Zawody obsługuje firma Datasport

Izerski Weekend Biegowy 2018
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Drużyny(Wielka Pętla) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa (Wielkia Pętla) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1101
Odebrało numery: 892

Liczba opłaconych zawodników: 920
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR7621km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2  ADAMSKA MARTA 48021km / K30WROCŁAWSPORTFUEL.PLPOLPOLOKVEGE 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK115410km / M60JELENIA GORAKB LEW 2000POLPOLOK 
4  ANCZYK SARA 115210km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKIPOLPOLOK 
5  ANDRUSZCZYSZYN WOJCIECH 46721km / M18PRZEMYŚLPOLPOLOK 
6  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 38721km / M30GOSTYŃSPORTY WALKI GOSTYŃPOLPOLOKVEGE 
7  ANDRZEJCZAK PAWEŁ 23921km / M40KALISZPOLPOLOK 
8  ANDRZEJCZUK KAMIL  21km / M18DOBROSZYCEPOLPOL   
9 ANDRZEJEWSKA-SOBIESZAK EWA171110km / K40WARSZAWAGONIĘ KRÓLICZKAPOLPOL  
10  ANGULSKI ZBIGNIEW 11821km / M40WARTAZBIEGLI Z WARTYPOLPOLOK 
11  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 101910km / K40LUBAŃPOLPOLOK 
12  ANTCZAK ADRIAN 36021km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIPOLPOLOK 
13  ANTONIAK TERESA 36121km / K40BOLESŁAWIECLOMEK TEAMPOLPOLOK 
14  AUGUSTYNIAK JAKUB 102710km / M30WROCŁAWWYBIERZPOLPOLOK 
15  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 111410km / M30ROKIETNICASPORTOWY TEAM ŻABKAPOLPOLOK 
16  BABULA SEBASTIAN 49121km / M40BOGATYNIAPOLPOLOK 
17  BADKO DARIUSZ 58621km / M40PIECHOWICEPOLPOLOK 
18  BADOWSKI RAFAŁ 56421km / M40KRAKÓWWSZYSTKO JEST W GŁOWIE!POLPOLOK  
19  BAJON KAMIL 15445km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
20  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 116910km / K40PRZESIEKAPOLPOLOK 
21  BALCERZAK ALEKSANDRA 118510km / K30POLICEUKL ÓSEMKA POLICEPOLPOLOK 
22  BANASIK WIESŁAW 64621km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
23  BANASZCZAK IZABELA 55421km / K30KOŚCIANTGV KOŚCIANPOLPOLOK 
24  BANAŚ RADOSŁAW 55021km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
25  BARANOWSKA ALEKSANDRA- GÓRECKA 112910km / K30WROCŁAWBARANKI!POLPOLOK 
26  BARANOWSKA KATARZYNA 39321km / K18OSIECZNICAPOLPOLOK 
27  BARANOWSKI ANDRZEJ 35321km / M40ŚWIĘTOSZÓW10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONII STANISŁAWA MACZKAPOLPOLOK 
28  BARANOWSKI ROBERT 43721km / M40WROCŁAPOLPOLOK 
29  BARAŃSKA ALEKSANDRA 47521km / K18BYDGOSZCZPOLPOLOK 
30  BARAŃSKI GRZEGORZ 47421km / M50BYDGOSZCZPOLPOLOK 
31  BARAŃSKI PAWEŁ 28721km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOK 
32  BARAŃSKI STANISŁAW 18821km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEPOLPOLOK 
 Poraz trzeci biorę udział
33  BARCZAK ROBERT 8921km / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOK 
34  BARDZIŃSKI RAFAŁ 104310km / M20LEGNICALEGNICZANIN W BIEGUPOLPOLOK 
35  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 61921km / K18KOSTOMŁOTYPOLPOLOK 
36  BARYŁA PIOTR 28921km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
37 BĄCZEK JAROSŁAW6921km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
38  BĄK PRZEMYSŁAW 23721km / M30ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
39  BEDNAREK ADRIAN  21km / M18BYDGOSZCZADRIANBEDNAREK.PLPOLPOL   
40  BEDNAREK JANUSZ 36521km / M40LEWKÓWNIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
41  BEDNARZ JOANNA  5km / K30PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓWPOLPOL   
42  BEKACZ STANISŁAW 104210km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
43  BELTA PRZEMYSŁAW  21km / M40JELENIA GÓRAPOLPOL   
44  BENDKOWSKA ANNA 103910km / K20LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
45  BENDKOWSKI ANDRZEJ 104010km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
46  BERA EMILIAN  21km / M30JAWORJAWOR BIEGA!POLPOL   
47 ZAWODNIK ANONIMOWY59021km / K30 NIGHT RUNNERSPOLPOLOK  
48  BEZDEL ANNA 39221km / K40BOLKÓWBOLKÓW TEAMPOLPOLOK 
49 BIAŁA MAJA 10km / K30WROCŁAWPOLPOL VEGE  
50 BIAŁKOWSKI ALBERT170821km / M40WARSZAWATRIPOWER.PLPOLPOL  
51 BIAŁKOWSKI MICHAŁ17075km / WARSZAWAMARATON WARSZAWSKIPOLPOL  
52  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 47921km / K30WROCLAWPOLPOLOK 
53  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 17521km / M60WROCŁAWPOLPOLOK 
54  BIAŁOŻYD BOŻENA 17621km / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
55  BIEGARCZYK KAMIL 64021km / M30BOGATYNIAPOLPOLOK 
56  BIELAWA MARCIN 24321km / M30BOGATYNIAPOLPOLOK 
57 BIELAWSKA ALEKSANDRA116810km / K20STRZEGOMPOLPOLOK 
58  BIELAWSKI JAN 105410km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
59  BIENIEK KAMIL  10km / M30SZCZECINPRZECIW MYŚLIWYMPOLPOL VEGE  
60  BIEŃKOWSKI PIOTR  21km / M40KIEŁCZÓWMOLDUR TEAMPOLPOL   
61  BILIŃSKI KRZYSZTOF 46321km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
62 BINIECKA ADRIANNA174910km / K20BOLESŁAWIECPOLPOL  
63  BINIECKA ANITA 174810km / K20BOLESŁAWIECMAKOS TEAMPOLPOL VEGE 
64  BINIECKI WALDEMAR 174710km / M50GROMADKABINN TEAMPOLPOL  
65 BLISKOWSKA ANNA117210km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
66  BLUMENFELD JACEK 12221km / M18ŁÓDŹPOLPOLOK  
67  BŁASZCZYK TOMASZ 54621km / M30GÓRAPOLPOLOK 
68  BŁASZCZYNA NATASZA  10km / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOL VEGE  
69  BŁAŚKIEWICZ JAROSŁAW 15585km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
70 ZAWODNIK ANONIMOWY28321km / K40 POLPOLOK 
71 BOGUSIAK ANNA9421km / K30PIECHOWICEPOLPOLOK 
72  BOGUSZ MAREK 15905km / M50KOSTRZYNPOLPOLOK 
73  BOJEK ŁUKASZ  21km / M30RYDZYNAPOLPOL   
74  BOMAN JUSTYNA 13521km / K18OSJAKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOK 
75  BORKOWSKA EWA 6721km / K60ZŁOTÓWPOLPOLOK 
76  BORKOWSKA JUSTYNA 5821km / K30SĘDZISŁAWPOLPOLOK 
77  BOROWIAK PATRYCJA 49621km / K30WSCHOWAWKURW_TEAMPOLPOLOK 
78  BOROWSKA PATRYCJA 113510km / K20GRONÓWKOPOLPOLOK 
79  BORTKIEWICZ MONIKA 109410km / K40LUBINKGHM ZG RUN, NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOK 
80  BORZYM JUSTYNA  10km / K30PYRZYCEPOLPOL   
81  BORZYM KRZYSZTOF  10km / M40PYRZYCEPOLPOL   
82  BORZYMEK ROBERT 35121km / M50BOLESŁAWIECPOLPOLOK  
83  BOSAKIEWICZ TOMASZ 63821km / M30ZŁOTORYJAMAGBOSPOLPOLOK 
84  BRANDYS-GŁOS IWONA  10km / K30LEGNICAPOLPOL   
85  BRDYS EWELINA 43521km / K40SULMIERZYCEPOLPOLOK 
86  BRODA ADAM 2621km / M40POZNAŃGRUPA MOCNEGO UDERZENIAPOLPOLOK  
87  BRONOWICKI BARTŁOMIEJ 15755km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
88 BRYL MARCIN53921km / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
89  BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 102610km / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOLOK 
90  BRZEZOWSKI JACEK 19021km / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKVEGE 
91  BRZEŻAŃSKI WOJCIECH 42421km / M40BIESTRZYKÓWCWBPOLPOLOK 
92  BRZOZOWSKA JOANNA 16005km / K30LUBINPOLPOLOK 
93  BUCZYŃSKI MAREK 32321km / M40JASIEŃPOLPOLOK 
94  BUCZYŃSKI SYLWESTER 31421km / M40ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
95  BUDZYŃSKI MATEUSZ 38121km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
96  BUGAJNY KRZYSZTOF 46121km / M40SZPROTAWAPOLPOLOK 
97  BULARZ MATEUSZ 119010km / M20OŁAWA1993POLPOLOK 
98  BULARZ PAULINA 25021km / K18OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
99  BULCEWICZ WOJCIECH 32921km / M40JELENIA GÓRABRYKAJĄCE JELONKIPOLPOLOK 
100  BURANDT MAGDALENA 59621km / K30OLSZTYN3LFETEAMPOLPOLOKVEGE 
101  BURMAS DARIUSZ 9321km / M40BOLESŁAWIECMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
102  CABAN-BENAVIDES MONIKA 172921km / K50WARSZAWAPOLPOL  
103  CEBULA GRZEGORZ 57821km / M40IWINYPOLPOLOK 
104  CELUCH RENATA 108410km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
105  CERAŃSKA ANNA 9021km / K50POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
106  CHAŁUPCZAK CEZARY 58821km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
107  CHAŁUPCZAK LILA 61521km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
108  CHEŁPA TADEUSZ  21km / M40LUBINBIEG PO ZDROWIEPOLPOL   
109  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 121610km / M50ŻARYPOLPOLOK  
110  CHMIELEWSKA SYLWIA 44121km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
111  CHODANIONEK ERNEST 118810km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOK 
112  CHODOROWSKA MARCELINA 110510km / K20WROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
113  CHOJA ANDRZEJ 26121km / M60BOGATYNIAPOLPOLOK 
114  CHOJA JAKUB 25521km / M18BOGATYNIAPOLPOLOK 
115  CHOMA KATARZYNA 28221km / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
116  CHOROSTKOWSKA NATALIA 15725km / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
117  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 36621km / M50ŁÓDŹCUDIMPOLPOLOK 
118  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 112610km / M20JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKVEGE 
119  CHUDZIASZEK MATEUSZ  21km / M18WARSZAWAPOLPOL   
120  CHYSKI GRZEGORZ 45721km / M30SZPROTAWAPOLPOLOK 
121  CICHOSZEWSKA AGATA 104710km / K20WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOLOK 
122 CIECHORSKI JAREK14521km / M40ZbąszyńECOBAG-NETWORK/KUVERT POLSKAPOLPOLOK 
123  CIEPLIŃSKI TOMASZ  21km / M30JELENIA GÓRASUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIPOLPOL   
124  CIEPLUCHA DOROTA 110910km / K30ŁÓDŹAFLOFARMOWE ACTIVE TEAMPOLPOLOKVEGE  
125  CIERACH AGNIESZKA  21km / K30GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.POLPOL   
126 CIERNIEWSKA BOŻENA173710km / K40DOBCZYCEBS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOL  
127  CIERNIEWSKI BARTOSZ  10km / M20DOBRZYCAAMATORPOLPOL   
128  CIERNIEWSKI RYSZARD 38221km / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOK 
129  CIESIELSKA BEATA 121510km / K40CHEŁMIECPOLPOLOK 
130 CIESIELSKI JAROSŁAW174310km / M40JAWORPOLPOL  
131  CIEŚLAK KRZYSZTOF 35221km / M50ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
132  CIEŚLIK MARIUSZ 23521km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
133  CIRKO ARKADIUSZ  21km / M40LUBINZG POLKOWICE SIEROSZOWICEPOLPOL   
134  CIRKO GRZEGORZ 110010km / M40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
135  CIRKO JOANNA 109910km / K40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
136  CUDAK BARTOSZ 119710km / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
137  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 29321km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLPOLOK 
138  CZAJA MACIEJ 25721km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
139  CZAJA MAŁGORZATA 25621km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
140  CZAJKOWSKA SYLWIA 107110km / K40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
141  CZAJKOWSKI TOMASZ 29021km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
142 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF171210km / M30WARSZAWADANONEPOLPOL  
143  CZAPRACKI KAZIMIERZ 29221km / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
144  CZARNECKI JÓZEF 114110km / M60GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
145  CZARNOTA DARIUSZ 17821km / M18WSCHOWAWABCO RUNNERSPOLPOLOK 
146  CZEBOTAREWSKA OKSANA 15345km / K30LUBINPOLPOLOK  
147  CZECHOWICZ AGNIESZKA 105910km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
148  CZECHOWICZ KRZYSZTOF 52121km / M30GORZÓW WLKPUBEZPIECZENIA-CZECHOWICZPOLPOLOK 
149  CZECHOWSKI ROBERT 30221km / M40MIŁKÓWKARKONOSKI KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGOPOLPOLOK 
150  CZEKAJ TOMASZ 42721km / M18DOMASZOWICEDIEHL CONTROLS POLSKAPOLPOLOK 
151  CZUBA-GWARDZIK ANITA 102910km / K40KARPICKOWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOLOK 
152  CZUBALA BEATA 43021km / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
153  CZUBALA MARCIN 2321km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
154  CZUCZWARA BARTOSZ 42921km / M30NAMYSŁÓWDIEHL CONTROLS POLSKAPOLPOLOK 
155  CZYŻOWSKI BARTOSZ 31121km / M18JÓZEFÓWTRI-BARTPOLPOLOK 
156  CZYŻOWSKI JÓZEF 111210km / M50JÓZEFÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK