Wschód słońca: 07:23:19
Zachód słońca: 17:29:51
Zenit: 12:26:35
Początek dnia: 06:48:36
Koniec dnia: 18:04:34
Długość dnia: 11:15:58
Długość nocy: 12:44:02

Zawody obsługuje firma Datasport

2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, Krakowska Piątka z PZU
Kraków, 24 października 2015 r.

Wystartuj w Krakowskiej Piątce z PZU!

Dla miłośników biegania, którym stopień zaawansowania nie pozwala jeszcze aby 24 października wziąć udział w 2. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim oraz dla specjalistów od krótszych dystansów przygotowana została specjalna propozycja – Krakowska Piątka z PZU.

Zapraszamy każdego, kto chciałby wyruszyć na trasę o długości 5 km z tej samej linii startu (znajdującej się na ul. Lema przed TAURON Areną Kraków) co półmaratończycy, a finiszować również na płycie głównej wewnątrz największej i najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce! Wystarczy mieć ukończone 16 lat i być w stanie dotrzeć do mety w regulaminowym czasie 40 min.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują się w regulaminie.

Internetowe zgłoszenia do Krakowskiej Piątki z PZU przyjmowane są TUTAJ


„Pasta Party dla każdego – Kraków bije Rekord Guinnessa”

Za kilka tygodni, w sobotę 24 października, podczas 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego,  zapraszamy na niezwykłe wydarzenie „Pasta Party dla każdego – Kraków bije Rekord Guinnessa”. Spotkamy się przed TAURON Areną Kraków, bo właśnie największa w Polsce hala widowiskowo-sportowa będzie  bazą tegorocznej imprezy.

Pasta, na przykład spaghetti  z sosem pomidorowym i innymi dodatkami, to ulubione danie biegaczy. W Krakowie do wspólnego z nimi posiłku zasiądą kibice by razem poprawić  rekord Guinnessa na „Największą miskę makaronu”, który został ustanowiony 12 marca 2010 roku i wynosi obecnie 6 253 kg.

Znany producent oraz  popularny restaurator zaserwują 7 000 kg makaronu. Jeśli apetyty dopiszą, rekord  będzie pobity!

O Pasta Party, rekordzie Guinnessa, pozostałych atrakcjach 2. Cracovia Półmaratonu Królewskiego poinformujemy wszystkich zainteresowanych w sobotę, 12 września w czasie IV Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom na Błoniach Krakowskich. Czekamy na  stoisku promocyjnym Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.