Wschód słońca: 05:26:06
Zachód słońca: 20:07:45
Zenit: 12:46:55
Początek dnia: 04:47:59
Koniec dnia: 20:45:51
Długość dnia: 15:57:52
Długość nocy: 08:02:08

Zawody obsługuje firma Datasport

7. Bieg na Wielką Sowę
Ludwikowice Kłodzkie, 14 sierpnia 2016 r.

7. „Bieg na Wielką Sowę” ,czyli  pakiet startowy jakiego jeszcze nie było!     

14 sierpnia już za niecały miesiąc . Właśnie tego dnia odbędzie się jeden z najlepszych polskich biegów alpejskich – 7. „Bieg na Wielką Sowę”.

 Punktualnie o godz. 11,00 z CR „Harenda” w Ludwikowicach Kłodzkich  biegacze ruszą na trasę prawie 10 kilometrowej  wspinaczki . Impreza  zapowiada się niezmiernie atrakcyjnie, bo oprócz nagród  regulaminowych oraz  dodatkowych  za  dwie  premie górskie  na uczestników tegorocznego biegu czeka niezmiernie bogaty pakiet startowy. A takie niespodzianki jak gadżety sportowe biegacze szczególnie  sobie cenią!

Ale zacznijmy od medalu.Tradycyjnie już pamiątkowy medal otrzymają wszyscy  zawodnicy po przekroczeniu linii mety na szczycie Wielkiej Sowy (1025 m n.p.m.).Tradycyjnie medale będzie wręczać wójt gminy – Pani Adrianna Mierzejewska.

Natomiast w pakiecie znajdą się:

-koszulka biegowa ,

-plecaczek biegacza,

-skarpetki biegowe,

-żel energetyczny Enervit,

-napój chmielowy,

-talon na posiłek oraz

pamiątkowy numer startowy, który będzie jednocześnie biletem wstępu na wieżę widokową.

Na mecie czekać będzie na zawodników sterta arbuzów oraz obficie zaopatrzony bufet.

Jest tylko jeden warunek do spełnienia, aby otrzymać pełen pakiet startowy (w tym koszulkę, plecaczek i skarpetki), opłaty startowej należy dokonać do 31 lipca br.! 

Ze względów technicznych producenci w/w asortymentu muszą otrzymać  zamówienie na min. 14 dni przed imprezą.  Będą to serie limitowane z wyeksponowanym logo „Biegu na Wielką Sowę” .

Wpłata wpisowego po 31 lipca br. nie gwarantuje pełnego pakietu startowego. Warto się zatem pośpieszyć. Taki pakiet, to gratka.

Więcej informacji na temat biegu  na www.wielkasowa.net.  Zapisy przyjmuje www.datasport.pl