Zawody obsługuje firma Euforia Biegacza Sport
naglowek
Klasyfikacja Drużynowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 609
Liczba opłaconych zawodników: 554
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ACHTEL PAWEŁ 20310km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOKOK 
2  ADAMOWSKA AGNIESZKA  10km / K40WROCŁAW OK 
3  ADAMSKI RAFAŁ 25110km / M40WROCŁAWOKOK 
4  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 33610km / M50CHRZĄSTAWA WIELKAFIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWOKOK 
5  ANETA JARKIEWICZ 26610km / K40PORAJOKOK 
6 ANTONISZYN DARIUSZ19710km / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM / ITMZM 2015OKOKPowiat Trzebnica 
7  AUGUSTYN ADAM 32010km / M30STRZELINOKOK 
8  BAJER GRZEGORZ 47810km / M30OLEŚNICAOKOK 
9  BAJEWSKA WIOLETTA 55710km / K40KSIĘGINICEBIEGAM DLA SIEBIEOKOKPowiat Trzebnica 
10  BALICKI MIŁOSZ 45910km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOKOK 
11  BALICKI PIOTR 49710km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMOKOK 
12  BANACH ARTUR  10km / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA OK 
13  BANASIEWICZ MACIEJ  10km / M30WAŁBRZYCHBRAK OK 
14 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR110km / M30PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica Samorząd 
15  BAŃKA JAN 2710km / M70CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
16  BAŃSKI SEBASTIAN 35610km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
17  BARBACHOWSKA IWONA 38410km / K30WROCLAW--OKOK 
18  BARTOSIK RAFAŁ 17210km / M20WROCŁAWOKOK 
19 BARYLSKI DARIUSZ51910km / M40WROCŁAWOKOK 
20  BĄKOWICZ EWA 41110km / K20TRZEBNICAOKOKPowiat Trzebnica 
21  BEDNAREK ANNA 23710km / K30BOJANOWOOKOK 
22  BEKACZ STANISŁAW 4010km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOKOK 
23  BEMBENEK MACIEJ 37510km / M20KAMIENNA GÓRA--OKOK 
24  BERNATEK MARCIN 1510km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
25  BĘBAS PAWEŁ 51510km / M30WROCŁAWOKOK 
26  BIAŁOWĄS PAWEŁ  10km / M30OŁAWANIEZRZESZONY OK 
27  BIELAWSKI JAN 33110km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKOK 
28  BIERNACKI KRZYSZTOF 41910km / M20WROCŁAWFIZJOSQUADOKOK 
29  BIERNASIUK SEBASTIAN 21910km / M40GŁOGÓWSTARCOM TEAM GŁOGÓWOKOK 
30 BIERNAT DOROTA 50910km / K30MILICZCHATKA PUCHATKAOKOKSamorząd 
31  BIJAK DOROTA 41310km / K60WROCŁAW--OKOK 
32  BŁASZCZYK TOMASZ 8110km / M30GÓRAOKOK 
33 BŁOŃSKI MARIAN46710km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKOKPowiat Trzebnica 
34  BŁOŃSKI PIOTR 10210km / M50SMOLECSPARK TEAMOKOK 
35  BOJEK BEATA 5110km / K40RYDZYNAAMATORSKI KLUB BIEGOWY ZAKWASY TEAMOKOK 
36  BOJEK ŁUKASZ 4710km / M30RYDZYNAZAKWASY TEAMOKOK 
37  BORA ANDRZEJ 18410km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
38  BORKOWSKI PAWEŁ  10km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL RUN POLSKA OK 
39  BOROWIECKI JĘDRZEJ 42310km / M20ZIELONA GÓRABIEGOSTACJA.PLOKOK 
40  BRODA DOMINIK 3910km / M30WROCŁAWOKOK 
41  BRYSZ ANNA 44410km / K20RADWANICEOKOK 
42  BUCA MAREK 3510km / M40ZAWONIAOKOK 
43  BUCZKO MICHAŁ 26810km / M30WROCŁAWOKOK 
44  BURA KRYSTIAN  10km / M30LESZNO OK 
45  BURCHACKI PRZEMYSŁAW 510km / M20SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
46 BURKOWSKI STANISŁAW46910km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKOKPowiat Trzebnica 
47  BURYŁO KRZYSZTOF 24710km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOKOKPowiat Trzebnica 
48  BYSTROWSKI RAFAŁ 33510km / M40KROTOSZYNKROTOSZYN TEAMOKOK 
49 CAŁY JOANNA49810km / K30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
50  CELMER SZYMON 44510km / M20TRZEBNICASADY CELMERÓWOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
51  CHATYS MATEUSZ 18510km / M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIOKOKPowiat Trzebnica 
52  CHLEBOWSKI MARCIN 14210km / M20KOBYLINOKOK 
53  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 52310km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOKOK 
54 CHODOROWSKI OSKAR55110km / M30WOŁÓWOKOK 
55  CHOJNACKI GRZEGORZ 31410km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
56  CHOJNACKI RYSZARD 21210km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
57  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 29610km / M30SKOKOWAOKOKGmina Prusice Powiat Trzebnica 
58  CHRZAN MARIUSZ 49210km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMOKOK 
59  CHWALCZUK JERZY 39810km / M60NYSA-ATLETICS NYSA--OKOK 
60  CICHA HANNA 26110km / K40RAWICZCYTRYNOWKA TEAMOKOK 
61  CIEPLIK DAWID 27910km / M20RAWICZM-FIT RAWICZOKOK 
62  CIESIELSKI WALDEMAR 54210km / M40KOŚCIAN--OKOK 
63  CIOSEK MACIEJ 3010km / M20TRZEBNICAOKOKPowiat Trzebnica 
64 CIPORA KATARZYNA47310km / K40WROCŁAWOKOK 
65 CIPORA MACIEJ47210km / M40WROCŁAWOKOK 
66  CITORA MONIKA 52410km / K40WROCŁAWRUN-LOG.COMOKOK 
 Mam 46 lat. Biegam dopiero od 8 miesięcy.Mój rekord życiowy na 5 km to 29,17 a na 10 km 1,06 min.
67  CYBULSKI PAWEŁ 51110km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKOK 
68  CZAJA MACIEJ 5610km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOKOK 
69  CZAJA MAŁGORZATA 5510km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOKOK 
70  CZARNOTA DARIUSZ 7810km / M20WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)OKOK 
71  CZĄSTKA KAROL 34610km / M30ŻAGAŃBBL ŻAGAŃ / JW 2649 ŻAGAŃOKOK 
72  CZEKAJ MARTA  10km / K20TRZEBNICA OKPowiat Trzebnica 
73  CZEPIL EWA 27610km / K40PROCHOWICEKROKUS KWIATKOWICEOKOK 
74  CZEPIL MAREK 27510km / M40PROCHOWICEOKOK 
75  CZUB PIOTR 46310km / M20STRZEGOMOKOK 
76  ĆWIKLIK ANDRZEJ 37310km / M40WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMOKOK 
77  ĆWIKLIK EDYTA 37410km / K40WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMOKOK