Mój Datasport

Lista aktywnych zapisów:

Filtruj
VIII Edycja Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie - FINAŁ Jastrzębie-Zdrój
III Na przijmo bez Gaszowice i okolice Gaszowice
II Bełchatowski Bieg Nocny Bełchatów
Zegrze Pomorskie na 5 Zegrze Pomorskie
IV Wiszeńska (za) Dyszka Ligota Piękna
TOWARZYSKI PÓŁMARATON GRODZISKICH KOSYNIERÓW Buk/Grodzisk Wlkp.
IV Międzynarodowy Bieg Strażaka Czerna (woj. Dolnośląskie)
III Duathlon Garwoliński Strefa 2018 Garwolin
X Bieg Goplany Świdnica
Nie tylko Borek biega po raz VII Borek Wielkopolski
VII Ćwierćmaraton Muzyczny Piła
III Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie Stare Bogaczowice
Tuczyński Bieg Majowy Tuczno
II BIEG WOKÓŁ REMIZY TWARDOGÓRA
XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzemeszno
Być jak Bronek Grudziądz
4. Kobierzycki Bieg z Konstytucją Kobierzyce
VII Bieg Dookoła Zalewu – Jutrosin Jutrosin
I Bieg os. Konstytucji 3 Maja - 4km Gostyń, ul. Górna
II Bieg Konstytucji w Skarżysku-Kamiennej Pod Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga Skarżysko-Kamienna
VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz-Rulewo
Biegi i Nordic Walking Św. Floriana LEGNICKIE POLE
XI Bieg bez granic Racibórz
Nor-DZIK Walking 2018 Boguszów Gorce -Dzikowiec
Ina Race - 2018 Ińsko
8. SKOKOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY SKOKOWA gm. Prusice
8. Maraton Opolski Opole
Biegnij czysto, żyj... Kielce oś. Ślichowice
XI ANNOGÓRSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE ŻYROWA
VI Żorski Bieg Ogniowy Żory
Skandynawia z Gryfusem 2018 Szczecin
VII RUN-CROSS 10 KM ŻYROWA
V Cross Mokrzeszowski Mokrzeszów
VI Rodzinne Kolarskie Kryterium Uliczne Trzebnica
Złota Mila Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój
Bieg PSIjaźni Wilczyce
Bieg dla Dzieci w ramach XVI Biegu Skawińskiego, Bieg na Rolkach dla Dzieci Skawina
IX CROSS DUATHLON "ŻYROWIK" ŻYROWA
III Bieg o Kłodę Dziadowa Kłoda
XIII BIEG WYSPIAŃSKIEGO WROCŁAW
XVI Bieg Skawiński,VII Bieg Skawiński na Rolkach, Jubileuszowa Mila Niepodległości 1918 m Skawina
Junior City Run Białystok
Rzepakowa dycha 2018 Chełmiec
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - bieg 10km/Nordic Walking Sandomierz
III Łabędzi Bieg - Ścinawa Ścinawa
6. PKO Białystok Półmaraton Białystok
5. Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój
Super Bieg 2018
VI Perełki Małopolski - zawody dla dzieci - PIENINY SZCZAWNICA
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - bieg terenowy 20km Sandomierz
VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Serock
VI Perełki Małopolski - przedszkole dla dzieci - PIENINY SZCZAWNICA
VI Piątka dla Bartka Kielce
XII BIEG LUPUSA O PUCHAR WÓJTA GMINY DOBROSZYCE BARTKÓW
VI PERŁY MAŁOPOLSKI - PIENINY SZCZAWNICA
Bieg 4 Pory Roku Logorun - Lato Poznań
Pociąg do Biegania - II Chrzanowski Bieg Uliczny 2018 Chrzanów
VIII Sandomierskie Biegi Kwitnących Sadów - bieg 5km Sandomierz
VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock II Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego dzieci i młodzieży Serock
Piątka z Wajsówną Warszawa
I Sztafeta Biegowa 10 km ( 4x2,5 km ) Miedziana Góra
Grand Prix MIEDZIANA GÓRA
Weekend Naftowy 2018 - K2 Roll and Ski, II Gorlickie Kryterium Kolarskie Gorlice
I Świętokrzyska Strzała Biegowa 10 km Miedziana Góra
III Uzdrowiskowy Półmaraton Górski Na Chełmiec o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju Szczawno Zdrój
XXX BIEG BABOROWA IM. E. GORCZYŃSKIEGO BABORÓW
X BIEG WOKÓŁ RANCZA NADOLICE WIELKIE
I Międzynarodowy Maraton na Rolkach Miedziana Góra
III Powiatowy Bieg na Piątkę Ujazd k/Grodziska Wlkp.
Bieg IT Warszawa Warszawa
MISTRZOSTWA OLEŚNICY AMATORÓW W BIEGU NA 5 KM NA STADIONIE OLEŚNICA
Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II Kazimierz Dolny
8. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz Warszawa
II BIEG PAR UJAZD
Bieg Konwaliowej Mrówki Borki k. Wroniaw
XVIII EUROPEJSKIE BIEGI ULICZNE i BIEG WETERANA BOLESŁAWIEC
Weekend Naftowy 2018 - I Karpacki Cross Fitt Gorlice
Pszczewska Dwudziestka Biegajmy Razem oraz I Bieg Katarzyny 5 km Pszczew
8. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz - Biegi Dziecięce Warszawa
Konwaliowa Piątka Borki k. Wroniaw
Rodzinny Bieg Po Zdrowie (udział bezpłatny) Warszawa
Weekend Naftowy 2018 - XVI Bieg Naftowy Gorlice
16. Bieg Ulicą Piotrkowską Łódź
Sky Tower Run 2018 Wrocław
V BIEG SIEPRAWSKA PIĄTKA Siepraw
IX Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn
VII Wolsztyńskiej Dziesiątki Wolsztyn
XXV Bieg Górski na Ślężę Sobótka
VI Podkowiańska Dycha Podkowa Leśna
VIII BIEG KOZIOŁKÓW POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
XXIV Pętla Rudnicka Rudniki k/Wielunia
4. sieBIEGA Półmaraton Kielecki Kielce
VI Podkowiańska Dycha - Biegi dziecięce Podkowa Leśna
Bukowica Run - bieg źródlany Zagórze(Gmina Babice)
6. PKO Półmaraton Solidarności Lublin
9. Biegaj w Siechnicach Siechnice
4. Wyszkowski Bieg Uliczny Wyszków
Piastowska Piętnastka Wrocław
RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania 2018 Suwałki
RESO SUWAŁKI 10,5 - POGODNE SUWAŁKI TEAM Suwałki
"TELKA" Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wabienicach Wabienice
26. Międzynarodowy Bieg Solidarności Lubelski Lipiec 1980 Lublin
2 Toruński Bieg Kolorów Toruń
X Koźmiński Maraton Rowerowy Koźmin Wlkp.
3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy Szczytna k/ Kłodzka
Rugia z Gryfusem 2018 Stralsund
ULTRA PERŁA MAŁOPOLSKI WAPIENNE k.Sękowej
MINI Bieg 7 Mostów Łęknica
Bieg Gladiatora 2018 Bielawa
XI Biegu Marszałka - Bieg Malucha Sulejówek
GP Stargardu Cztery Pory Roku Edycja IX - Lato Stargard
TRIATHLON MIETKÓW 2018 - 1/4 IM Mietków
Bieg 7 Mostów Łęknica
XI Biegu Marszałka Sulejówek
XXX OŻAROWSKI BIEG im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki
VII Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega Biała Podlaska
XIV EKO Półmaraton Jurajski Rudawa
Wiązowna Trail Wiązowna
VI PERŁY MAŁOPOLSKI - MAGURA WAPIENNE
BIEG 4 PORY ROKU LOGORUN - LATO Gmina Czosnów k/Warszawy
2. Libiąska Dziesiąteczka Libiąż
Gladiator Junior Bielawa
III Bieg RUN.Fit Fitneska TARNOBRZEG
Triatlonowa Sztafeta Firmowa 1/4 IM Mietków
XXIV PÓŁMARATON JAWORSKI Jawor
TRIATHLON MIETKÓW 2018 - 1/8 IM Mietków
Rowerem na Szrenicę Szklarska Poręba
Kęcka Piątka Kęty
Piątka z Kucharem Warszawa
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław
XII Międzynarodowy Bieg Uliczny Stargard
V Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy - SPLASH 200 m Warszawa
MTB CROSS COUNTRY Mienice
VIII Wyścig we Wrotkarstwie Szybkim Stargard
XIV Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu Międzychód
V Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu w wodach otwartych, Beko Pralka Challenge Warszawa
Run4Fire Rząsiny
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno Bukowno
Bieg Śladem Konia Wrocław
7. Mróz Śrem Półmaraton Śrem
V Płocka Szybka Trójka. Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 3000 m. PŁOCK
VI Bieg Uliczny Bogatynia 2018 Bogatynia
9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie Garwolin
Uphill Race Śnieżka 2018 Karpacz
IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur Piotrków Trybunalski
30. Sudecka 100 Boguszów Gorce
9 Biegiem Przez Platerów Platerów
XXVII Półmaraton Mleczny Korycin - Janów – Korycin Korycin
II Triathlon w Korycinie (1/8 IM) Korycin
9. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 7 km Złotoryja
24 Wyścig Rowerów Górskich Jaworzno
Strażacka Dziesiątka - Bieg specjalny Huta Stara A
Mam w Sobie Siłę Trzcianka
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik
Bieg Towarzyszący na dystansie 5 km Korycin
V Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański Oleśnica
8. BIEG III WIEŻ Prusice
Strażacka Dziesiątka – Bieg o Puchar Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy Huta Stara A
Konstanciński Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego Konstancin Jeziorna
3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej Henryków
9. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 13 km Złotoryja
II Drzewica Summer Run Drzewica
BIKE ADVENTURE 30.06-03.07.2018 - international MTB stage race BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA
Bieg Nocny Marek 2018 Marki
Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta miasta st. Warszawy Warszawa
Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2018 - Sztafety Skarżysko-Kamienna
XXVIII Międzynarodowy Bieg po Plaży „Jarosławiec 2018 Jarosławiec
III Międzynarodowy Bieg Rycerski o Puchar Kanclerza Jerzego Ossolińskiego Ossolin
Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2018 Skarżysko-Kamienna
XXIII Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca” Jarosławiec
IGLOTEX Bieg Czterech Jezior Skórcz
IGLOTEX MTB Wyścig Ośmiu Jezior Skórcz
Bieg na szczyt Pilska, Marsz Nordic Walking, Minimaraton Korbielów
I KRYTERIUM TRIBIKE im. Wernera Lepicha KĘDZIERZYN-KOŹLE
Maraton Babia-Pilsko, Półmaraton Pilska Korbielów
Marsz Nordic Walking - 9,8 km Racibórz
Śnieżnik Challenge 2018 Międzygórze
Triathlon Zgorzelec 2018 Zgorzelec
Izerski Weekend Biegowy 2018 Szklarska Poręba
VII Półmaraton Puchar Krotoski – Cichy, 10-tka o Puchar Krotoski – Cichy, V Rajd Nordic Walking Chrzypsko Wielkie
Piątka z Konopacką Warszawa
Piątka z Kwaśniewską Warszawa
5. Półmaraton Sowiogórski Ludwikowice Kłodzkie
Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika Toruń
9. Regatta Bieg na Wielką Sowę Ludwikowice Kłodzkie
XXIV Maraton Solidarności Gdańsk
CARDIO-SPORT MTB RACE "I AMATORSKIE MISTRZOSTWA GMINY KĘDZIERZYN-KOŹLE" KĘDZIERZYN-KOŹLE
27. Bieg 1920 Radzymin
4. Półmaraton Aleksandrowski, 6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego Aleksandrów Łódzki
Rowerem przez Karkonosze Sobieszów
VIII POGROM WICHRA Oleśnica
XVIII Półmaraton Wtórpol, II Dycha Wtórpol Skarżysko-Kamienna
8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Błonie - Borzęcin Duży
XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych
6 Międzychodzka Dziesiątka Międzychód
Kunicki Bieg Reggae Kunice
3 Biegi dziecięco-młodzieżowe Międzychód
VI Triathlon Turystyczny w parach Ozimek
12. TAURON Triathlon „Stalowy Sokół” Jaworzno
6. Letni Bieg Piastów - Ultramaraton, Półmaraton Szklarska Poręba - Jakuszyce
IV Rafako Półmaraton Racibórz Racibórz
6. Letni Bieg Piastów - Nordic Walking Szklarska Poręba - Jakuszyce
VI PERŁY MAŁOPOLSKI - BABIA GÓRA MAŁOPOLSKA
6. Letni Bieg Piastów - Jedenastka Szklarska Poręba - Jakuszyce
Rowerem na Śnieżkę Karpacz
23.Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 km - Jaworzno 2018 Bieg rekreacyjny- 9 km Jaworzno
III Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno
28. Międzynarodowy Półmaraton Philips Piła
Piątka z Papée Warszawa
11. Mistrzostwa Polski w biegu 24 – godzinnym Łyse
WrocWalk Marathon 2018 Wrocław
Wąbrzeska Dziesiątka Wąbrzeźno
Wąbrzeska Dziesiątka - Biegi dziecięce Wąbrzeźno
GP Stargardu Cztery Pory Roku Edycja IX - Jesień Stargard
36. PKO Wrocław Maraton Wrocław
II Sokołowska Runda - Biegi młodzieżowe Zalew Niewiadoma k. Sokołowa Podlaskiego
BIEG DLA DZIECI 4 PORY ROKU LOGORUN - JESIEŃ Poznań
II Sokołowska Runda Zalew Niewiadoma k. Sokołowa Podlaskiego
Bieg 4 Pory Roku Logorun - Jesień Poznań
Swimrun Poland Solina 2018 Solina
41. Bieg Lechitów Gniezno
7. Półmaraton Dwóch Mostów, Bieg 1/2 Dwóch Mostów Płock
VI PERŁY MAŁOPOLSKI - TATRY KOŚCIELISKO
41. Bieg Lechitów - Biegi młodzieżowe Gniezno
XXIV BIEG ULICZNY W TWARDOGÓRZE TWARDOGÓRA
IV Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha pod patronatem Burmistrza Niemodlina Niemodlin
Maraton Rowerowy MICHAŁKI 2018 Wieleń
III Światowy Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży ps. Kaktus Warszawa
Duathlon AC/DC Brzeg Dolny
IV OTWARTE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY MTB AMATORÓW Przytok k/Zielonej Góry
BIEG 4 PORY ROKU LOGORUN - JESIEŃ Gmina Czosnów k/Warszawy
Piątka z Lokajskim Warszawa
Bieg Uniwersytetu Medycznego 2018 Wrocław
38. Bieg Soczewka z BOP Płock
VII NOVITA Półmaraton Zielonogórski Zielona Góra
VII Legnica Półmaraton - XXXI Bieg Lwa Legnickiego Legnica
IV Bierutowski Bieg Leśny Karwiniec k. Bierutowa
Półmaraton Piastowski Wrocław
VI PERŁY MAŁOPOLSKI - GORCE RABKA - ZDRÓJ
XVI MARATON ODRZAŃSKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
Bieg Niepodległości w Legnicy Legnica
Supermaraton Stulecia i mistrzostwa Polski w biegu na 100 km Warszawa
Silesia Run - Bieg Niepodległości Jastrzębie Zdrój
Narodowy Bieg 100-lecia Od Bałtyku do Tatr na dystansie 10 km Racibórz
Narodowy Bieg Niepodległości Polkowice
Projekt na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Polska
Narodowy Bieg 100-lecia Pabianice
VII Niepodległościowa Jedenastka Biały Kościół
najwiekszybiegnaswiecie.com Poznań
Dwie Wieże - Puchar Polski w biegu po schodach Katowice
najwiekszybiegnaswiecie.com Poznań
najwiekszybiegnaswiecie.com Poznań
GP Stargardu Cztery Pory Roku Edycja IX - Zima Stargard
Piastowski Bieg Mikołajowy Wrocław
BIEG 4 PORY ROKU LOGORUN - ZIMA Gmina Czosnów k/Warszawy
III Bieg im. Ks. Jerzego Gniatczyka Polkowice
Bieg 4 Pory Roku Logorun - Zima Poznań