Zawody obsługuje firma Euforia Biegacza Sport
naglowek
Klasyfikacja Drużynowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 609
Liczba opłaconych zawodników: 554
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ACHTEL PAWEŁ 20310km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
2  ADAMOWSKA AGNIESZKA  10km / K40WROCŁAWPOLPOL OK 
3  ADAMSKI RAFAŁ 25110km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
4  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 33610km / M50CHRZĄSTAWA WIELKAFIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWPOLPOLOKOK 
5  ANETA JARKIEWICZ 26610km / K40PORAJPOLPOLOKOK 
6 ANTONISZYN DARIUSZ19710km / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM / ITMZM 2015POLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
7  AUGUSTYN ADAM 32010km / M30STRZELINPOLPOLOKOK 
8  BAJER GRZEGORZ 47810km / M30OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
9  BAJEWSKA WIOLETTA 55710km / K40KSIĘGINICEBIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
10  BALICKI MIŁOSZ 45910km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOKOK 
11  BALICKI PIOTR 49710km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMPOLPOLOKOK 
12  BANACH ARTUR  10km / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOL OK 
13  BANASIEWICZ MACIEJ  10km / M30WAŁBRZYCHBRAKPOLPOL OK 
14 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR110km / M30PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica Samorząd 
15  BAŃKA JAN 2710km / M70CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
16  BAŃSKI SEBASTIAN 35610km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKOK 
17  BARBACHOWSKA IWONA 38410km / K30WROCLAW--POLPOLOKOK 
18  BARTOSIK RAFAŁ 17210km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
19 BARYLSKI DARIUSZ51910km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
20  BEDNAREK ANNA 23710km / K30BOJANOWOPOLPOLOKOK 
21  BEKACZ STANISŁAW 4010km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
22  BEMBENEK MACIEJ 37510km / M20KAMIENNA GÓRA--POLPOLOKOK 
23  BERNATEK MARCIN 1510km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
24  BĘBAS PAWEŁ 51510km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
25  BIAŁOWĄS PAWEŁ  10km / M30OŁAWANIEZRZESZONYPOLPOL OK 
26  BIELAWSKI JAN 33110km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
27  BIERNACKI KRZYSZTOF 41910km / M20WROCŁAWFIZJOSQUADPOLPOLOKOK 
28  BIERNASIUK SEBASTIAN 21910km / M40GŁOGÓWSTARCOM TEAM GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
29 BIERNAT DOROTA 50910km / K30MILICZCHATKA PUCHATKAPOLPOLOKOKSamorząd 
30  BIJAK DOROTA 41310km / K60WROCŁAW--POLPOLOKOK 
31  BŁASZCZYK TOMASZ 8110km / M30GÓRAPOLPOLOKOK 
32 BŁOŃSKI MARIAN46710km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
33  BŁOŃSKI PIOTR 10210km / M50SMOLECSPARK TEAMPOLPOLOKOK 
34  BOJEK BEATA 5110km / K40RYDZYNAAMATORSKI KLUB BIEGOWY ZAKWASY TEAMPOLPOLOKOK 
35  BOJEK ŁUKASZ 4710km / M30RYDZYNAZAKWASY TEAMPOLPOLOKOK 
36  BORA ANDRZEJ 18410km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
37  BORKOWSKI PAWEŁ  10km / M30WAŁBRZYCHRONAL RUN POLSKAPOLPOL OK 
38  BOROWIECKI JĘDRZEJ 42310km / M20ZIELONA GÓRABIEGOSTACJA.PLPOLPOLOKOK 
39  BRODA DOMINIK 3910km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
40  BRYSZ ANNA 44410km / K20RADWANICEPOLPOLOKOK 
41  BUCA MAREK 3510km / M40ZAWONIAPOLPOLOKOK 
42  BUCZKO MICHAŁ 26810km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
43  BURA KRYSTIAN  10km / M30LESZNOPOLPOL OK 
44  BURCHACKI PRZEMYSŁAW 510km / M20SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
45 BURKOWSKI STANISŁAW46910km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
46  BURYŁO KRZYSZTOF 24710km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
47  BYSTROWSKI RAFAŁ 33510km / M40KROTOSZYNKROTOSZYN TEAMPOLPOLOKOK 
48  CELMER SZYMON 44510km / M20TRZEBNICASADY CELMERÓWPOLPOLOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
49  CHATYS MATEUSZ 18510km / M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
50  CHLEBOWSKI MARCIN 14210km / M20KOBYLINPOLPOLOKOK 
51  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 52310km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOKOK 
52 CHODOROWSKI OSKAR55110km / M30WOŁÓWPOLPOLOKOK 
53  CHOJNACKI GRZEGORZ 31410km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
54  CHOJNACKI RYSZARD 21210km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
55  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 29610km / M30SKOKOWAPOLPOLOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
56  CHRZAN MARIUSZ 49210km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMPOLPOLOKOK 
57  CHWALCZUK JERZY 39810km / M60NYSA-ATLETICS NYSA--POLPOLOKOK 
58  CICHA HANNA 26110km / K40RAWICZCYTRYNOWKA TEAMPOLPOLOKOK 
59  CIEPLIK DAWID 27910km / M20RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOKOK 
60  CIESIELSKI WALDEMAR 54210km / M40KOŚCIAN--POLPOLOKOK 
61  CIOSEK MACIEJ 3010km / M20TRZEBNICAPOLPOLOKOKPowiat Trzebnica 
62 CIPORA KATARZYNA47310km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
63 CIPORA MACIEJ47210km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
64  CYBULSKI PAWEŁ 51110km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKOK 
65  CZAJA MACIEJ 5610km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOKOK 
66  CZAJA MAŁGORZATA 5510km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOKOK 
67  CZARNOTA DARIUSZ 7810km / M20WSCHOWAPOLPOLOKOK 
68  CZĄSTKA KAROL 34610km / M30ŻAGAŃBBL ŻAGAŃ / JW 2649 ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
69  CZEKAJ MARTA  10km / K20TRZEBNICAPOLPOL OKPowiat Trzebnica 
70  CZEPIL EWA 27610km / K40PROCHOWICEKROKUS KWIATKOWICEPOLPOLOKOK 
71  CZEPIL MAREK 27510km / M40PROCHOWICEPOLPOLOKOK 
72  CZUB PIOTR 46310km / M20STRZEGOMPOLPOLOKOK 
73  ĆWIKLIK ANDRZEJ 37310km / M40WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOK 
74  ĆWIKLIK EDYTA 37410km / K40WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOK