Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Kazików
Radom, 11 marca 2018 r.Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym!!! 

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.  Dystans biegu głównego będzie liczył 10 km i zostanie rozegrany w ścisłym centrum naszego miasta. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, niskie startowe i super atmosferę podczas naszych biegów. Na uwagę zasługuje fakt, że corocznie startuje w naszych biegach czołówka zawodników biegów ulicznych. W naszej ostatniej edycji biegu wystartowało 2 olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach w  Londynie i Rio de Janeiro. Kolejnym atutem jest położenie Radomia w centrum kraju umożliwiający zawodnikom łatwy dojazd. 

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy kilkanaście biegów z podziałem na kategorie. Przypominamy, że każdy uczestnik biegów dzieci dostaje pamiątkową koszulkę. Kolejnym wyróżnikiem naszego biegu jest coroczna organizacja biegu charytatywnego. W zeszłym roku biegacze i zaprzyjaźnione firmy wspierały Karola Gutkowskiego. W tym roku Bieg Charytatywny na dystansie  3 km zorganizujemy wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej.

Podsumowując: kto startował w Biegu Kazików to o tym wszystko wie, a komu ta sztuka nie udała się, to zapraszamy podwójnie. 

Więcej informacji na stronie www.radombiega.pl 

Opłaty startowe oraz ogólne informacje :  http://www.radombiega.pl/regulamin-xi-biegu-kazikow/

Link do zapisów:                       http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=3594