Zawody obsługuje firma Datasport

XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 19 sierpnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny zakładów Faurecia - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3919
Odebrało numery: 3066

Liczba opłaconych zawodników: 3494
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK ALEKSANDRA 147821km / K30WARSZAWAGANG ENDORFINPOLPOLOK 
2  ADACH ADRIANA 197821km / K30KOSZALINPOLPOLOK 
3  ADACH MAGDALENA 3121km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
4  ADAM PIOTR 3221km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK  
5  ADAMCEWICZ MIRKA 165221km / K40POZNAŃPOLPOLOKSluzbaZdrowia  
6  ADAMCZYK ŁUKASZ 209421km / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
7  ADAMCZYK NATALIA  21km / K20ŚWIEBODZICEPOLPOL   
8  ADAMCZYK PAWEŁ 303421km / M30STARE BOGACZOWICEBIEGNIJ PO SIEBIEPOLPOLOK  
9 ADAMIN ARTUR297621km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
10  ADAMOWICZ KATARZYNA  21km / K30KRAKÓWGREENPOWERPOLPOL   
11 ADAMÓW DAMIAN288010km / M30ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
12 ADAMSKA JOANNA3321km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
13  ADAMSKI DAWID 331821km / M30KNURÓWETISOFT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
14  ADAMSKI KRZYSZTOF 218621km / M30SMOLECSMOLECKA ZADYSZKAPOLPOLOK 
15 ADAMSKI ROBERT192821km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
16  ADAMUS MARZENA 139121km / K40MALECPOLPOLOK 
17  ADAMUSIAK DAWID  21km / M30ALLSCHWILBULLET TEAMSUISUI   
18  AKUTKO DAWID 134621km / M20KŁODZKOPOLPOLOK 
19  AKUTKO PAWEŁ 134721km / M30KŁODZKOPOLPOLOK 
20  AKUTKO SEBASTIAN 336121km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
21  ALEKSY ŁUKASZ 175021km / M30RADZIONKÓWPOLPOLOK  
22  ALFUT GRZEGORZ 3421km / M50SIERPCVELO SIERPCPOLPOLOK  
23  AŁDAŚ KRZYSZTOF 306910km / M60LEGNICAPOLPOLOK 
24  AMBICKA-CIBA MARZENA  21km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOL   
25  AMBROSIEWICZ HENRYK 249721km / M65JELENIA GORAKB 2000POLPOLOK  
26  ANDREJCZUK MAREK 333621km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
27  ANDRUKIEWICZ ANITA 240721km / K30JABŁONNAGRUPA BIEGOWA CHTMOPOLPOLOK 
28  ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 305110km / M30ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKToyota 
29  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 3521km / M30POZNAŃWK POZNAŃPOLPOLOK 
30  ANIOŁA KRYSTIAN 194021km / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
31  ANIŚKIEWICZ EUGENIUSZ 308221km / M50ZAWIDÓWSTOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWAPOLPOLOK 
32  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 279021km / M40BRZEGANIŚPOLPOLOK 
33  ANTCZAK ILIANA  21km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNPOLPOL   
34  ANTCZAK SZYMON  21km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.POLPOL   
35  ANTKOWIAK MIROSŁAW 175621km / M50KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
36  ANTONENKO MYKOLA 114621km / M20KIEVKUZIN TEAMUKRUKROK  
37  ANTONIEWICZ GRZEGORZ 122321km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
38  ANTONISZYN JOANNA 292421km / K30LUBAŃPOLPOLOK  
39  ANTOSIK BARTOSZ 326621km / M30SZCZECINPOLPOLOK 
40  ANUSZ ADAM 226121km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
41  ANUSZ ROKSANA 168521km / K30IMBRAMOWICE,ŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
42  APANASEWICZ DOMINIKA  21km / K40WARSZAWAPOLPOL   
43  ARCISZEWSKI MARCIN 203521km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
44  ARGASIŃSKI WOJCIECH 162521km / M18SUCHA GÓRNAAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLPOLOK 
45  ARGIER ŁUKASZ 349721km / M30OPOLEPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
46  AUCH BARTEK 342121km / M20KRZEPTÓWPOLPOLOK 
47  AUGUSTYN ADAM 3621km / M30STRZELINPOLPOLOK 
48  AUGUSTYN MAGDALENA 126621km / K30KRAKÓW-POLPOLOK  
49  AUGUSTYN PAWEŁ 215621km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
50  AUGUSTYNIAK JAKUB  21km / M30RAWICZPOLPOL   
51  AUGUSTYNIAK DARIUSZ 3721km / M20POZNAŃKRZESIŃSKI BIEGACZPOLPOLOK  
52  AUGUSTYNIAK JAKUB 287121km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
53  AWRYCEWICZ ROMAN 347921km / M50NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
54  BABIAK BARTOSZ  21km / M30KONINPOLPOL   
55  BABIŃSKI SZYMON 267321km / M40ZABRZEBAREL MANAGEMENTPOLPOLOK  
56  BABSKI TADEUSZ 284821km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
57  BACZEWSKI EDWARD 348210km / M50WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOLOKFaurecia 
58  BADACH SYLWESTER 93721km / M20MIĘDZYRZECZSPRINTERZY SIGMEOPOLPOLOK 
59  BADOWSKA KATARZYNA 263021km / K30BURKATÓWPOLPOLOK 
60  BADOWSKI ARTUR 263121km / M30BURKATÓWPOLPOLOK 
61  BADOWSKI SEBASTIAN  21km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOL   
62  BAGIŃSKA PAULINA 322621km / K30RYDZYNAPOLPOLOK 
63  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 322521km / M30RYDZYNAPOLPOLOK 
64  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA 3921km / K30ROŻNOWOJOKER SECURITYPOLPOLOK 
65  BAJER MICHAŁ 230321km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK  
66  BAJOR ADAM 4021km / M30LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLPOLOK  
67 BAJSAROWICZ MARLENA 4121km / K20JELCZ-LASKOWICEWKURW_TEAMPOLPOLOK 
68  BAKALARSKA MARIOLA 4221km / K50WARSZAWAPOLPOLOK 
69  BAKER GLENN 339821km / M30WROCŁAW-POLPOLOK 
70  BALBUS MICHAŁ 4321km / M65BYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOK  
71  BALCERZAK ARTUR 105721km / M30KOWALEWEKKS STASZEWSCYPOLPOLOK  
72  BALCZYŃSKA ANNA 271421km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
73  BALICKI PIOTR  21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOL   
74  BALION MAGDALENA  21km / K30ZAKOPANEPOLPOL   
75 BAŁA ADAM 193321km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
76  BAŁTAROWICZ LUCJAN 329621km / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMPOLPOLOK 
77  BANASIAK PIOTR 244921km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
78  BANASIEWICZ MACIEJ 335110km / M30WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
79  BANASZCZAK DAGMARA 316810km / K20JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
80  BANAŚ MICHAŁ 297921km / M40WROCŁAWENDPOLPOLOK 
81  BANDOWSKA KLAUDIA  21km / K18KONINNAROO MASK TEAMPOLPOL   
82  BANDURA KAROL 153921km / M30WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK  
83  BANICKA AGATA 130721km / K20GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
84  BAŃSKI SEBASTIAN 4421km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
85  BARAN MAGDALENA 118421km / K20ŁÓDŹMBANKPOLPOLOK  
86  BARANIAK BEATA 4521km / K40DASZEWICEMAMY BIEGAMYPOLPOLOK 
87  BARANOWSKA ALINA 199410km / K40NIDZICANIDZICA BIEGAPOLPOLOK 
88  BARANOWSKI FILIP 221621km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
89  BARANOWSKI GRZEGORZ 199521km / M40NIDZICANIDZICA BIEGAPOLPOLOK 
90  BARANOWSKI JACEK 296221km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOLOKFaurecia 
91  BARANOWSKI JAROSŁAW 128121km / M30WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
92  BARANOWSKI PIOTR 158310km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
93  BARAŃSKI DAMIAN 4621km / M20GORZÓW WLKP.GORZÓW BIEGAPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
94  BARAŃSKI PAWEŁ 147721km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOK 
95  BARAŃSKI SEBASTIAN 115310km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOLOKFaurecia  
96  BARAŃSKI STANISŁAW 126921km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSAWICEPOLPOLOK 
97  BARBOUKOV ALEXANDRE 144921km / M30POZNAŃTSUBAKI / AK RALLYLANDPOLPOLOK 
98  BARCICKI TOMASZ 261121km / M40LEGNICAPOLPOLOK 
99  BARCZAK KAROLINA 229910km / K30WAŁBRZYCHRUNNING TEAM UMICOREPOLPOLOK 
100  BARCZAK STANISŁAWA 129510km / K50WIKTÓWWODOCIĄGI WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
101  BARDO JOANNA 4721km / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
102  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 312621km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
103  BARGIEŁA PAWEŁ 201921km / M30DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
104  BARNAŚ PIOTR 249821km / M20KŁODZKOPOLPOLOK 
105  BAROWICZ ZBIGNIEW 105921km / M40WROCŁAWFREERUNNERPOLPOLOK 
106  BARSKA SANDRA 320421km / K20DZIERŻONIÓWBIBA REUNIONPOLPOLOK 
107  BARSKI TOMASZ 180721km / M30BIELAWABIBA REUNIONPOLPOLOK 
108  BARTKOWIAK TOMASZ  21km / M20GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL SluzbaZdrowia  
109  BARTKOWSKI RADOSŁAW 204121km / M30STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSPOLPOLOK 
110  BARTNIK WOJCIECH 199121km / M50HRUBIESZÓWPOLPOLOK 
111  BARTOSIK MONIKA  21km / K30CZELADZ#CZELADZBIEGAPOLPOL   
112  BARTOSIK SYLWIA 216410km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
113  BARTOSIK WOJCIECH 216510km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
114  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 221721km / K20KOSTOMŁOTYPOLPOLOK 
115  BARTOSZEWSKI DARIUSZ 307221km / M20MALCZYCESCHUMACHER PROPOLPOLOK 
116  BARTUSZ OSKAR  21km / M20BOLKÓWPOLPOL   
117  BARTYŚ PRZEMYSŁAW 318521km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
118  BARWIKOWSKA BOGUSIA 90721km / K40SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLPOLOK  
119  BARYŁA PIOTR 148621km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
120  BASARAB GRZEGORZ 4821km / M40PRZEMYŚLPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
121  BASHTANNYK OLEKSANDR 189121km / M20KIEŁCZÓWMYŚLAMI Z ANIĄPOLPOLOK 
122  BASIŃSKI KRZYSZTOF 4921km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKToyota 
123 BASZAK RYSZARD353810km / M65LEGNICALEW LEGNICAPOLPOL  
124  BASZCZYŃSKA BARBARA 146521km / K50BRZEGZABIEGANI Z BRZEGUPOLPOLOK 
125  BATÓG JÓZEFA 313721km / K40OŁAWA-POLPOLOK 
126  BAUMGART MATEUSZ 236521km / M20SWARZĘDZNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
127  BAWIEC KATARZYNA 336710km / K30WAŁBRZYCHFAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOLOKFaurecia 
128  BAZUN STANISLAW 129610km / M50ŚWIEBODZICEWODOCIĄGI WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
129  BAZYLEWICZ HUBERT 142921km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
130  BAZYLI ANNA 308321km / K30PIŁAPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
131  BĄK ARKADIUSZ 228621km / M40TYCHYBMW SIKORAPOLPOLOK 
132  BĄK MAŁGORZATA 5010km / K50KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
133  BEBAK IZABELA 343521km / K20KORSZEPOLPOLOK 
134 BECHTA DAMIAN 5121km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
135  BEDNARCZYK ADAM 146721km / M60KARNIOWICEKLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
136  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 176921km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
137  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 126321km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEPOLPOLOK 
138  BEDNAREK DARIUSZ 5221km / M40OBORAPOLPOLOK 
139  BEDNAREK SEBASTIAN 162910km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOK 
140  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 232921km / M40SUCHY LASPOLPOLOK 
141  BEDNARZ MAŁGORZATA 195321km / K40OTMUCHÓWOTM.BPOLPOLOK 
142  BEDNARZ RAFAŁ 314621km / M40CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
143  BEDNARZ SEBASTIAN 195421km / M40OTMUCHÓWOTM.BPOLPOLOK 
144  BEJNAR-BEJNAROWICZ AGNIESZKA 142321km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
145  BENDIG WOJCIECH 188921km / M40RADKÓWPOLPOLOK  
146  BENDKOWSKI ANDRZEJ 5321km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK  
147  BENECKI WOJCIECH 5410km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOLOKFaurecia  
148  BERDOWSKA IZABELA 277021km / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
149 BERESZYŃSKI SEBASTIAN296021km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
150  BEREŹNICKI MICHAŁ 261221km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
151  BERGER PIOTR 87921km / M40OTMUCHÓWRUNER TEAM NYSAPOLPOLOK 
152  BERINI MARCIN 166721km / M30PAKOSŁAWICEPOLPOLOK 
153  BERNÁ EVA 316221km / K40HRADEC KRÁLOVÉRUN4FUNCZECZEOK 
154  BERNAT KATARZYNA 139321km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
155  BERNAT PIOTR 5521km / M40GŁUSZYCAPOLPOLOK 
156  BERNATEK MARCIN 336221km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
157  BETKA MAGDALENA 5621km / K30ODOLANÓWPOLPOLOK 
158  BĘDZIŃSKA OLGA 326321km / K30WROCŁAWJAGODNO TEAMPOLPOLOK 
159  BĘDŹKOWSKI MAREK 5721km / M50OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKAPOLPOLOK 
160  BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA 316321km / K40KUDOWA ZDRÓJPOLPOLOK 
161  BIAŁOŃ DAWID 311621km / M30ŚWIEBODZICENIE DOTYCZYPOLPOLOK 
162  BIAŁOŃ KAZIMIERZ 101921km / M60WAŁBRZYCHEXPERTPROPOLPOLOK 
163  BIAŁOSKÓRSKI GRZEGORZ 144721km / M40GLIWICEPOLPOLOK  
164  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 100921km / M60WROCŁAWPOLPOLOK