Wschód słońca: 06:12:13
Zachód słońca: 19:05:04
Zenit: 12:38:39
Początek dnia: 05:38:01
Koniec dnia: 19:39:16
Długość dnia: 14:01:15
Długość nocy: 09:58:45

Zawody obsługuje firma Datasport

IV Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom
Kraków, 12 września 2015 r.

Każdy Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom jest naprawdę wyjątkowy – zaangażuje się w niego wiele osób, firm, wspólnie pomagamy dzieciom z Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu. Wiedzieliśmy, że tegoroczne wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak bardzo… W kwietniowe popołudnie udaliśmy się do Szpitala i razem z małymi pacjentami stworzyliśmy projekt koszulki, którą otrzyma każdy biegacz biorący udział w IV Biegu Charytatywnym.

Dzieci przebywające na co dzień pod opieką lekarzy miały możliwość, choć na chwilę, oderwania się od szpitalnej rzeczywistości i stworzenia niezwykłego obrazu, który zostanie później naniesiony na koszulki IV Biegu Charytatywnego. Mali pacjenci zostali ubrani w specjalne skafandry i wyposażeni w niezbędne materiały – ponad 17 litrów różnokolorowej farby, pędzle, balony i specjalne sikawki. Podczas świetnej zabawy dzieci przeniosły kolory na ogromny szablon koszulki.

Warsztaty dla dzieci ze Szpitala poprzedziły przygotowania do IV Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. W tym roku wsparcie, podobnie jak w roku poprzednim, trafi dla Szpitala w Prokocimiu. Dlatego cała historia również rozpoczyna się w miejscu, które w tej akcji jest najważniejsze. Dzieci swoim projektem rozpoczęły historię, która od samego początku niesie uśmiech i szczęście.

Kolorowy projekt koszulki stworzony przez najmłodszych pacjentów w Szpitalu to symbol Biegu. Każdy z uczestników mający na sobie tą niezwykłą koszulkę pozna jej historię. Najważniejsze jednak, że stanie się jej częścią. Podczas Biegu, wszyscy będziemy tworzyć dalej historię projektu zapoczątkowanego przez dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wyjątkowych warsztatów: https://www.facebook.com/TescoPolska/videos/o.848446531905966/830752436993737/?type=2&theater

Połącz swój zegarek z kontem na datasport.pl