Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
PARY - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 735
Liczba opłaconych zawodników: 613
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZYK BOGUSŁAW 20305PROP / MARKIMCP BIKE TEAMOKOKparaMen 
2  ADAMCZYK PAWEŁ 10305PROP / MARKIMCP BIKE TEAMOKOKparaMen 
3  ADAMCZYK SANDRA 502CL / K20RYDUŁTOWYORION ART-STAL TEAMOKOK 
4  ADAMEK ADAM 1PRO / M40ŚWIEBODZINSECO/WARWICKOKOK 
5  ADAMEK MICHAŁ 2PRO / M30WROCŁAW82OKOK 
6  ADAMSKI ADRIAN  CL / M20POZNAŃ OK 
7  ADFELDT RADOSŁAW 503CL / M40MYSŁAKOWICEDRÄXLMAIER MTB TEAMOKOK 
8 ALDERWEIRELD ROBIN227PRO / M20VEURNEATOM 6OK 
9  ANDREJKÓW PIOTR 504CL / M20KOWARYMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOKOK 
10  ANTOSZEWSKI BARTOSZ 505CL / M30WARSZAWAMOYA TEAMOKOK 
11  BABIARZ PRZEMEK 3PRO / M40KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMOKOK 
12  BADKO DARIUSZ 506CL / M40PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOKOK 
13  BALCERZAK ANDRZEJ 507CL / M40WARSZAWAOKOK 
14  BANASIAK ŁUKASZ 508CL / M30ŁÓDŹOKOK 
15 BANASZAK FILIP509CL / M30TANOWOMTB ZRYW PILCHOWO TEAMOKOK 
16  BANASZEK KAROL 510CL / M30KROTOSZYNFTI RACING TEAMOKOK 
17  BARAN DARIUSZ 10316PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PLOKOKparaMIX 
18  BARANOWSKI KRZYSZTOF 511CL / M30POZNAŃSUPERSPORTOWY MTB RACING TEAMOKOK 
19  BARAŃSKI KONRAD 512CL / M30KWIATKOWICELUCY IN THE SKYOKOK 
20  BARKHANOV ALEKSEJ  CL / M30MINSK OK 
21  BEDNARSKI BARTEK 4PRO / M40LEGNICA24BIKE.PLOKOK 
22  BEDNARZ ROBERT 10321PROP / WARSZAWAOKOKparaMen 
23  BELT KACPER 5PRO / M20SULNOWOMTB ELDAR ŚWIECIEOKOK 
24  BERDZIK PIOTR 6PRO / M30WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOKOK 
25  BERŁOWSKI GRZEGORZ 513CL / M40SZRENIAWAKOMORNIKI MTB TEAMOKOK 
26  BERNAT DAWID 7PRO / M30EŁKMTB TEAM EŁKOKOK 
27  BERTOWSKI MIROSŁAW 514CL / M60WARSZAWAPATNET TEAMOKOK 
28 BIAŁKOWSKI IRENEUSZ218PRO / M40OLSZTYNMH AUTOMATYKAOKOK 
29  BIELIŃSKA HANNA 20823CLP / BYDGOSZCZWYBIERZOKOKparaWomen 
30  BIELIŃSKI BOGUMIŁ 515CL / M40BYDGOSZCZCTBIKE.PLOKOK 
31  BIERNAT KAMILA 20316PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PLOKOKparaMIX 
32  BIKSA ADRIAN 8PRO / M20KĘDZIERZYN-KOŹLECART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALINOKOK 
33  BILICKI MIŁOSZ 9PRO / M30GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACINGOKOK 
34 BILSKI ARTUR 516CL / M40OŻARÓW MAZOWIECKIIFON KOLARZ KLUBOKOK 
35  BINKOWSKI MARCIN 517CL / M40POZNAŃKS STOMIL POZNAŃOKOK 
36 BJERGE CLAUS10PRO / M40VEJENMUDEATERSOKOK 
37  BLASZCZYNSKI WOJCIECH 518CL / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB TEAM GORZÓWOKOK 
38  BLAZY SŁAWOSZ 519CL / M30RYBNIKOKOK 
39  BŁAŻKO PAWEL 520CL / M30ŚWIECIEBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEOKOK 
40  BOENNELAND JACOB 10320PROP / HJOERRINGTEAM MORTENSEN.COMOKOKparaMen 
41  BOGDAŃSKI MARCIN 401PRO / M40SIERADZOKOKe-bike 
42  BOJANOWSKI DARIUSZ 11PRO / M40OŻARÓW MAZOWIECKIIFON KOLARZ KLUBOKOK 
43  BOJKOWSKI TOMASZ  CLP / POZNAŃTOMASZ BOJKOWSKI OKparaMIX 
44  BOŃKOWSKI JAROSŁAW 20308PROP / GDAŃSKMH AUTOMATYKAOKOKparaMIX 
45  BORDECKI JAKUB 521CL / M20ŚWIĘCIECHOWAAMBIT RACING TEAMOKOK 
46  BORKOWSKI JAKUB 522CL / M20WAŁBRZYCHOKOK 
47  BOROWIAK PAWEŁ 523CL / M30MIĘDZYCHÓDMARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKEOKOK 
48  BOROWIECKI JACEK  CL / M50ZŁOTOKŁOS OK 
49  BRAMBRING STEFAN 10301PROP / OLSBERGEGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACINGOKOKparaMen 
50  BRAUN JAKUB  CL / M30DYGOWOKTC KOŁOBRZEG OK 
51  BROCHACKI LECH 12PRO / M50EŁKMTB PROSTKI EŁKOKOK 
52  BRODA ALICJA 524CL / K40WROCŁAWMORE WOMENS TEAMOKOK 
53  BRONIKOWSKA JOANNA 13PRO / K40KRAKÓWOKOK 
54  BRUZI PIOTR  CL / M50WROCŁAWKACZMARSKI GROUP MTB TEAM OK 
55  BRYCKI ŁUKASZ 14PRO / M30POZNAŃRADZIO ROWERYOKOK 
56  BRZOZOWSKI MARCIN  PRO / M30LESZNOSPINKO LESZNO OK 
57 BRZÓZKA ADRIAN212PRO / M30USTROŃJBG-2 CRYOSPACEOK 
58 BRZÓZKA JACEK222PRO / M50USTOŃJBG-2 CRYOSPACEOK 
59 BRZÓZKA PIOTR211PRO / M30USTROŃJBG-2 CRYOSPACEOK 
60  BUBNOWSKA VIOLETTA 20814CLP / ŁAZY MAŁEROWEROWA RODZINAOKOKparaMIX 
61  BUBNOWSKI GRZEGORZ 525CL / M20LUBINOKOK 
62  BUBNOWSKI PAWEŁ  PRO / M30WROCŁAWROWEROWA RODZINA OK 
63  BUDASZ ADRIAN  CL / M20ŻELECHÓWSECO/WARWICK OK 
64  BUDZIŃSKI TOMASZ 15PRO / M40BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZOKOK 
65  BUJNOWSKI GRZEGORZ 526CL / M40WARSZAWADOMNAMAZURACH.PLOKOK 
66  CEGIELSKI BARTOSZ 527CL / M40KOMORNIKIKOMORNIKI MTB TEAMOKOK 
67  CHMIELEWSKI CEZARY 528CL / M50WARSZAWABIKE SALON TEAMOKOK 
68  CHMIELEWSKI MATEUSZ 16PRO / M20EŁKMTB PROSTKI EŁKOKOK 
 N RAPCZYNSKI GRZEGORZ
69 CHMIELEWSKI ROBERT17PRO / M40SZKLARSKA PORĘBATALVI SPORT SZKLARSKA POREBAOKOK 
70  CHOINA PIOTR  CL / M40WOŁÓWJEZDZIMY BO LUBIMY OK 
71 CHOJECKI DAMIAN  CL / M20JELENIA GÓRADⴷМNИ.CC OK 
72  CHOJNACKI RAFAŁ  PRO / M50WARSZAWACRAZY RACING TEAM OK 
73  CHOWANIEC SEBASTIAN 18PRO / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKIROMET FACTORY TEAMOKOK 
74  CHRISTENSEN THOMAS 19PRO / M40EGTVEDMUDEATERSOKOK 
75  CHUDZICKI ZBIGNIEW 529CL / M40KOWANÓWKOSKS OBORNIKIOKOK 
76 CHWIEDUK JAKUB  CL / M40BIAŁE BŁOTAGARDENFLORA MTB TEAM OK 
77  CHWIEJ MICHAŁ 530CL / M20PIECHOWICEKS LECHIA PIECHOWICEOKOK 
78  CICHOCKI RAFAŁ 20PRO / M30SULEJÓWEKŚWIAT ROWERÓW TEAMOKOK 
79  CIECIERA MACIEJ 20321PROP / HALINÓW---OKOKparaMen 
80  CIEŚLIKIEWICZ URSZULA 531CL / K40RACIBÓRZOKOK 
81  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 532CL / M40WILKOWICEAMBIT RACING TEAMOKOK 
82  CYRANIK TOMASZ 533CL / M30MUROWANA GOSLINASUPERSPORTOWY MTB RACING TEAMOKOK 
83  CYWIŃSKI ŁUKASZ  CLP / WAŁBRZYCHGŁODNI ŻYCIA OKparaMen 
84  CZAJ KAROL  CLP / SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT OK 
85  CZAPLIŃSKI JAN 10304PROP / BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTOKOKparaMen 
86  CZERECZON SEBASTIAN 534CL / M20NAROLROZTOCZE CYCLING TEAMOKOK 
87  CZOPOR MATEUSZ 535CL / M30JELENIA GORADRÄXLMAIER MTB TEAMOKOK 
88 CZUPRYŃSKI RAFAŁ 536CL / M40WROCŁAWCLANCY BRIGGSOKOK 
89  CZYZEWSKI RAFAL 20804CLP / KRAKOWMCP BIKE TEAMOKOKparaMen 
90  CZYŻEWSKI RAFAŁ 21PRO / M40GRÓJECRADZIO ROWERYOKOK 
91  CZYŻYK MAREK 22PRO / M40JELENIA GÓRADRÄXLMAIER MTB TEAMOKOK 
92 BOROSKI DARIUSZ CL / M30OSIELSKOMXWUDZYN OK 
93ČENKUS GIEDRIUS547CL / M30VILNIUSVELOPEAK BOILERSOKOK