Zawody obsługuje firma Datasport

Izerski Weekend Biegowy 2018
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Drużyny(Wielka Pętla) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa (Wielkia Pętla) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1100
Odebrało numery: 892

Liczba opłaconych zawodników: 920
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR7621km / M50WAŁBRZYCHOK 
2  ADAMSKA MARTA 48021km / K30WROCŁAWSPORTFUEL.PLOKVEGE 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK115410km / M60JELENIA GORAKB LEW 2000OK 
4  ANCZYK SARA 115210km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKIOK 
5  ANDRUSZCZYSZYN WOJCIECH 46721km / M18PRZEMYŚLOK 
6  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 38721km / M30GOSTYŃSPORTY WALKI GOSTYŃOKVEGE 
7  ANDRZEJCZAK PAWEŁ 23921km / M40KALISZOK 
8 ANDRZEJCZUK KAMIL 21km / M18DOBROSZYCE   
9 ANDRZEJEWSKA-SOBIESZAK EWA171110km / K40WARSZAWAGONIĘ KRÓLICZKA  
10  ANGULSKI ZBIGNIEW 11821km / M40WARTAZBIEGLI Z WARTYOK 
11  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 101910km / K40LUBAŃOK 
12  ANTCZAK ADRIAN 36021km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
13  ANTONIAK TERESA 36121km / K40BOLESŁAWIECLOMEK TEAMOK 
14  AUGUSTYNIAK JAKUB 102710km / M30ŚLĘZAWYBIERZOK 
15  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 111410km / M30ROKIETNICASPORTOWY TEAM ŻABKAOK 
16  BABULA SEBASTIAN 49121km / M40BOGATYNIAOK 
17  BADKO DARIUSZ 58621km / M40PIECHOWICEOK 
18  BADOWSKI RAFAŁ 56421km / M40KRAKÓWWSZYSTKO JEST W GŁOWIE!OK  
19  BAJON KAMIL 15445km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
20  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 116910km / K40PRZESIEKAOK 
21  BALCERZAK ALEKSANDRA 118510km / K30POLICEUKL ÓSEMKA POLICEOK 
22  BANASIK WIESŁAW 64621km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
23  BANASZCZAK IZABELA 55421km / K30KOŚCIANTGV KOŚCIANOK 
24  BANAŚ RADOSŁAW 55021km / M30CIEPŁOWODYOK 
25  BARANOWSKA ALEKSANDRA- GÓRECKA 112910km / K30WROCŁAWBARANKI!OK 
26  BARANOWSKA KATARZYNA 39321km / K18OSIECZNICAOK 
27  BARANOWSKI ANDRZEJ 35321km / M40ŚWIĘTOSZÓW10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONII STANISŁAWA MACZKAOK 
28  BARANOWSKI ROBERT 43721km / M40WROCŁAOK 
29  BARAŃSKA ALEKSANDRA 47521km / K18BYDGOSZCZOK 
30  BARAŃSKI GRZEGORZ 47421km / M50BYDGOSZCZOK 
31  BARAŃSKI PAWEŁ 28721km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
32  BARAŃSKI STANISŁAW 18821km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOK 
 Poraz trzeci biorę udział
33  BARCZAK ROBERT 8921km / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEOK 
34  BARDZIŃSKA ANNA 103910km / K20LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
35  BARDZIŃSKI RAFAŁ 104310km / M20LEGNICALEGNICZANIN W BIEGUOK 
36  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 61921km / K18KOSTOMŁOTYOK 
37  BARYŁA PIOTR 28921km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
38 BĄCZEK JAROSŁAW6921km / M40WAŁBRZYCHOK  
39  BĄK PRZEMYSŁAW 23721km / M30ŚWIEBODZINOK 
40  BEDNAREK JANUSZ 36521km / M40LEWKÓWNIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
41  BEDNARZ JOANNA  5km / PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓW   
42  BEKACZ STANISŁAW 104210km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
43  BELTA PRZEMYSŁAW  21km / M40JELENIA GÓRA   
44  BENDKOWSKI ANDRZEJ 104010km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
45  BERA EMILIAN  21km / M30JAWORJAWOR BIEGA!   
46 ZAWODNIK ANONIMOWY59021km / K30 NIGHT RUNNERSOK  
47  BEZDEL ANNA 39221km / K40PUCKBOLKÓW TEAMOK 
48 BIAŁA MAJA 10km / K30WROCŁAW VEGE  
49 BIAŁKOWSKI ALBERT170821km / M40WARSZAWATRIPOWER.PL  
50 BIAŁKOWSKI MICHAŁ17075km / WARSZAWAMARATON WARSZAWSKI  
51  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 47921km / K30WROCLAWOK 
52  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 17521km / M60WROCŁAWOK 
53  BIAŁOŻYD BOŻENA 17621km / K50WROCŁAWOK 
54  BIEGARCZYK KAMIL 64021km / M30BOGATYNIAOK 
55  BIELAWA MARCIN 24321km / M30BOGATYNIAOK 
56 BIELAWSKA ALEKSANDRA116810km / K20STRZEGOMOK 
57  BIELAWSKI JAN 105410km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK 
58 BIENIEK KAMIL 10km / M30POLICEPRZECIW MYŚLIWYM VEGE  
59  BIEŃKOWSKI PIOTR  21km / M40KIEŁCZÓWMOLDUR TEAM   
60  BILIŃSKI KRZYSZTOF 46321km / M30WARSZAWAOK 
61 BINIECKA ADRIANNA174910km / K20BOLESŁAWIEC  
62  BINIECKI WALDEMAR 174710km / M50GROMADKABINN TEAM  
63 BLISKOWSKA ANNA117210km / K40ZIELONA GÓRAOK 
64  BLUMENFELD JACEK 12221km / M18ŁÓDŹOK  
65  BŁASZCZYK TOMASZ 54621km / M30GÓRAOK 
66  BŁASZCZYNA NATASZA  10km / K40WROCŁAWVEGE RUNNERS VEGE  
67  BŁAŚKIEWICZ JAROSŁAW 15585km / M30WROCŁAWOK 
68 ZAWODNIK ANONIMOWY28321km / K40 OK 
69 BOGUSIAK ANNA9421km / K30PIECHOWICEOK 
70  BOGUSZ MAREK 15905km / M50KOSTRZYNOK 
71  BOJEK ŁUKASZ  21km / M30RYDZYNA   
72  BOMAN JUSTYNA 13521km / K18OSJAKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
73  BORKOWSKA EWA 6721km / K60ZŁOTÓWOK 
74  BORKOWSKA JUSTYNA 5821km / K30SĘDZISŁAWOK 
75  BOROWIAK PATRYCJA 49621km / K30WSCHOWAWKURW_TEAMOK 
76  BOROWSKA PATRYCJA 113510km / K20GRONÓWKOOK 
77  BORTKIEWICZ MONIKA 109410km / K40LUBINKGHM ZG RUN, NGB KORONA LEGNICAOK 
78  BORZYM JUSTYNA  10km / K30PYRZYCE   
79  BORZYM KRZYSZTOF  10km / M40PYRZYCE   
80  BORZYMEK ROBERT 35121km / M50BOLESŁAWIECOK  
81  BOSAKIEWICZ TOMASZ 63821km / M30ZŁOTORYJAMAGBOSOK 
82  BRANDYS-GŁOS IWONA  10km / K30LEGNICA   
83  BRDYS EWELINA 43521km / K40SULMIERZYCEOK 
84  BRODA ADAM 2621km / M40POZNAŃGRUPA MOCNEGO UDERZENIAOK  
85  BRONOWICKI BARTŁOMIEJ 15755km / M30JELENIA GÓRAOK 
86 BRYL MARCIN53921km / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
87  BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 102610km / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
88  BRZEZOWSKI JACEK 19021km / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSOKVEGE 
89  BRZEŻAŃSKI WOJCIECH 42421km / M40BIESTRZYKÓWCWBOK 
90  BRZOZOWSKA JOANNA 16005km / K30LUBINOK 
91  BUCZYŃSKI MAREK 32321km / M40JASIEŃOK 
92  BUCZYŃSKI SYLWESTER 31421km / M40ZIELONA GÓRAOK 
93  BUDZYŃSKI MATEUSZ 38121km / M40WROCŁAWOK 
94  BUGAJNY KRZYSZTOF 46121km / M40SZPROTAWAOK 
95  BULARZ MATEUSZ 119010km / M20OŁAWA1993OK 
96  BULARZ PAULINA 25021km / K18OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOK 
97  BULCEWICZ WOJCIECH 32921km / M40JELENIA GÓRABRYKAJĄCE JELONKIOK 
98  BURANDT MAGDALENA 59621km / K30OLSZTYN3LFETEAMOKVEGE 
99  BURMAS DARIUSZ 9321km / M40BOLESŁAWIECMATNER RUNNING TEAMOK 
100  CABAN-BENAVIDES MONIKA 172921km / K50WARSZAWA  
101  CEBULA GRZEGORZ 57821km / M40IWINYOK 
102  CELUCH RENATA 108410km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAOK 
103  CERAŃSKA ANNA 9021km / K50POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
104  CHAŁUPCZAK CEZARY 58821km / M40WROCŁAWOK 
105  CHAŁUPCZAK LILA 61521km / K40WROCŁAWOK 
106  CHEŁPA TADEUSZ  21km / M40LUBINBIEG PO ZDROWIE   
107  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 121610km / M50ŻARYOK  
108 CHMIELEWSKA SYLWIA44121km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
109  CHODANIONEK ERNEST 118810km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
110  CHODOROWSKA MARCELINA 110510km / K20WROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWOK 
111  CHOJA ANDRZEJ 26121km / M60BOGATYNIAOK 
112  CHOJA JAKUB 25521km / M18BOGATYNIAOK 
113  CHOMA KATARZYNA 28221km / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
114  CHOROSTKOWSKA NATALIA 15725km / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
115  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 36621km / M50ŁÓDŹCUDIMOK 
116  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 112610km / M20JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOKVEGE 
117  CHUDZIASZEK MATEUSZ  21km / M18WARSZAWA   
118  CHYSKI GRZEGORZ 45721km / M30SZPROTAWAOK 
119  CICHOSZEWSKA AGATA 104710km / K20WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
120 CIECHORSKI JAREK14521km / M40ZbąszyńECOBAG-NETWORK/KUVERT POLSKAOK 
121  CIEPLIŃSKI TOMASZ  21km / M30JELENIA GÓRASUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI   
122  CIEPLUCHA DOROTA 110910km / K30ŁÓDŹAFLOFARMOWE ACTIVE TEAMOKVEGE  
123  CIERACH AGNIESZKA  21km / K30GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.   
124  CIERNIEWSKI BARTOSZ  10km / M20DOBRZYCAAMATOR   
125 CIERNIEWSKA BOŻENA173710km / K40DOBCZYCEBS TRUCHTACZ DOBRZYCA  
126  CIERNIEWSKI RYSZARD 38221km / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOK 
127  CIESIELSKA BEATA 121510km / K40CHEŁMIECOK 
128 CIESIELSKI JAROSŁAW174310km / M40JAWOR  
129  CIEŚLAK KRZYSZTOF 35221km / M50ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
130  CIEŚLIK MARIUSZ 23521km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
131  CIRKO ARKADIUSZ  21km / M40LUBINZG POLKOWICE SIEROSZOWICE   
132  CIRKO GRZEGORZ 110010km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
133  CIRKO JOANNA 109910km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
134  CUDAK BARTOSZ 119710km / M20OŚWIĘCIMKGHM ZG RUNOK 
135  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 29321km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK 
136  CZAJA MACIEJ 25721km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
137  CZAJA MAŁGORZATA 25621km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
138  CZAJKOWSKA SYLWIA 107110km / K40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
139  CZAJKOWSKI TOMASZ 29021km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
140 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF171210km / M30WARSZAWADANONE  
141  CZAPRACKI KAZIMIERZ 29221km / M50WROCŁAWOK 
142  CZARNECKI JÓZEF 114110km / M60GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
143  CZARNOTA DARIUSZ 17821km / M18WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)WABCO RUNNERSOK 
144  CZEBOTAREWSKA OKSANA 15345km / K30LUBINOK  
145  CZECHOWICZ AGNIESZKA 105910km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
146  CZECHOWICZ KRZYSZTOF 52121km / M30GORZÓW WLKPUBEZPIECZENIA-CZECHOWICZOK