Mama 
117 BARTCZAK SEBASTIAN145910km / M40ŁÓDŹBARTCZAKIOKOK 
118  BARTKOWIAK BARTOSZ 327810km / M40ŁÓDŹOKOK 
119  BARTOS ARKADIUSZ 324810km / M30ŁÓDŹOSD FAMILIAOKOK 
120 BARTOS MARCIN73810km / M40PABIANICEOKOK 
121  BARTOSIK ANNA 160610km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOKNauczyciel 
122  BARTOSIK MAREK 1810km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORT RUNOKOK 
123 ZAWODNIK ANONIMOWY353310km / M30 CEZAR BIEGOKOK 
124 ZAWODNIK ANONIMOWY353410km / K40 -OKOKMama 
125  BARTUZEL KONRAD 321510km / M40ŁÓDŹOKOK 
126  BARYŁA IZABELA 281710km / K30ZGIERZSNG WILD DUCKSOKOK 
127  BARYS ANNA 282510km / K30PABIANICEOKOKMama 
128  BARZYK MARZENA 90210km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOKLekarz Mama 
129  BARZYK MATEUSZ 89210km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMOKOK 
130  BASIAK PIOTR 331110km / M20WARKAKS START PUŁASKI WARKAOKOK 
131  BAUER JACEK 60310km / M60ŁÓDŹSLOW JOGGING ŁÓDŹOKOK 
132  BĄBOL JUSTYNA 304310km / K20WOLA MOSZCZENICKAMOSZCZENICA_BIEGAOKOK 
133 BĄK MARIUSZ232410km / M40LÓDŹBRAKOKOK 
134  BĄKOWICZ KAMIL 151010km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKOKOKBankowiec 
135  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 338710km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWHIRLPOOL RUNNING TEAMOKOK 
136  BECHT ŁUKASZ 314110km / M30ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹOKOK 
137  BECHTOLD MACIEJ 195010km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z ASSECO B.S.OKOK 
138  BECK ALICJA 225810km / K40ŁÓDŹADAŚ TEAMOKOKMama 
139  BECK PIOTR 208610km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIJULKA TEAMOKOK 
140  BEDNARCZYK - ICIEK ANETA 165010km / K40RADOMSKOAKTYWNI KAMIEŃSKOKOKNauczyciel Mama 
141  BEDNARCZYK RAFAŁ 183010km / M30DOBROŃBIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN TEAMOKOK 
142  BEDNAREK ANNA 342510km / K30GRABICAOKOKWeterynarz 
143  BEDNAREK ILONA 176110km / K30KRZYŻANÓWBEDNAREK TEAMOKOKNauczyciel Mama 
144  BEDNAREK JAKUB 189910km / M30ŁÓDŹ-OKOK 
145  BEDNAREK MONIKA 224910km / K40ŁÓDŹGLOBITELOKOKMama 
146  BEDNAREK TOMASZ 176810km / M30WIERZYKIBEDNAREK TEAMOKOKStrazak 
147 BEDYK MACIEJ170510km / M40ŁÓDŹDRUŻYNA PANA MICHAŁAOKOK 
148  BEJDA SŁAWOMIR 275810km / M40ŁÓDŹOKOK 
149  BEK MICHAŁ 181110km / M40ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOK 
150  BEKIER MAGDALENA 285410km / K20ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
151  BELZYT EDMUND 177610km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
152  BENDINGER KRYSTIAN 236210km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTOKOKStudent 
153  BENDINGER KRZYSZTOF 228310km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
154  BERCZAK MICHAŁ 250210km / M20STRYKÓWWKURW TEAMOKOKZolnierz 
155  BERCZYŃSKI DAMIAN 372610km / M30UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKStrazak 
156  BERENT TOMASZ 146510km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
157  BERESKA ARTUR 26010km / M40PIOTRKOW TRYBUNALSKIJA SAMOKOK 
158  BEREZOWSKI TOMASZ 373310km / M30KATOWICEINŻYNIERIA BIEGANIAOKOK 
159  BERĘC PIOTR 316710km / M50BEŁCHATÓWOKOK 
160  BERNACIK JACEK 63610km / M40ŁÓDŹWS ŁÓDŹOKOK 
161  BERNACKA ANETA 322610km / K40JUSTYNÓWB/S/H/ RUNNING TEAMOKOK 
162  BESZCZYŃSKI MICHAŁ 342610km / M30WALENDÓWOKOK 
163  BIALEK GRAZYNA 149910km / K40PABIANICERAJSPORT ACTIVEOKOKMama 
164  BIAŁAS TOMASZ 355510km / M40ŁÓDŹOKOK 
165  BIAŁECKA SYLWIA 18710km / K40ŁÓDŹEVERRANOKOKHarcerz Mama 
166  BIAŁEK ADAM 22510km / M50ŁÓDŹGEPARDY Z ŁODZIOKOK 
167  BIAŁEK ALEKSANDRA 353910km / K30KOLUSZKISIEBIE WARTEOKOKMama 
168  BIAŁEK KAMILA 17010km / K40ŁÓDŹGEPARDY Z ŁODZIOKOKMama 
169  BIAŁEK TOMASZ 46510km / M20BEŁCHATÓWSEMPER ACTIVEOKOK 
170  BIAŁEK WOJCIECH 231610km / M50BEŁCHATÓWSEMPER ACTIVEOKOK 
171  BIAŁOGÓROW MARCIN 265910km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
172 ZAWODNIK ANONIMOWY283410km / M40 OKOK 
173  BIEGAŃSKA RENATA 74210km / K40ŁÓDŹDROGA DO ULTRAOKOKMama 
174  BIELECKA DOROTA 283110km / K40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOKOK 
175  BIELECKI BARTOSZ 278510km / M30ŁÓDŹOKOK 
176  BIELECKI JACEK 338610km / M40CZARNÓWRUN CZARNÓWOKOK 
177 BIENIAK JUSTYNA374210km / K30ŁÓDŹDALEKO JESZCZE?OKOK 
178  BIEŃKOWSKI MICHAŁ 67710km / M40ŁÓDŹDZIK KOMANDOOKOK 
179  BIERNACKA BEATA 154310km / K30OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOKOKMama 
180  BIERNACKA DANUTA 85010km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
181  BIERZYŃSKI MARCIN 83510km / M30ŁÓDŹNAPIERACZEOKOK 
182  BIK JACEK 241910km / M40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMOKOK 
183  BILSKA MARIA 40310km / K20ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAOKOKStudent 
184  BINCZARSKI MICHAŁ 295510km / M30ŁÓDŹOKOK 
185  BINEK ADAM 91910km / M30WOLA ZARADZYNSKALEŚNE CIEKUSYOKOK 
186  BINIECKA SANDRA 390410km / K30BEŁCHATÓWOKOK 
187  BINIEK PIOTR 287010km / M40ŁÓDŹ#GFTRUNNINGTEAMOKOK 
188  BIŃCZARSKA MONIKA 311810km / K40WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOKOKNauczyciel Mama 
189  BIŃCZARSKI PATRYK 311910km / M40WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOKOK 
190  BIŃCZYK TOMASZ 174610km / M40ŁÓDŹHIGHLY PROTECTED RUNNERSOKOK 
191  BISKUP DANIEL 298110km / M30ŁÓDŹOKOK 
192  BISKUP DANIEL 391510km / M40TUREKKB MARATON TUREKOKOK 
193  BISKUP DOROTA 392310km / K40TUREKKB MARATON TUREKOKOKNauczyciel Mama 
194  BISKUP MACIEJ 395310km / M16TUREKOKOK 
195  BISKUP ROBERT 391810km / M40PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAOKOKNauczyciel 
196  BIZUGA ROBERT 246510km / M40ŁÓDŹŁKSOKOK 
197  BLASZCZYK AGNIESZKA 27210km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKMama 
198  BŁACHOWICZ ROBERT 287510km / M40ZGIERZ-OKOK 
199  BŁASZCZYK ADELA 341310km / K20ŁÓDŹOKOK 
200  BŁASZCZYK ARKADIUSZ 395410km / M30ŁÓDŹOKOK 
201  BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 332510km / M30ŁÓDŹOKOK 
202  BŁASZCZYK IWONA 303410km / K30ŁÓDŹSUPERTEAMOKOK 
203  BŁASZCZYK MARCIN 339210km / M20ŁÓDŹOKOKStudent 
204  BŁASZCZYK MATEUSZ 360910km / M20LĘDZINYFITQBEOKOK 
205  BŁAUŻ JUSTYNA 254410km / K30ŁÓDŹOKOK 
206  BŁAŻAŁEK ANNA 180410km / K40ŁÓDŹSUPER TEAMOKOKMama 
207  BŁAŻAŁEK PIOTR 333110km / M20ŁÓDŹOKOK 
208  BŁAŻEJCZYK AGATA 391610km / K20ŁÓDŹOKOKPrawnik Mama 
209  BŁAŻEJEWSKA ANIA 304410km / K40PABIANICEFORMA NA PIĄTKĘ NWOKOKMama 
210  BŁOCH ALEKSANDRA 240010km / K40ŁÓDŹOSP ORW ŁÓDŹOKOKStrazak Mama 
211 BŁOŃSKI RAFAŁ223010km / M20ŁÓDŹWWW DRUŻYNA BIEGOWAOKOKStudent 
212  BOCHENEK ANNA 39110km / K30PABIANICEFORMA NA PIĄTKĘ NWOKOK 
213  BOCHEŃSKI KLAUDIUSZ 399910km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
214  BOCIAN JĘDRZEJ 391710km / M20SZCZERCÓWOKOKStudent 
215  BOCIAN KACPER 339710km / M30SZCZERCÓWOKOK 
216  BOCZEK ADAM 277310km / M30PABIANICEOKOK 
217  BOCZEK KRZYSZTOF 91510km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIOKOK 
218  BOCZEK KRZYSZTOF 164810km / M50NIEBORÓWOKOK 
219  BOCZKOWSKI MARCIN 379910km / M30ŁÓDŹINFOSYS RUN TEAMOKOK 
220  BODEK JAGODA 269610km / K30ŁYSZKOWICEOKOKMama 
221  BODEK MARTA 270910km / K20ŁYSZKOWICEOKOKMama 
222  BOGDAŃSKA KATARZYNA 80910km / K30ŁODŹWHIRLPOOL RUNNING TEAMOKOK 
223  BOGUS AGNIESZKA 273310km / K50BURZENINOKOKPersonelMedyczny Mama 
224  BOGUS JUSTYNA 181710km / K30ŁÓDŹGOŃSIĘ!OKOKMama 
225  BOGUSIAK RADOSLAW 38510km / M30ŁÓDŹBEZ KLUBUOKOKHarcerz 
226  BOHDANOWICZ KRYSTIAN 279810km / M40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
227  BOJANOWSKI KAMIL 357910km / M20ŁĘCZYCAOKOK 
228  BOJARCZUK WALDEMAR 186710km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMOKOK 
229  BOKSZA PIOTR 252910km / M40TRESTATIME4RUNNINGOKOKZolnierz 
230  BOKSZA ROBERT 365010km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIBRAKOKOK 
231  BOLARCZYK STANISŁAW 289810km / M40ŁÓDXFLEX ŁÓDŹOKOK 
232  BONCZAROWSKA MARTA 322710km / K30ŁÓDŹOKOK 
233  BONCZAROWSKA MARZENA 334210km / K50ŁÓDŹOKOKMama 
234  BONCZAROWSKI WOJCIECH 334310km / M50ŁÓDŹOKOK 
235 BONICH MAGDALENA64310km / K30OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOKOKMama 
236  BOŃCZAK BARBARA 369110km / K16ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKHarcerz 
237  BOŃCZAK RADOSŁAW 324210km / M40ŁÓDŹOKOK 
238  BORCZYK EMILIA 302510km / K20PĘCZNIEWBIEGACZKI.PLOKOKStudent 
239  BOREK ROMAN 215710km / M50OLESNICAOKOK 
240 BORKOWSKA ANNA222210km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKMama 
241  BORKOWSKA KATARZYNA 69110km / K30DMOSINWYBIERZOKOKBankowiec Mama 
242  BORKOWSKA MONIKA 156210km / K40STAROWA GÓRACYBORKIOKOKMama 
243  BORKOWSKI ŁUKASZ 155810km / M40STAROWA GÓRACYBORKIOKOK