Datasport.pl

Data Nazwa Miasto    
2019-09-01 IV Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy  
2019-07-27 11. Maraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy  
2019-07-27 Półmaraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy  
2019-07-20 Izerski Weekend Biegowy 2019 Szklarska Poręba Zapisy  
2019-07-07 Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2019 Skarżysko-Kamienna Zapisy  
2019-06-29 BIKE ADVENTURE 29.06-02.07.2019 - international MTB stage race Szklarska Poręba Zapisy  
2019-06-01 7. PKO Półmaraton Solidarności Lublin Zapisy  
2019-05-11 Bieg DASZ RADĘ / DASHRADE Run Borzygniew k.Wrocławia Zapisy  
2019-05-05 7. PKO Białystok Półmaraton Białystok Zapisy  
2019-05-03 XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO Trzemeszno Zapisy  
2019-05-03 III Bieg Konstytucji w Skarżysku-Kamiennej Pod Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga Skarżysko-Kamienna Zapisy  
2019-04-28 II Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim Lidzbark Warmiński Zapisy  
2019-04-07 XX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego” Żywiec Zapisy  
2019-04-06 Blood Brothers Run Konstancin Jeziorna Zapisy  
2019-04-05 6. Bieg Kreta (Śnieżnik – Ślęża) Sobótka Zapisy  
2019-03-31 Cross Uraz Duathlon Uraz Zapisy  
2019-03-30 Charytatywny Bieg dla Joli Jakuszyce Zapisy  
2019-03-24 IX Pabianicki Półmaraton Pabianice Zapisy  
2019-03-23 12. PANAS Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy  
2019-03-10 SANPROBI Bieg Kobiet Szczecin Zapisy  
2019-03-03 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Wałbrzych Zapisy  
2019-03-03 VIII Bieg Twardziela Racibórz Zapisy  
2019-03-01 43. Bieg Piastów - 6 km CT Jakuszyce Zapisy  
2019-02-25 43. Bieg Piastów - Nocna Dziesiątka Jakuszyce Zapisy  
2019-02-24 43. Bieg Piastów - III. Memoriał Stanisława Michonia - 15 km CT Jakuszyce Zapisy  
2019-02-23 43. Bieg Piastów - Rodzinna Dziesiątka Jakuszyce Zapisy  
2019-02-10 1. Bieg Pamięci Sybiru Białystok Zapisy  
2019-02-09 XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy  
2019-02-02 4. Bieg Karnawałowy WROCŁAW Zapisy  
2019-01-19 Dwie Wieże - Puchar Polski w biegu po schodach Katowice Zapisy  
2019-01-19 Altus Cup Katowice Zapisy  
2019-01-13 Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Biegi Towarzyszące Świdnica Zapisy  
2019-01-13 5. Bieruński Bieg Utopca Bieruń Zapisy  
2019-01-13 Biegniemy dla WOŚP! Jakuszyce Zapisy  
2019-01-13 Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA Świdnica Zapisy  
2019-01-12 Bieg dla kobiet i mężczyzn Jakuszyce Zapisy  
2019-01-12 Górski Zimowy Maraton Ślężański Sobótka Zapisy  
2019-01-06 V Bieg Nadodrzański Racibórz Zapisy  
2018-12-31 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2018 Trzebnica Zapisy  
2018-12-22 XXIX Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie Zapisy  
2018-12-15 Bieg 9 Górników Katowice Zapisy  
2018-12-09 Festiwal Biegów Świętych Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2018-12-08 XXVII Bieg o Lampkę Górniczą Honorowy patronat Prezydenta Miasta Konina Konin Zapisy Wyniki
2018-12-08 IV Bieg Mikołajkowy Jaworzno Zapisy Wyniki
2018-12-02 XIV Bieg Barbórkowy Rybnik Zapisy Wyniki
2018-12-01 7. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja Prusice Zapisy Wyniki
2018-12-01 6. Bieg Mikołajkowy Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2018-11-29 Konferencja Szkoleniowa PSB - Grand Prix PSB 2019 Majdan Zapisy Wyniki
2018-11-24 Bieg Charytatywny dla Ani Racibórz Zapisy  
2018-11-17 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przelajowych. Namysłowska Pętla Namysłów Zapisy Wyniki
2018-11-15 Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej Rektora 2018 Wrocław Zapisy Wyniki
2018-11-11 Narodowy Bieg Stulecia - V Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany, IV Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego (ziemskiego) Skawina-Mogilany Zapisy Wyniki
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr na dystansie 10 km Kępno Zapisy  
2018-11-11 30. Bieg Niepodległości Warszawa   Wyniki
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr Bielawa Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia Od Bałtyku do Tatr IV Bieg Niepodległości Pabianice Zapisy  
2018-11-11 Bieg Niepodległości z wąsem Wrocław Zapisy Wyniki
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr na dystansie 10 km Racibórz Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr Międzyrzecz Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku do Tatr Toruń Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr na dystansie 5 km Nasielsk Zapisy  
2018-11-11 IV Gnieźnieński Bieg Niepodległości Gniezno Zapisy Wyniki
2018-11-11 7. Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda Świerki Zapisy  
2018-11-11 Bieg Ojców Niepodległości Warszawa Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr Dzierżoniów Zapisy  
2018-11-11 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr, XII Bieg Niepodległości Lubliniec 2018 Lubliniec Zapisy  
2018-11-11 Biegnę dla Niepodległej Białystok Zapisy Wyniki
2018-11-10 Bieg Niepodległości w Kielcach Kielce Zapisy Wyniki
2018-11-10 Supermaraton Stulecia i mistrzostwa Polski w biegu na 100 km Warszawa Zapisy Wyniki
2018-11-10 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr, XVIII Bieg Niepodległości Białystok Zapisy Wyniki
2018-11-10 Sztafeta Stulecia „OGIEŃ” Warszawa Zapisy  
2018-11-10 Biegniemy na biało-czerwono w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości - GMINA ZAWONIA Zawonia Zapisy Wyniki
2018-11-10 Sztafeta Stulecia „WODA” Warszawa Zapisy  
2018-11-10 Sztafeta Stulecia „NIEBO” Warszawa Zapisy  
2018-11-10 Sztafeta Stulecia „ZIEMIA” Warszawa Zapisy  
2018-11-10 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr na dystansie 10 km Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2018-11-10 V Bieg Niepodległości
IV Memoriał Piotra Schmidla
JELENIA GÓRA Zapisy Wyniki
2018-11-09 VIII Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka Zapisy Wyniki
2018-11-09 Bieg Niepodległości w Legnicy Legnica Zapisy Wyniki
2018-11-07 Testowe Testowo   Wyniki
2018-11-04 22. ULICZNY BIEG „BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA” Bełchatów   Wyniki
2018-11-03 4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno Zapisy Wyniki
2018-11-03 4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II - Biegi dziecięce i młodzieżowe Rogoźno Zapisy Wyniki
2018-11-03 4. RST Półmaraton Świdnicki Świdnica Zapisy Wyniki
2018-10-28 NARODOWY BIEG STULECIA OD BAŁTYKU DO TATR XVI Bieg Niepodległości SEROCK 2018 Serock Zapisy Wyniki
2018-10-24 Charytatywny Bieg Rynku Kapitałowego X Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG Jachranka   Wyniki
2018-10-21 NARODOWY BIEG STULECIA OD BAŁTYKU DO TATR 56. Bieg Republiki Ostrowskiej Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2018-10-21 Supermaraton Stulecia Pamięci Polskich Himalaistów Katmandu Zapisy Wyniki
2018-10-20 SPORTING Irena Women’s Run Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-14 5. Bieg Trzech Wzgórz WROCŁAW Zapisy Wyniki
2018-10-14 XI Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2018-10-14 Bieg z Radością Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-14 XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę Uniejów Zapisy Wyniki
2018-10-14 8. Wybiegaj Sprawność Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-13 1. Aryzta Półmaraton Strzegom Strzegom Zapisy Wyniki
2018-10-13 Bike Maraton 2018 #11 Sobótka
FINAŁ
Zapisy Wyniki
2018-10-13 VI Bieg RUNbertów 2018 r. Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-13 VI Bieg RUNbertów 2018 r. - Bieg dzieci z maskotkami Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-13 Bieg po Dynię 2018 Lesznowola Zapisy Wyniki
2018-10-07 VII Kielecka Dycha - Biegi dziecięce Kielce Zapisy  
2018-10-07 VII Legnica Półmaraton - XXXI Bieg Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2018-10-07 VII Kielecka Dycha Kielce Zapisy Wyniki
2018-10-07 Wild Run 2018 WROCŁAW Zapisy Wyniki
2018-10-07 Biegnij Warszawo 2018 Warszawa Zapisy Wyniki
2018-10-07 ICF World Championships 2018 Day 2 Lubieszów   Wyniki
2018-10-06 ICF World Championships 2018 Day 1 Lubieszów   Wyniki
2018-10-06 Runners World Super Bieg 2018 #6 FINAŁ
4F Świeradów Run - 15 km i Dziesiątka Staropolanki
Świeradów Zdrój
- 15 km
- 10 km
- 2,7 km
Zapisy Wyniki
2018-10-06 Duathlon XTB Lesznowola z okazji Stulecia Niepodległości Lesznowola Zapisy Wyniki
2018-10-06 KEAW Marathon 2018 Biskupice Podgórne   Wyniki
2018-10-06 Bodnar Cup Chrząstawa MTB Chrząstawa Wielka Zapisy Wyniki
2018-10-05 Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XV Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki-Kanki Zapisy Wyniki
2018-10-04 ZAWODY O PUCHAR WÓJTA GMINY WISZNIA MAŁA MTB CROSS COUNTRY WISZNIA MAŁA   Wyniki
2018-09-30 Duathlon AC/DC Brzeg Dolny Zapisy Wyniki
2018-09-30 Dziesiątka w Dziesiątce Kęty Zapisy Wyniki
2018-09-30 III Żarowskie Biegi Strefowe Żarów Zapisy Wyniki
2018-09-30 Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr Bieg po zdrowie, Mistrzostwa Polski Firm Katowice Zapisy Wyniki
2018-09-30 Górale na Start Boguszów - Gorce Puchar Polski MTB XCO #7 Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2018-09-29 Górale na Start 2018 - Zawodnicy amator i dzieci Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2018-09-29 XXI Ursynowski Bieg Passy Warszawa Zapisy Wyniki
2018-09-29 Piątka 40-lecia Maratonu Pokoju Warszawa Zapisy  
2018-09-29 Bieg Uniwersytetu Medycznego 2018 dla dzieci BUMkids2018 Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-29 Bieg Uniwersytety Medycznego 2018 Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-29 38. Bieg Soczewka z BOP Soczewka Zapisy Wyniki
2018-09-29 4. Rowerowy Bieg Piastów Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-09-29 Ślężański Festiwal Biegowy - Górski Maraton Ślężański, Górski Półmaraton Ślężański, Ślężańska Dycha Sobótka Zapisy Wyniki
2018-09-25 Piątka z Lokajskim Warszawa Zapisy  
2018-09-23 Chechło Run 2018 Trzebinia Zapisy Wyniki
2018-09-23 Bike Maraton 2018 #10 Jelenia Góra
UCI MTB Marathon Series
Zapisy Wyniki
2018-09-23 Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Jelcza-Laskowic na 55-lecie klubu UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice Zapisy  
2018-09-23 Pokonaj Focha 2018 Skawina Zapisy Wyniki
2018-09-23 8. TOP AUTO Białystok Biega - Bieg 10 km Białystok Zapisy Wyniki
2018-09-22 IV Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha pod patronatem Burmistrza Niemodlina Niemodlin Zapisy Wyniki
2018-09-22 III Światowy Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży ps. Kaktus Warszawa Zapisy Wyniki
2018-09-22 FUN z EASYRUN 24NONSTOP! Racibórz Zapisy  
2018-09-22 Bieg IT Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-22 8. TOP AUTO Białystok Biega - Bieg 5 km Białystok Zapisy Wyniki
2018-09-22 Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO UCI HC 2018 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2018-09-22 Charlotta ZOO Triathlon – 1/4 Ironman Dolina Charlotty Zapisy Wyniki
2018-09-16 41. Bieg Lechitów - Biegi młodzieżowe Gniezno Zapisy Wyniki
2018-09-16 41. Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2018-09-16 7. Półmaraton Dwóch Mostów, Bieg 1/2 Dwóch Mostów Płock Zapisy Wyniki
2018-09-16 Seat Motorpol 5. Bieg Bielański Bielany Wrocławskie Zapisy Wyniki
2018-09-16 Bieg Przez Most Białołęka-Warszawa   Wyniki
2018-09-15 Swimrun Poland Polańczyk nad Soliną Zapisy Wyniki
2018-09-15 IV Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega o Memoriał Bogusława Psujka Oleśnica Zapisy Wyniki
2018-09-11 Mistrzostwa Elektroinstalatorów 2018 Bielsko-Biała   Wyniki
2018-09-09 II Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów Wilanów   Wyniki
2018-09-09 36. PKO Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-09 Runners World Super Bieg 2018 #5
II Półmaraton Górski i Dziesiątka Staropolanki
Wałbrzych
- 21 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-09-09 Rzuć światłem na historię – Bieg Porębski 2018 Poręba Zapisy Wyniki
2018-09-08 Bike Maraton 2018 #9 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2018-09-08 28. Biegu Solidarności organizowanego w XXXVIII rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” Bieg Główny Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-08 11. Mistrzostwa Polski w biegu 24 – godzinnym Łyse Zapisy Wyniki
2018-09-08 3. Wąbrzeska Dziesiątka Wąbrzeźno Zapisy Wyniki
2018-09-08 X Bieg Frog Race Żabieniec Zapisy Wyniki
2018-09-08 2. Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor Wadowice Zapisy Wyniki
2018-09-08 28. Biegu Solidarności organizowanego w XXXVIII rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” Bieg Młodzików, Bieg Dzieci Wrocław Zapisy Wyniki
2018-09-05 Piątka z Papée Warszawa Zapisy  
2018-09-02 28. Międzynarodowy Półmaraton Philips Piła Zapisy Wyniki
2018-09-02 III Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy Wyniki
2018-09-02 37. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego Tomaszów Mazowiecki Zapisy Wyniki
2018-09-02 HeroRun- Białystok Białystok   Wyniki
2018-09-02 Mała Mila Marecka Marki Zapisy Wyniki
2018-09-01 Rowerem na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2018-09-01 23.Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 km - Jaworzno 2018 Bieg rekreacyjny- 9 km Jaworzno Zapisy Wyniki
2018-09-01 4F Piątka Praska Warszawa Zapisy Wyniki
2018-09-01 5. Wieczorny 4F Półmaraton Praski Warszawa Zapisy Wyniki
2018-09-01 5. Sobótczańska Nocna Dziesiątka Sobótka Zapisy Wyniki
2018-09-01 JULINEK RUN 2018 – 2 Rodzinny Bieg Charytatywny Leszno koło Warszawy Zapisy Wyniki
2018-08-26 IV Rafako Półmaraton Racibórz Racibórz Zapisy Wyniki
2018-08-26 6. Letni Bieg Piastów - Jedenastka Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-08-26 6. Letni Bieg Piastów - Nordic Walking Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy  
2018-08-26 Mini RAFAKO PÓŁMARATON RACIBÓRZ Racibórz Zapisy  
2018-08-26 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo 1/4 IM, Sztafety, Tri Family Przechlewo Zapisy Wyniki
2018-08-25 3. Bieg Oborygena Oborniki Śląskie Zapisy Wyniki
2018-08-25 6. Letni Bieg Piastów - Ultramaraton, Półmaraton Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-08-25 12. TAURON Triathlon „Stalowy Sokół” Jaworzno Zapisy Wyniki
2018-08-25 Kunicki Bieg Reggae Kunice Zapisy Wyniki
2018-08-25 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo 1/2 IM, 1/8 IM Przechlewo Zapisy Wyniki
2018-08-19 XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2018-08-19 8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Borzęcin - Błonie Zapisy Wyniki
2018-08-19 XVIII Półmaraton Wtórpol, II Dycha Wtórpol Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2018-08-19 Runners World Super Bieg 2018 #4
IV Półmaraton Wiślański i Wiślańska Dziesiątka
Wisła
- 21 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-08-18 Bike Maraton 2018 #8 Wisła Zapisy Wyniki
2018-08-18 Rowerem przez Chojnik na Odrodzenie Sobieszów Zapisy Wyniki
2018-08-15 27. Bieg 1920 Radzymin Zapisy Wyniki
2018-08-15 XXIV ORLEN Maraton Solidarności Gdańsk Zapisy Wyniki
2018-08-15 4. Półmaraton Aleksandrowski, 6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2018-08-12 9. Regatta Bieg na Wielką Sowę Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2018-08-11 5. Półmaraton Sowiogórski Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2018-08-11 Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika Toruń Zapisy Wyniki
2018-08-05 Enea IRONMAN 70.3 Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2018-08-05 IX Memoriał Stanisława Królaka 2018 eliminacja Mistrzostw Polski w Kryterium Warszawa Zapisy Wyniki
2018-08-05 Bike Maraton 2018 #7 Obiszów Zapisy Wyniki
2018-08-05 IX Memoriał Stanisława Królaka (wyścigi Amatorów) Warszawa Zapisy Wyniki
2018-08-05 Kontrolna Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2018-08-04 Sprint Triathlon Gdynia, Sztafety Sprint Triathlon Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2018-08-04 I Impresje Biegowe Łopuszno Łopuszno Zapisy Wyniki
2018-08-03 Kids Aquathlon Gdynia Zapisy Wyniki
2018-08-01 Piątka z Kwaśniewską Warszawa Zapisy  
2018-07-29 28. Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa   Wyniki
2018-07-29 5. Bieg Zdobycia PAST-y Warszawa   Wyniki
2018-07-25 Piątka z Konopacką Warszawa Zapisy  
2018-07-22 Runners World Super Bieg 2018 #3
III Kalanica Półmaraton i Bielawska Dziesiątka
I Ultra Sowa
Bielawa
- Ultra
- 21 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-07-21 Izerski Weekend Biegowy 2018 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-07-21 Bike Maraton 2018 #6 Bielawa Bielawa Zapisy Wyniki
2018-07-15 DP Tria(dua)thlon Zgorzelec 2018 Zgorzelec Zapisy Wyniki
2018-07-15 Hero Run 2018 Szelment Zapisy Wyniki
2018-07-15 Wrocławska Trzydziestka | 30 km WROCŁAW Zapisy Wyniki
2018-07-14 Śnieżnik Challenge 2018 Międzygórze Zapisy Wyniki
2018-07-14 Hero Run 2018 Szelment Zapisy Wyniki
2018-07-08 Bieg Na Pilsko Korbielów   Wyniki
2018-07-08 Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018 - 1/4 IM Radłów Zapisy Wyniki
2018-07-08 Marsz Nordic Walking - 9,8 km Racibórz Zapisy  
2018-07-08 Maraton Pilsko, Półmaraton Pilska Korbielów   Wyniki
2018-07-07 ULTRA Bike Maraton 2018 #5 Szklarska Poręba
UCI Marathon kat. C3
Zapisy Wyniki
2018-07-07 IGLOTEX Biegu Czterech Jezior - wyścig rowerowy MTB Dzikim Śladem Skórcz Zapisy Wyniki
2018-07-07 IGLOTEX Bieg Czterech Jezior Skórcz Zapisy Wyniki
2018-07-07 24 -godzinna charytatywna sztafeta biegowa Dla Szklarska Poręba Zapisy  
2018-07-07 Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018 - Sprint Radłów Zapisy Wyniki
2018-07-03 Bike Adventure 2018 dzień 4 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-07-02 Bike Adventure 2018 dzień 3 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-07-01 Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2018 Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2018-07-01 XXIII Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca” Jarosławiec Zapisy Wyniki
2018-07-01 Bike Adventure 2018 dzień 2 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-07-01 XXVIII Międzynarodowy Bieg po Plaży „Jarosławiec 2018 Jarosławiec Zapisy Wyniki
2018-07-01 Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym I tura, II Starachowicka Strzała Starachowice Zapisy Wyniki
2018-07-01 10 PÓŁ Maraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-07-01 Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym II tura Starachowice Zapisy Wyniki
2018-06-30 Bike Adventure 2018 Dzień 1 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-06-30 Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta miasta st. Warszawy Warszawa Zapisy Wyniki
2018-06-30 10 ULTRA Maraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-06-29 Biegamy na PePecie w 50-lecie Wrocław Zapisy Wyniki
2018-06-27 test   Wyniki
2018-06-24 Konstanciński Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego Konstancin Jeziorna Zapisy Wyniki
2018-06-24 Bieg Super Taty Warszawa Zapisy Wyniki
2018-06-24 Biebrzański Bieg Łosia 2018 Goniądz Zapisy Wyniki
2018-06-24 Bieg z Tatą – bieg dla dzieci Warszawa Zapisy  
2018-06-24 3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej Henryków Zapisy Wyniki
2018-06-23 IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2018-06-23 V Bieg Szerszenia – Nocny Bieg Świętojański Oleśnica Zapisy Wyniki
2018-06-23 Strażacka Dziesiątka - Bieg specjalny Huta Stara A Zapisy Wyniki
2018-06-23 24. Wyścig Rowerów Górskich Jaworzno Zapisy Wyniki
2018-06-23 1. Henrykowski Maraton Rowerowy Henryków Zapisy Wyniki
2018-06-23 Strażacka Dziesiątka – Bieg o Puchar Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy Huta Stara A Zapisy  
2018-06-23 8. Bieg III Wież Prusice Zapisy Wyniki
2018-06-22 30 Sudecka 100 Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2018-06-22 IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur Piotrków Trybunalski Zapisy Wyniki
2018-06-17 7. Mróz Śrem Półmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2018-06-17 9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie Garwolin Zapisy Wyniki
2018-06-17 Uphill Race Śnieżka 2018 Karpacz Zapisy Wyniki
2018-06-17 XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno Bukowno Zapisy Wyniki
2018-06-17 II Mokotowskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Mokotowa Warszawa Zapisy Wyniki
2018-06-17 5. Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa Józefosław Zapisy Wyniki
2018-06-16 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2018-06-16 VIII Wyścig we Wrotkarstwie Szybkim Stargard Zapisy Wyniki
2018-06-16 XII Międzynarodowy Bieg Uliczny Stargard Zapisy Wyniki
2018-06-16 PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego Wrocław Zapisy  
2018-06-15 Piątka na 50-lecie Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr Wrocław Zapisy Wyniki
2018-06-13 Piątka z Kucharem Warszawa Zapisy  
2018-06-13 6. Ślężański Bieg Młodzieżowy 2018 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka Sobótka Zapisy Wyniki
2018-06-10 Triathlon Mietków 2018 1/8 IM Mietków Zapisy Wyniki
2018-06-10 Triatlonowa Sztafeta Firmowa Mietków Zapisy Wyniki
2018-06-10 Rowerem na Szrenicę Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2018-06-10 Bieg Gladiatora 2018 - Niedziela Bielawa Zapisy Wyniki
2018-06-10 Enea IRONMAN 5150 Warsaw Warszawa Zapisy Wyniki
2018-06-10 Gladiator Junior Bielawa Zapisy  
2018-06-10 Runners World Super Bieg 2018 #2
III Interferie Run, Półmaraton i Dziesiątka Staropolanki
Szklarska Poręba
- 21 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-06-10 XII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2018-06-10 Electrum Ekiden 2018 Białystok Zapisy Wyniki
2018-06-10 Bieg IT Poznań POZNAŃ Zapisy  
2018-06-10 2. Libiąska Dziesiąteczka Libiąż Zapisy Wyniki
2018-06-09 Triathlon Mietków 2018 - 1/4 IM Mietków Zapisy Wyniki
2018-06-09 Bieg Gladiatora 2018 - Sobota Bielawa Zapisy Wyniki
2018-06-09 Bieg Azotowy odbywający się w ramach DNI CHEMIKA GRUPY AZOTY 2018 Kędzierzyn Koźle Zapisy Wyniki
2018-06-09 Bike Maraton 2018 #4 Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2018-06-09 XI Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2018-06-09 Kids Run Warszawa Warszawa Zapisy Wyniki
2018-06-09 14 Bieg Sztafetowy Ekiden Wałbrzych   Wyniki
2018-06-09 II Hasco-Lek Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka” Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2018-06-03 3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy   Wyniki
2018-06-03 VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyna Zapisy Wyniki
2018-06-02 6. PKO Półmaraton Solidarności Lublin Zapisy Wyniki
2018-06-02 RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania 2018 Suwałki Zapisy Wyniki
2018-06-02 Chojnik Karkonoski Festiwal 2018 Jelenia Góra   Wyniki
2018-06-02 RESO Suwałki 10,5 - POGODNE SUWAŁKI Suwałki Zapisy Wyniki
2018-06-02 4. Wyszkowski Bieg Uliczny Wyszków Zapisy Wyniki
2018-06-02 9. Biegaj w Siechnicach Siechnice Zapisy Wyniki
2018-06-02 26. Międzynarodowy Bieg Solidarności Lubelski Lipiec 1980 Lublin Zapisy Wyniki
2018-06-02 Bieg na 10 km odbywający się w ramach DNI CHEMIKA GRUPY AZOTY 2018 Tarnów Zapisy Wyniki
2018-05-27 4. sieBIEGA Półmaraton Kielecki Kielce Zapisy Wyniki
2018-05-27 GFNY Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2018-05-27 VI Podkowiańska Dycha - Biegi dziecięce Podkowa Leśna Zapisy  
2018-05-27 GFNY Kids Gdynia Gdynia   Wyniki
2018-05-27 26. Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2018-05-27 VI Podkowiańska Dycha Podkowa Leśna Zapisy Wyniki
2018-05-27 Bukowica Run - bieg źródlany Zagórze(Gmina Babice) Zapisy Wyniki
2018-05-26 16. Bieg Ulicą Piotrkowską Łódź Zapisy Wyniki
2018-05-26 XXV Bieg Górski na Ślężę Sobótka Zapisy Wyniki
2018-05-26 Bike Maraton 2018 #3 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2018-05-26 Sky Tower Run WROCŁAW Zapisy Wyniki
2018-05-26 VII Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2018-05-26 IX Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn Zapisy Wyniki
2018-05-26 Piaseczyńska Piątka Piaseczno   Wyniki
2018-05-20 Weekend Naftowy 2018 - XVI Bieg Naftowy Gorlice Zapisy Wyniki
2018-05-20 Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II Kazimierz Dolny Zapisy Wyniki
2018-05-20 8. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz - Biegi Dziecięce Warszawa Zapisy Wyniki
2018-05-20 8. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz Warszawa Zapisy Wyniki
2018-05-19 Weekend Naftowy 2018 - K2 Roll and Ski Gorlice Zapisy Wyniki
2018-05-19 III Uzdrowiskowy Półmaraton Górski Na Chełmiec o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju Szczawno Zdrój Zapisy  
2018-05-19 I Międzynarodowy Maraton na Rolkach Miedziana Góra Zapisy  
2018-05-19 I Świętokrzyska Strzała Biegowa 10 km Miedziana Góra Zapisy  
2018-05-19 Bieg IT Warszawa WARSZAWA Zapisy Wyniki
2018-05-19 II Gorlickie Kryterium Kolarskie Gorlice Zapisy Wyniki
2018-05-18 Spotkanie Integracyjne Holiday Inn Józefów Józefów   Wyniki
2018-05-18 I Sztafeta Biegowa 10 km ( 4x2,5 km ) Miedziana Góra Zapisy  
2018-05-16 Piątka z Wajsówną Warszawa Zapisy  
2018-05-13 6. PKO Białystok Półmaraton Białystok Zapisy Wyniki
2018-05-13 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi głowne Chorzów   Wyniki
2018-05-13 III Bieg Pilicy Białobrzegi Zapisy Wyniki
2018-05-13 Runners World Super Bieg 2018 #1
III Półmaraton Polanicki i Dziesiątka Staropolanki – Zdrój
Polanica Zdrój
- 21 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-05-13 5. Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój Zapisy Wyniki
2018-05-13 Pociąg do Biegania - II Chrzanowski Bieg Uliczny 2018 Chrzanów Zapisy Wyniki
2018-05-13 VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock II Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego dzieci i młodzieży Serock Zapisy Wyniki
2018-05-13 VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Serock Zapisy Wyniki
2018-05-12 VI Rodzinne Kryterium Kolarskie Trzebnica Zapisy Wyniki
2018-05-12 VII Bieg Skawiński na Rolkach Skawina   Wyniki
2018-05-12 Rzepakowa Dycha 2018 Chełmiec Zapisy Wyniki
2018-05-12 XVI Bieg Skawiński Skawina Zapisy Wyniki
2018-05-12 Bike Maraton 2018 #2 Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2018-05-12 Złota Mila Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój Zapisy Wyniki
2018-05-12 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi indywidualne Chorzów   Wyniki
2018-05-11 VI Żorski Bieg Ogniowy Żory Zapisy Wyniki
2018-05-06 8. Maraton Opolski Opole Zapisy Wyniki
2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Warszawa   Wyniki
2018-05-03 XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno Zapisy Wyniki
2018-05-03 II Bieg Konstytucji w Skarżysku-Kamiennej Pod Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2018-05-03 Nor-DZIK Walking 2018 Boguszów Gorce - Dzikowiec Zapisy Wyniki
2018-05-03 28. Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa   Wyniki
2018-05-03 XI Bieg bez granic Racibórz Zapisy Wyniki
2018-05-03 4. Kobierzycki Bieg z Konstytucją Kobierzyce Zapisy Wyniki
2018-05-03 VI Półmaraton Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz Zapisy Wyniki
2018-05-02 III Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie Stare Bogaczowice Zapisy Wyniki
2018-05-01 VII Bieg Twardziela Bogatynia Zapisy  
2018-05-01 VII Ćwierćmaraton Muzyczny Piła Zapisy Wyniki
2018-04-28 II Bełchatowski Bieg Nocny Bełchatów Zapisy Wyniki
2018-04-23 6. Mistrzostwa Polski Instalatorów 2018 Poznań   Wyniki
2018-04-22 Bieg Mietkowski - Biegi Juniorskie Mietków Zapisy Wyniki
2018-04-22 10. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2018-04-22 35. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego Szczecinek Zapisy Wyniki
2018-04-22 Bieg Mietkowski Mietków Zapisy Wyniki
2018-04-22 10. Cieszyński FORTUNA Bieg - Biegi młodzieżowe Cieszyn Zapisy Wyniki
2018-04-21 XXX Bieg im. Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski Zapisy Wyniki
2018-04-21 VII Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking Legnica Zapisy Wyniki
2018-04-18 Piątka z Walasiewicz Warszawa Zapisy  
2018-04-15 DOZ Maraton Łódź, Półmaraton Łódź Łódź Zapisy Wyniki
2018-04-15 Puszcza Run 2018 Puszcza Dulowska Zapisy Wyniki
2018-04-15 Festiwal Biegowy w Lidzbarku Warmińskim im. Mikołaja Kopernika Lidzbark Warmiński Zapisy Wyniki
2018-04-14 Bike Maraton 2018 #1 Miękinia Zapisy Wyniki
2018-04-14 3. Nocna Dycha w Brzegu Brzeg Zapisy Wyniki
2018-04-14 Ibuprom Sport Żel 5k Run Łódź Zapisy Wyniki
2018-04-14 VII Bieg Przełajowy z historią w tle Zdobywca Góry Parkowej IV MK Góry w Nordic Walking Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2018-04-14 Pelavo Kids Run Łódź Zapisy Wyniki
2018-04-14 6. GO Bieg z Fizjoterapią WROCŁAW Zapisy Wyniki
2018-04-08 VIII Pabianicki Półmaratonik Pabianice Zapisy Wyniki
2018-04-08 Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton Legnica Zapisy Wyniki
2018-04-08 2. H2O Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2018-04-08 VIII Pabianicki Półmaraton Pabianice Zapisy Wyniki
2018-04-08 Wielkanocka Dziesiątka Krostoszowice Zapisy Wyniki
2018-04-08 54. Cross Ostrzeszowski Ostrzeszów Zapisy Wyniki
2018-04-08 Hotel Senator - Bricomarche II Półmaraton Starachowicki Starachowice Zapisy Wyniki
2018-04-07 XVI Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2018-04-07 VI Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka Jelenia Góra
- 21,097 km
- 10 km
Zapisy Wyniki
2018-04-07 3. Dziesiątka Babicka Stare Babice Zapisy Wyniki
2018-04-07 Bieg Rycerski Ekstremalna Dwudziestka Wałbrzych Zapisy  
2018-04-07 Marconi Indoor Triathlon Świdnica Świdnica Zapisy  
2018-03-25 II Bieg Młodzika Radzymin Zapisy Wyniki
2018-03-25 Cross Uraz Duathlon 2018 Uraz Zapisy Wyniki
2018-03-25 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGACH NARCIARSKICH Memoriał Jana Mądrego - Sztafeta rozstawna 2C+2F: M 4x7,5km, K 4x5km Jakuszyce   Wyniki
2018-03-24 11. PANAS Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2018-03-24 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGACH NARCIARSKICH Memoriał Jana Mądrego - Team Sprint F Jakuszyce   Wyniki
2018-03-24 III Wałecki Bieg i Marsz Dwóch Skarpet Wałcz Zapisy  
2018-03-24 XVII Lubieszowski Cross Lubieszów   Wyniki
2018-03-24 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych , 24.03.2018 Siemianowice Śląskie Zapisy Wyniki
2018-03-23 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGACH NARCIARSKICH Jakuszyce   Wyniki
2018-03-18 XIX Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego” Żywiec Zapisy Wyniki
2018-03-18 ONICO Gdynia Półmaraton i Sztafety Półmaratońskie Gdynia Zapisy Wyniki
2018-03-18 V Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2018-03-18 Dycha z górką Oborniki Śląskie Zapisy Wyniki
2018-03-17 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich, Puchar Karkonoszy Jakuszyce   Wyniki
2018-03-17 ONICO Gdynia Półmaraton - Biegi dziecięce i młodzieżowe Gdynia Zapisy Wyniki
2018-03-14 Piątka z Marusarzem Warszawa Zapisy  
2018-03-11 Wrocławska Dycha i Wrocławska Piątka Wrocław Zapisy Wyniki
2018-03-11 SANPROBI Bieg Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2018-03-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich, Puchar Bieszczadów Ustrzyki Dolne – Ustianowa   Wyniki
2018-03-11 XI Bieg Kazików - Bieg Szkół Ponadgimnazjalnych Radom Zapisy Wyniki
2018-03-11 XI Bieg Kazików Radom Zapisy Wyniki
2018-03-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich, Puchar Bieszczadów Ustrzyki Dolne - Ustianowa   Wyniki
2018-03-11 XI Bieg Kazików - Bieg Charytatywny Radom Zapisy  
2018-03-10 Maraton Narciarski SGB Ultrabiel 2018 Bielice k. Stronia Śląskiego Zapisy Wyniki
2018-03-10 5. Dziesiątka WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2018-03-10 5. Dziesiątka WROACTIV - Biegi dziecięce Wrocław Zapisy Wyniki
2018-03-10 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich, Puchar Bieszczadów Ustrzyki Dolne – Ustianowa   Wyniki
2018-03-04 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 42. Bieg Piastów - Niedziela Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-03-04 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Żory Żory Zapisy Wyniki
2018-03-04 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2018-03-04 38. Półmaraton Wiązowski, Wiązowska 5-tka Wiązowna Zapisy Wyniki
2018-03-04 Mały Ćwierćmaraton i Mały Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2018-03-04 Tropem Wilczym | Wrocław Wrocław Zapisy Wyniki
2018-03-04 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Kielce Zapisy Wyniki
2018-03-04 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Racibórz Zapisy  
2018-03-04 Bieg Tropem Wilczym - Legnica Legnica Zapisy Wyniki
2018-03-03 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 42. Bieg Piastów - Sobota Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-03-02 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 42. Bieg Piastów - Piątek/Friday Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-28 Piątka z Jędrzejowską Warszawa Zapisy  
2018-02-26 Nocna Dziesiątka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-25 Memoriał Stanisława Michonia - 15 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-25 Wrocławska Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2018-02-25 VII Bieg Twardziela Racibórz Zapisy  
2018-02-24 Rodzinna Dziesiątka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-24 VIII Bieg na szczyt RONDO 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2018-02-23 43. Bieg Piastów - Rodzinna Dziesiątka Jakuszyce Zapisy  
2018-02-17 Sztafeta Piastów (dystans 4 x 7 km) Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-17 XII Bieg Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy  
2018-02-17 6. Cross Trzebnicki Trzebnica Zapisy Wyniki
2018-02-17 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH - BIEG NA IGRZYSKA Tomaszów Lubelski   Wyniki
2018-02-16 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH - BIEG NA IGRZYSKA Tomaszów Lubelski   Wyniki
2018-02-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich - BIEG NA IGRZYSKA Ptaszkowa   Wyniki
2018-02-10 Enervit 15 km CT - FINAŁ Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-02-10 XVI Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy Wyniki
2018-02-10 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich - BIEG NA IGRZYSKA Ptaszkowa   Wyniki
2018-02-08 Mistrzostwa Wojska Polskiego w Narciarstwie Biegowym Jakuszyce   Wyniki
2018-02-04 3. Bieg Karnawałowy Wrocław Zapisy Wyniki
2018-02-02 4. Bieg Karnawałowy WROCŁAW Zapisy  
2018-01-27 Enervit 10 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-01-27 29. Warszawski Triathlon Zimowy - Indywidualny Warszawa Zapisy Wyniki
2018-01-27 29. Warszawski Triathlon Zimowy - Drużyny Warszawa   Wyniki
2018-01-21 XXXV Bieg Chomiczówki Warszawa Zapisy Wyniki
2018-01-21 XIII Bieg o Puchar Bielan Warszawa Zapisy Wyniki
2018-01-14 4. Bieruński Bieg Utopca Bieruń Zapisy Wyniki
2018-01-14 6. Bieg Wielkich Serc Kraków Zapisy Wyniki
2018-01-14 Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Biegi Towarzyszące Świdnica Zapisy  
2018-01-14 Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA Świdnica Zapisy Wyniki
2018-01-14 6. Bieg Wielkich Serc - Biegi dziecięce Kraków Zapisy  
2018-01-13 Górski Zimowy Maraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2018-01-13 Bieg po schodach Altus Cup Katowice Zapisy Wyniki
2018-01-13 Jakuszycka Siódemka - Bieg tylko dla kobiet Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-01-08 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w biegach narciarskich Szklarska Poręba Jakuszyce   Wyniki
2018-01-07 Polish Championships in Cross-Country Skiing- Long Distances FT Jakuszyce   Wyniki
2018-01-07 IV Bieg Nadodrzański Racibórz Zapisy  
2018-01-06 Enervit 5 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2018-01-06 Królewskie CX Rozłogi Zapisy Wyniki
2018-01-06 Polish Championships in Cross-Country Skiing- 1,5km Sprint C Szklarska Poręba - Jakuszyce, 06.01.2018 Jakuszyce   Wyniki
2017-12-31 33. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2017 Trzebnica Zapisy Wyniki
2017-12-20 SETKA STULECIA - Piątka Wigilijna Warszawa Zapisy  
2017-12-16 XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2017-12-13 SETKA STULECIA - Piątka z Hopferem Warszawa Zapisy  
2017-12-10 Białołęcki Bieg Wolności Warszawa Zapisy Wyniki
2017-12-10 INAUGURACJA SEZONU W BIEGACH NARCIARSKICH PTASZKOWA - Dzień 2 Ptaszkowa   Wyniki
2017-12-09 XXVI Bieg o Lampkę Górniczą Konin Zapisy Wyniki
2017-12-09 5. Zimowy Bieg Wulkanów Zamek Grodziec Zapisy Wyniki
2017-12-09 INAUGURACJA SEZONU W BIEGACH NARCIARSKICH PTASZKOWA - Dzień 1 PTASZKOWA   Wyniki
2017-12-05 SETKA STULECIA - Piątka z Piłsudskim Warszawa Zapisy  
2017-12-03 Festiwal Biegów Świętych Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2017-12-03 III Bieg Mikołajkowy Jaworzno Zapisy Wyniki
2017-12-02 5. Bieg Mikołajkowy Bielsko-Biała Zapisy Wyniki
2017-12-02 6. Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja Prusice Zapisy Wyniki
2017-11-29 SETKA STULECIA - Piątka z Wysockim Warszawa Zapisy  
2017-11-26 IFSS World Championship Dryland 2017, Poland Szamotuły / Koźle   Wyniki
2017-11-23 Konferencja Szkoleniowa PSB - Grand Prix PSB 2018 Jarosławiec Zapisy Wyniki
2017-11-19 21. Uliczny Bieg Bełchatowska Piętnastka Bełchatów Zapisy Wyniki
2017-11-15 Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej 2017 Wrocław Zapisy Wyniki
2017-11-12 Bieg Niepodległości w Kielcach Kielce Zapisy Wyniki
2017-11-12 Silesia Run Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2017-11-11 Bieg Niepodległości JELENIA GÓRA Zapisy Wyniki
2017-11-11 Dubel Raciborza Racibórz Zapisy  
2017-11-11 III Gnieźnieński Bieg Niepodległości Gniezno Zapisy Wyniki
2017-11-11 XVII Bieg Niepodległości z okazji Narodowego Święta Niepodległości Białystok Zapisy Wyniki
2017-11-11 IV Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany Skawina-Mogilany Zapisy Wyniki
2017-11-11 29. Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2017-11-11 Młodzieżowa Mila Niepodległości o Puchar Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa Zapisy Wyniki
2017-11-11 Bieg Niepodległości z wąsem Wrocław Zapisy Wyniki
2017-11-10 Bieg Niepodległości Legnica Zapisy Wyniki
2017-11-07 Test Test Zapisy Wyniki
2017-11-04 3. Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno Zapisy Wyniki
2017-11-04 3. RST Półmaraton Świdnicki Świdnica Zapisy Wyniki
2017-11-04 3. Rogoziński Półmaraton Przemysła II - BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE Rogoźno Zapisy Wyniki
2017-10-31 7. Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka Zapisy Wyniki
2017-10-29 15. Bieg Niepodległości w Serocku - 6. SEROCKA DYCHA o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Serock Zapisy Wyniki
2017-10-28 Mistrzostwa Polski Dryland 2017, Puchar Polski 2017 Globla-Kluki 2017   Wyniki
2017-10-22 55. Bieg Republiki Ostrowskiej Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2017-10-20 Datasport   Wyniki
2017-10-15 XV Bieg Pułaskiego Warka Zapisy Wyniki
2017-10-15 X Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2017-10-15 XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę Uniejów Zapisy Wyniki
2017-10-15 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, 5 dla Kościuszki Kraków Zapisy Wyniki
2017-10-15 Via Dolny Śląsk - RUNDA SPADAJĄCYCH LIŚCI- FINAŁ SEZONU Sobótka   Wyniki
2017-10-14 4. Bieg Trzech Wzgórz Wrocław Zapisy Wyniki
2017-10-14 Bieg po Dynię 2017 Lesznowola Zapisy Wyniki
2017-10-08 Runners World Super Bieg 2017 #10 FINAŁ
4F ŚWIERADÓW RUN 15km, 10km, 2,7km
Świeradów-Zdrój Zapisy Wyniki
2017-10-08 VI LEGNICA PÓŁMARATON – XXX Bieg Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2017-10-08 VII Dycha Drzymały 2017 Rakoniewice Zapisy Wyniki
2017-10-08 VI Kielecka Dycha 2017- Biegi dziecięce Kielce Zapisy  
2017-10-08 VI Kielecka Dycha 2017 Kielce Zapisy Wyniki
2017-10-08 Wybiegaj Sprawność 2017 Warszawa Zapisy Wyniki
2017-10-07 Bike Maraton 2017 #12 FINAŁ Świeradów-Zdrój Zapisy Wyniki
2017-10-07 Samsung Irena Women’s Run Warszawa Zapisy Wyniki
2017-10-07 Mityng Amazonek Częstochowa   Wyniki
2017-10-07 Bieg o Puchar Złotego Gronia Zaolzie Zapisy  
2017-10-07 Wild Run WROCŁAW Zapisy Wyniki
2017-10-07 Dzika Trzynastka Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2017-10-04 Mistrzostwa Policji w XIV Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki-Kanki   Wyniki
2017-10-01 II Żarowskie Biegi Strefowe Żarów Zapisy Wyniki
2017-10-01 11. PZU Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2017-10-01 Biegnij Warszawo 2017 Warszawa Zapisy Wyniki
2017-09-30 III Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha pod patronatem Burmistrza Niemodlina pani Doroty Koncewicz Niemodlin Zapisy Wyniki
2017-09-30 Bieg Uniwersytetu Medycznego 2017 Wrocław Zapisy Wyniki
2017-09-30 Górski Półmaraton Ślężański memoriał Adama Palichleba Sobótka Zapisy Wyniki
2017-09-30 3. Rowerowy Bieg Piastów Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-09-30 Bieg Uniwersytetu Medycznego 2017 dla dzieci BUMkids2017 Wrocław Zapisy Wyniki
2017-09-30 Bieg IT Wrocław Zapisy Wyniki
2017-09-30 XXXVII Bieg Soczewka z BOP Soczewka   Wyniki
2017-09-25 Mityng Amazonek Warszawa   Wyniki
2017-09-24 4F Półmaraton Wielicki Wieliczka Zapisy Wyniki
2017-09-24 Bieg Krata Dzierżoniów Zapisy Wyniki
2017-09-24 4F Półmaraton Wielicki - Biegi dziecięce Wieliczka Zapisy Wyniki
2017-09-23 Bike Maraton 2017 #11 KIELCE BIKE EXPO Kielce Zapisy Wyniki
2017-09-23 4. Bielański Bieg Rodzinny Bielany Wrocławskie Zapisy Wyniki
2017-09-23 2. Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego Warszawa Zapisy Wyniki
2017-09-23 KEAW Marathon 2017   Wyniki
2017-09-23 Bike-Expo Run Kielce Zapisy Wyniki
2017-09-20 SETKA STULECIA - Piątka z Witosem Warszawa Zapisy  
2017-09-18 Mityng Amazonek Gdańsk   Wyniki
2017-09-17 Triathlon Zgorzelec Zgorzelec Zapisy Wyniki
2017-09-17 7. Top Auto Białystok Biega Białystok   Wyniki
2017-09-17 Chechło Run Trzebinia Zapisy Wyniki
2017-09-17 40 Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2017-09-17 2. Bieg Gladiatora - Niedziela trasa EXTREME 12 km Bielawa Zapisy Wyniki
2017-09-17 Rowerem przez Karkonosze Karpacz-Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-09-17 Gladiator Junior Bielawa Zapisy  
2017-09-17 Górale na Start Boguszów - Gorce Puchar Polski MTB XCO #6 Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2017-09-17 40 Bieg Lechitów - Biegi Młodzieżowe Gniezno Zapisy Wyniki
2017-09-17 Visegrad V4 Race Sobótka Zapisy Wyniki
2017-09-16 VII Jastrzębski Bieg Uliczny – “Jastrzębska Dziesiątka” Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2017-09-16 2. Bieg Gladiatora - Sobota Trasa NORMAL ok. 7 km Bielawa Zapisy Wyniki
2017-09-16 Górale na Start 2017 - Amatorzy Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2017-09-16 Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor Wadowice Zapisy Wyniki
2017-09-16 7. Top Auto Białystok Biega 5km   Wyniki
2017-09-16 V Biegi Małego Jastrząbka Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2017-09-10 Runners World Super Bieg 2017 #9
I. Półmaraton Górski i I. Dziesiątka Górska
Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-09-10 35. PKO Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2017-09-10 6. Półmaraton Dwóch Mostów Płock Zapisy Wyniki
2017-09-10 PKO Bieg Rodzinny Wrocław Zapisy  
2017-09-10 Mała Mila Marecka Marki Zapisy Wyniki
2017-09-09 Bike Maraton 2017 #10 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-09-09 Julinek Run 2017 - 1. Rodzinny Bieg Charytatywny Leszno koło Warszawy Zapisy Wyniki
2017-09-09 Swimrun Poland 2017 Polańczyk nad Soliną Zapisy Wyniki
2017-09-09 27. Bieg Solidarności organizowanego w XXXVII rocznicę powstania NSZZ Solidarność Wrocław Zapisy Wyniki
2017-09-03 II Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy Wyniki
2017-09-03 II Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego Skierniewice Zapisy Wyniki
2017-09-03 27. Międzynarodowy Półmaraton Philips Piła Zapisy Wyniki
2017-09-03 IX Bieg Frog Race Żabieniec   Wyniki
2017-09-02 Wąbrzeska Dziesiątka Wąbrzeźno Zapisy Wyniki
2017-09-02 Nordic Walking w ramach imprezy pn. II Wąbrzeska Dziesiątka Wąbrzeska Zapisy  
2017-09-02 BMW Półmaraton Praski Warszawa Zapisy Wyniki
2017-09-02 Biegi dzieci W ramach imprezy pn. II Wąbrzeska Dziesiątka Wąbrzeska Zapisy  
2017-09-02 4F Piątka Praska Warszawa Zapisy Wyniki
2017-09-01 Rowerem Na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2017-08-29 Amazonki Sieraków   Wyniki
2017-08-27 III Rafako Półmaraton Racibórz Racibórz Zapisy Wyniki
2017-08-27 5. Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Jedenastka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-08-27 Biegu charytatywny Mini RAFAKO PÓŁMARATON RACIBÓRZ na dystansie 2109 m Racibórz Zapisy  
2017-08-26 22. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 km - Jaworzno 2017 Bieg rekreacyjny- 9 km Jaworzno Zapisy Wyniki
2017-08-26 5. Letni Bieg Piastów - Ultramaraton oraz Półmaraton Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-08-26 Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco Kunice Zapisy Wyniki
2017-08-26 2. Bieg Oborygena Oborniki Śląskie Zapisy Wyniki
2017-08-20 I Dycha Wtórpol 2017 Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2017-08-20 XVII Półmaraton Wtórpol 2017 Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2017-08-20 XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-08-20 7. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Błonie Zapisy Wyniki
2017-08-19 Hero Run Białystok Zapisy Wyniki
2017-08-19 11. TAURON Triathlon Jaworzno Zapisy Wyniki
2017-08-19 4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sobótka Zapisy Wyniki
2017-08-19 4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Biegi Młodzieżowe Sobótka Zapisy Wyniki
2017-08-15 V Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2017-08-15 Bieg 1920 - XXVI Półmaraton Cud Nad Wisłą Radzymin Zapisy Wyniki
2017-08-15 XXIII Maraton Solidarności Gdańsk Zapisy Wyniki
2017-08-13 8. Bieg na Wielką Sowę Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2017-08-06 Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife Nutrition 2017 Gdynia Zapisy Wyniki
2017-08-06 Bike Maraton 2017 #9 Obiszów Zapisy Wyniki
2017-08-06 Kontrolna Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2017-08-05 Szosowy Klasyk Grodowiec g. Grębocice   Wyniki
2017-08-05 Sprint Triathlon Gdynia, Sztafety Sprint Triathlon Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2017-08-04 IRONKIDS Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2017-08-01 SETKA STULECIA - Powstańcza Piątka Warszawa Zapisy  
2017-07-29 27. Bieg Powstania Warszawskiego 2017 Warszawa   Wyniki
2017-07-29 4. Bieg Zdobycia PAST-y Warszawa   Wyniki
2017-07-23 Runners World Super Bieg 2017 #8
II. Kalenica Półmaraton i II. Bielawska Dziesiątka
Bielawa Zapisy Wyniki
2017-07-22 Bike Maraton 2017 #8 Bielawa Zapisy Wyniki
2017-07-22 5. PKO Wielka Pętla Izerska, 2. PKO Mała Pętla Izerska Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-07-22 IX Praska Dycha Indonesia’s Independence Run Warszawa Zapisy Wyniki
2017-07-19 Setka Stulecia - Piątka z Dmowskim Warszawa Zapisy  
2017-07-16 Hero Run Szelment Zapisy Wyniki
2017-07-16 Bieg Historie Frontowe o Puchar Gminy Porąbka Porąbka Zapisy Wyniki
2017-07-16 Wrocławska Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2017-07-16 MISTRZOSTWA POLSKI XCO 2017 III dzień WARSZAWA   Wyniki
2017-07-16 Grupa Azoty Triathlon Radłów III 2017 - 1/4 IM + Sztafety Radłów Zapisy Wyniki
2017-07-15 Śnieżnik Challenge 2017 Miedzygórze Zapisy Wyniki
2017-07-15 Hero Run Night Szelment Zapisy Wyniki
2017-07-15 MISTRZOSTWA POLSKI XCO 2017 II dzień WARSZAWA   Wyniki
2017-07-15 Grupa Azoty Triathlon Radłów III 2017 - Sprint Radłów Zapisy Wyniki
2017-07-15 MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW MTB XC WARSZAWA   Wyniki
2017-07-14 MISTRZOSTWA POLSKI XCR 2017 WARSZAWA   Wyniki
2017-07-12 Setka Stulecia - Piątka z Żeligowskim Warszawa Zapisy  
2017-07-09 Szosowy Klasyk Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-07-09 Wyścig Kolarski Masters o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego i Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2017-07-08 Bike Maraton 2017 #7 UCI Marathon kat. C3 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-07-08 Bieg Czterech Jezior - Wyścig MTB na dystansie 30 km Skórcz Zapisy Wyniki
2017-07-08 Jubileuszowy 10 Kociewski Bieg Czterech Jezior Skórcz Zapisy Wyniki
2017-07-08 I Starachowicka Strzała STARACHOWICE Zapisy Wyniki
2017-07-04 Bike Adventure Dzień4 Szklarska Poręba   Wyniki
2017-07-03 Bike Adventure Dzień3 Szklarska Poręba   Wyniki
2017-07-02 Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2017 Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2017-07-02 Półmaraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-07-02 Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2017 - Sztafety Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2017-07-02 XXVII Międzynarodowy Bieg Po Plaży Jarosławiec Zapisy Wyniki
2017-07-02 XXII Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca” Jarosławiec Zapisy Wyniki
2017-07-02 Bike Adventure Dzień2 Szklarska Poręba   Wyniki
2017-07-01 9 Ultra Maraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-07-01 Bike Adventure Dzień1 Szklarska Poręba   Wyniki
2017-07-01 MasakRun Lubawka Zapisy Wyniki
2017-06-25 Uphill Race Śnieżka 2017 Karpacz Zapisy Wyniki
2017-06-25 III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego Konstancin Zapisy Wyniki
2017-06-25 XV OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY „O Puchar Burmistrza Miasta Bukowna” BUKOWNO Zapisy Wyniki
2017-06-25 8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 13 km Złotoryja Zapisy Wyniki
2017-06-24 Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo Oświęcim Zapisy Wyniki
2017-06-24 IV BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Oleśnica Zapisy Wyniki
2017-06-24 23. Wyścig Rowerów Górskich – 10 km Jaworzno 2017 Jaworzno Zapisy Wyniki
2017-06-24 8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 7 km Złotoryja Zapisy Wyniki
2017-06-24 8. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów Złotoryja Zapisy Wyniki
2017-06-23 29. Sudecka 100-tka Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2017-06-23 III Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur Piotrków Trybunalski Zapisy Wyniki
2017-06-21 SETKA STULECIA Piątka z Kusocińskim Warszawa Zapisy  
2017-06-21 5. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki Sobótka Zapisy Wyniki
2017-06-18 II Triathlon Trzebinia Trzebinia Zapisy Wyniki
2017-06-18 Runners World Super Bieg 2017 #7
IV. Półmaraton Sowiogórski i II. Dziesiątka Sowiogórska
Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2017-06-18 8. AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie Garwolin Zapisy Wyniki
2017-06-18 5. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Korona Kocich Gór Trzebnica   Wyniki
2017-06-18 Rowerem Na Szrenicę Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2017-06-18 6. Mróz Śrem Półmaraton Śrem Śrem Zapisy Wyniki
2017-06-17 Bike Maraton 2017 #6 Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2017-06-17 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2017-06-17 XI Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 10 km o „Błękitną Wstęgę” Stargard Zapisy Wyniki
2017-06-17 VIII Wyścig we Wrotkarstwie Szybkim o Błękitną Wstęgę i Puchar HIAB w Stargardzie 2017 Stargard Zapisy Wyniki
2017-06-17 XXVII Międzynarodowy Wyścig Kolarski GRAND PRIX DOLINY BARYCZY i Via Dolny Śląsk 2017 Milicz - Żmigród   Wyniki
2017-06-17 PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego Wrocław Zapisy  
2017-06-14 Setka Stulecia - Piątka z Hallerem Warszawa Zapisy  
2017-06-11 Triathlon Mietków - 1/4 IM Mietków Zapisy Wyniki
2017-06-11 XI Grodziski Półmaraton `Słowaka` Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2017-06-11 5150 Warsaw Triathlon Warszawa Zapisy Wyniki
2017-06-11 Electrum Ekiden Białystok Zapisy Wyniki
2017-06-11 Bieg Józefosławia i Julianowa Józefosław Zapisy Wyniki
2017-06-10 Triathlon Mietków - 1/8 IM Mietków Zapisy Wyniki
2017-06-10 Triathlon Mietków - Triathlonowa Sztafeta Firmowa Mietków Zapisy Wyniki
2017-06-10 4 Triathlon Karkonoski KARKONOSZMAN Szklarska Poręba Zapisy  
2017-06-10 Runners World Super Bieg 2017 #6
INTERFERIE RUN Szklarska Poręba - Świeradów-Zdrój, 21 km i 10 km
Świeradów-Zdrój Zapisy Wyniki
2017-06-10 XI PÓŁMARATON KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE Kietrz Zapisy Wyniki
2017-06-10 X Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2017-06-10 X Bieg Marszałka - Bieg Malucha Sulejówek Zapisy  
2017-06-10 Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato Poznań Zapisy  
2017-06-10 I Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka” Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2017-06-10 XI PÓŁMARATON KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE KIETRZ Zapisy Wyniki
2017-06-10 IronKids Warszawa Warszawa Zapisy Wyniki
2017-06-10 Nocna Dycha Kopernikańska Upiorna Edycja Toruń Zapisy Wyniki
2017-06-09 13 Ekiden One Team One Toyota Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-06-04 VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński Pszczyna Zapisy Wyniki
2017-06-04 Bike Maraton 2017 #5 UCI MTB Marathon Series Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2017-06-04 IV Kielecki Bieg Górski Kielce Zapisy Wyniki
2017-06-04 3. Wyszkowska Dycha Wyszków Zapisy Wyniki
2017-06-04 II Szczytniański Bieg Liczyrzepy Szczytna Zapisy Wyniki
2017-06-03 5. PKO Półmaraton Solidarności Lublin Zapisy Wyniki
2017-06-03 UCI HC XCO Jelenia Góra Trophy -Maja Włoszczowska MTB Race Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2017-06-03 18. Dycha Kowalewska Kowalewo Pomorskie Zapisy Wyniki
2017-06-03 Orlen Olimpiada 2017 - Kolarstwo Płock Zapisy Wyniki
2017-06-03 8. Biegaj w Siechnicach Siechnice Zapisy Wyniki
2017-06-03 25. Bieg Solidarności - Lubelski Lipiec 1980 Lublin Zapisy Wyniki
2017-06-03 Orlen Olimpiada 2017 - Bieg 5 km Płock Zapisy Wyniki
2017-05-28 IV Jastrzębski Bieg Kobiet – Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2017-05-28 25. Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2017-05-28 5 Podkowiańska Dycha Podkowa Zapisy Wyniki
2017-05-28 V Podkowiańska Dycha - Biegi Dziecięce Podkowa Leśna Zapisy  
2017-05-28 VI Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2017-05-28 XXIII Pętla Rudnicka RUDNIKI Zapisy Wyniki
2017-05-27 15. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Łódź Zapisy Wyniki
2017-05-27 XXIV Bieg Górski na Ślężę Sobótka Zapisy Wyniki
2017-05-27 Setka Stulecia - Piątka z Paderewskim Warszawa Zapisy  
2017-05-27 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2017 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2017-05-27 Piaseczyńska Piątka Piaseczno Zapisy Wyniki
2017-05-26 Vertical Chojnik 2017 Sobieszów- Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2017-05-21 Runners World Super Bieg 2017 #5
III. Półmaraton Wiślański i III. Dziesiątka Wiślańska
Wisła Zapisy Wyniki
2017-05-20 VIII Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn Zapisy Wyniki
2017-05-20 Bike Maraton 2017 #4 Wisła Zapisy Wyniki
2017-05-20 XV Bieg Naftowy Gorlice Zapisy Wyniki
2017-05-20 K2 Roll and Ski 2017 / I Gorlickie Kryterium Kolarskie Gorlice Zapisy Wyniki
2017-05-20 II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski „Na Chełmiec” o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju Szczawno Zdrój Zapisy  
2017-05-20 Charytatywny Bieg Sejmowy Warszawa   Wyniki
2017-05-20 Sky Tower Run 2017 Wrocław Zapisy Wyniki
2017-05-14 5. PKO Białystok Półmaraton Białystok Zapisy Wyniki
2017-05-14 II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II Kazimierz Dolny Zapisy Wyniki
2017-05-14 4. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój Zapisy Wyniki
2017-05-14 7. Maraton Opolski Opole Zapisy Wyniki
2017-05-14 V Rodzinne Kolarskie Kryterium Uliczne Trzebnica Zapisy Wyniki
2017-05-14 Bieg Pilicy Białobrzegi Zapisy Wyniki
2017-05-13 XV Bieg Skawiński, VI Bieg Skawiński na Rolkach, XI Mistrzostwa Polski Energetyków, VIII Mistrzostwa Gminy Skawina Skawina Zapisy Wyniki
2017-05-13 Rzepakowa Dycha 2017 Chełmiec Zapisy Wyniki
2017-05-13 Bieg IT | Warszawa Warszawa Zapisy Wyniki
2017-05-11 V Żorski Bieg Ogniowy Żory Zapisy Wyniki
2017-05-07 Runners World Super Bieg 2017 #4
II. Półmaraton Polanica - Zdrój i II. Dziesiątka
Polanica - Zdrój Zapisy Wyniki
2017-05-07 Pociąg do biegania Chrzanowski Bieg Uliczny Chrzanów Zapisy Wyniki
2017-05-07 III sieBIEGA Półmaraton Kielecki Kielce Zapisy Wyniki
2017-05-07 6. Bieg Wegański Warszawa Zapisy Wyniki
2017-05-07 UCI C2 Górale na Start Puchar Polski MTB XCO #3 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-05-07 6. Bieg Wegański - Biegi Dziecięce Warszawa Zapisy Wyniki
2017-05-06 Bike Maraton 2017 #3 Polanica - Zdrój Zapisy Wyniki
2017-05-06 Górale na Start 2017 Puchar MTB Masters, zawodnicy amator i dzieci Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-05-03 I Bieg Konstytucji w Skarżysku-Kamiennej Pod Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2017-05-03 X Bieg bez Granic Racibórz Zapisy Wyniki
2017-05-03 XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno Zapisy Wyniki
2017-05-03 27. Bieg Konstytucji 3 maja Warszawa Zapisy Wyniki
2017-05-03 Zawody Nor-DZIK Walking DZIKOWIEC 2017 Boguszów Gorce Zapisy  
2017-05-03 3. Kobierzycki Bieg z Konstytucją Kobierzyce Zapisy Wyniki
2017-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno   Wyniki
2017-05-02 2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie Witków Zapisy Wyniki
2017-05-01 Runners World Super Bieg 2017 #3
V. Półmaraton Jeleniogórski i V. Jeleniogórska Dziesiątka
Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2017-05-01 V Bieg Twardziela Bogatynia Zapisy Wyniki
2017-05-01 V Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz Zapisy Wyniki
2017-04-30 I Bieg im. Mikołaja Kopernika Lidzbark Warmiński Zapisy Wyniki
2017-04-30 I Nocny Bieg Twardziela Bogatynia Zapisy Wyniki
2017-04-30 16. PZU Cracovia Maraton Kraków Zapisy Wyniki
2017-04-30 Brico Marche - Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki Starachowice Zapisy Wyniki
2017-04-29 XXIX Bieg im. Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski Zapisy Wyniki
2017-04-29 Lubsko Challenge Cross Duathlon 2017 Lubsko Zapisy Wyniki
2017-04-29 12. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego Kraków Zapisy Wyniki
2017-04-29 Cracovia Maraton na Rolkach z Radiem ESKA Kraków Zapisy Wyniki
2017-04-28 Nocna Dycha z Wawelem Kraków Zapisy Wyniki
2017-04-26 SETKA STULECIA Piątka z Korfantym Warszawa Zapisy  
2017-04-23 9. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2017-04-23 34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego Szczecinek Zapisy Wyniki
2017-04-23 V Bieg Mietkowski Półmaraton Mietków Zapisy Wyniki
2017-04-23 Runners World Super Bieg 2017 #2
II. Półmaraton Zdzieszowice i II. Dziesiątka
Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2017-04-23 DOZ Maraton Łódź Łódź Zapisy Wyniki
2017-04-23 Stadium Gym Race Wrocław Zapisy  
2017-04-23 9. Cieszyński FORTUNA Bieg - Biegi Młodzieżowe Cieszyn Zapisy Wyniki
2017-04-22 Bike Maraton 2017 #2 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2017-04-22 2. Nocna Dycha Brzeg Zapisy Wyniki
2017-04-22 XXVII Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2017 Bieg główny im. Adama Mariana Walczaka - 5 km Ceków-Kolonia Zapisy Wyniki
2017-04-22 Bieg Śladem Księgi Henryków Zapisy  
2017-04-22 Pelavo Kids Run ŁÓDŹ Zapisy Wyniki
2017-04-22 XIV Biegowy Turniej Rycerski Szlakiem Zamków Piastowskich Zamek Grodno Zapisy  
2017-04-22 Marszobieg BiegamBoLubię Warszawa Zapisy  
2017-04-09 XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Ślężański Mnich - Zawodowcy Sobótka Zapisy Wyniki
2017-04-09 Runners World Super Bieg 2017 #1
II. Półmaraton Miękinia i II. Dziesiątka
Miękinia Zapisy Wyniki
2017-04-09 Bieg “Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton” Legnica Zapisy Wyniki
2017-04-09 Kolarski Wyścig Amatorów - Ślężański Mnich „O Puchar Dyrektora ŚOKSIR – w Sobótce” Sobótka Zapisy Wyniki
2017-04-08 XV Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2017-04-08 Bike Maraton 2017 #1 Miękinia Zapisy Wyniki
2017-04-08 II Dziesiątka Babicka Stare Babice Zapisy Wyniki
2017-04-08 VI Bieg Przełajowy z historią w tle Zdobywca Góry Parkowej III Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2017-04-08 H2O Półmaraton WROCŁAW Zapisy Wyniki
2017-04-02 IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2017-04-02 XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego Żywiec Zapisy Wyniki
2017-04-02 VII Pabianicki Półmaraton Pabianice Zapisy Wyniki
2017-04-02 Pabianicki Półmaratonik Pabianice Zapisy Wyniki
2017-04-01 Bieg Rycerski Wałbrzych Zapisy  
2017-04-01 5. GO Bieg z Fizjoterapią WROCŁAW Zapisy Wyniki
2017-04-01 VI Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking Legnica Zapisy Wyniki
2017-04-01 Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa! Jakuszyce Zapisy  
2017-03-26 III Bieg Żołnierzy Wyklętych im. Mieczysława Chojnackiego PS. Młodzik Radzymin Zapisy Wyniki
2017-03-26 Cross Uraz Duathlon Uraz Zapisy Wyniki
2017-03-26 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich 2017 - Sztafety MIX Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2017-03-26 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2017-03-25 10. PANAS Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2017-03-25 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich 2017 - Team Sprint F Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2017-03-24 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich 2017 Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2017-03-23 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich 2017 - Team Sprint C Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2017-03-19 2. ONICO Gdynia Półmaraton Gdynia Zapisy Wyniki
2017-03-18 Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Wiosna Poznań Zapisy Wyniki
2017-03-18 ONICO Gdynia Półmaraton Biegi Dziecięce i młodzieżowe Gdynia Zapisy Wyniki
2017-03-12 Wrocławska Dycha Wrocław Zapisy Wyniki
2017-03-11 Bieg Na Szczyt Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2017-03-11 Bieg Narciarski SGB Ultrabiel 2017 Bielice k. Stronia Śląskiego Zapisy Wyniki
2017-03-05 41. Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego 25 i 16 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-03-05 SANPROBI Bieg Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2017-03-05 4 Dziesiątka WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2017-03-05 XXXVII Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2017-03-05 X Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia Radom Zapisy Wyniki
2017-03-05 Mały Ćwierćmaraton oraz Mały Półmaraton Wiązowna Zapisy Wyniki
2017-03-05 Wrocławska Trzydziestka WROCŁAW Zapisy  
2017-03-05 Dziecięcy bieg WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2017-03-04 41. Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego 50 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-03-04 Bieg dla Hospicjów Wrocław Zapisy Wyniki
2017-03-03 41. Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego 9 km CT i 30 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-02-27 41.Bieg Piastów – Nocna 10-tka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-02-26 41.Bieg Piastów – 15 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-02-26 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2017-02-26 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Żory Zapisy Wyniki
2017-02-26 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w gminie Zawiercie Zawiercie Zapisy Wyniki
2017-02-26 Tropem Wilczym - Wrocław WROCŁAW Zapisy Wyniki
2017-02-26 CrossAnt Marcinkowice k.Wrocławia Zapisy Wyniki
2017-02-26 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Kielce Zapisy Wyniki
2017-02-25 41.Bieg Piastów – Rodzinna 10-tka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-02-25 VI Bieg Twardziela Racibórz Zapisy  
2017-02-25 III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Narciarstwie Alpejskim Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2017-02-19 XXXVI Bieg Gwarków Przełęcz Jugowska, Góry Sowie Zapisy Wyniki
2017-02-18 Enervit Classic 15 km FINAŁ Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-02-18 5. Cross Trzebnicki TRZEBNICA Zapisy Wyniki
2017-02-11 XV Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno-Gołabki Zapisy Wyniki
2017-02-04 XII Bieg Narciarski Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2017-02-04 2. Bieg Karnawałowy - Wrocław Wrocław Zapisy Wyniki
2017-01-29 Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA Świdnica Zapisy Wyniki
2017-01-29 XXVIII Bieg Jaćwingów - Styl Dowolny Gołdap Zapisy Wyniki
2017-01-28 Enervit Classic 10 km Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-01-28 28. Warszawski Triathlon Zimowy - Drużyny Warszawa Zapisy Wyniki
2017-01-28 XXVIII Bieg Jaćwingów - Styl Klasyczny Gołdap Zapisy Wyniki
2017-01-28 28. Warszawski Triathlon Zimowy - Indywidualnie Warszawa Zapisy Wyniki
2017-01-15 3. Bieruński Bieg Utopca Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bieruń Zapisy Wyniki
2017-01-15 XXXIV Bieg Chomiczówki Warszawa Zapisy Wyniki
2017-01-15 5. Bieg Wielkich Serc - 5 km Kraków Zapisy Wyniki
2017-01-15 5. Bieg Wielkich Serc - 10 km Kraków Zapisy Wyniki
2017-01-15 XII Bieg o Puchar Bielan Warszawa Zapisy Wyniki
2017-01-14 2. Zimowy Górski Maraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2017-01-14 Jakuszycka 7-ka Bieg tylko dla Kobiet Jakuszyce Zapisy Wyniki
2017-01-07 Enervit Classic 5 km Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-12-31 32. Bieg Sylwestrowy Trzebnica Zapisy Wyniki
2016-12-17 XXVII Strzelecki Bieg Uliczny im.E. Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2016-12-10 Białołęcki Bieg Wolności Warszawa Zapisy Wyniki
2016-12-04 XIV Półmaraton i 10 km św. Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2016-12-03 4. Bieg Mikołajkowy Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2016-12-03 5. Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja Prusice Zapisy Wyniki
2016-12-03 XXV Bieg o Lampkę Górniczą Honorowy patronat Prezydenta Miasta Konina Konin Zapisy Wyniki
2016-11-27 Altus Cup Mistrzostwa Polski Weteranów w biegu po schodach Katowice Zapisy Wyniki
2016-11-24 Konferencja PSB 2016 - Grand Prix PSB Jarosławiec Zapisy Wyniki
2016-11-20 20. Uliczny Bieg Bełchatowska Piętnastka Bełchatów Zapisy Wyniki
2016-11-20 Stadium Gym Race WROCŁAW Zapisy Wyniki
2016-11-15 Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej „5 Rektora 2016” Wrocław Zapisy Wyniki
2016-11-13 Silesia Run - Bieg Niepodległościowy Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2016-11-13 Duathlon XTB Lesznowola z okazji Święta Niepodległości Lesznowola Zapisy Wyniki
2016-11-13 Bieg Niepodległości Kielce Zapisy Wyniki
2016-11-12 Piątka z Piłsudskim i Mila Niepodległości Warszawa Zapisy  
2016-11-11 Gnieźnieński Bieg Niepodległości Gniezno Zapisy Wyniki
2016-11-11 XVII CROSS NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR MINISTRA SPORTU PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCH Wałbrzych Zapisy  
2016-11-11 28. Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2016-11-11 III Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany Skawina-Mogilany Zapisy Wyniki
2016-11-11 Bieg Niepodległości z wąsem Wrocław Zapisy Wyniki
2016-11-11 28. Bieg Niepodległości (rejestracja dla posiadaczy Paszportów Stulecia) Warszawa Zapisy  
2016-11-11 III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2016-11-10 Bieg Niepodległości Legnica Zapisy Wyniki
2016-11-05 II RST Półmaraton Świdnicki Świdnica Zapisy Wyniki
2016-11-05 2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno Zapisy Wyniki
2016-11-05 Zanim dorosnę do maratonu - Biegi towarzyszące dla dzieci 2. RST Półmaratonu Świdnica Świdnica Zapisy  
2016-11-05 Mistrzostwa Polski - Wyścigi Psich Zaprzęgów - Szamotuły / Koźle Szamotuły / Koźle   Wyniki
2016-11-05 2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II - Biegi dziecięce Rogoźno Zapisy Wyniki
2016-11-04 VI Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka Zapisy Wyniki
2016-10-23 54. Bieg Republiki Ostrowskiej Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2016-10-22 XXXVI Bieg Soczewka z BOP Soczewka Zapisy Wyniki
2016-10-22 DZIKA TRZYNASTKA Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2016-10-16 X Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę Uniejów Zapisy Wyniki
2016-10-16 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków Zapisy Wyniki
2016-10-16 XIV Bieg Pułaskiego Warka Zapisy Wyniki
2016-10-16 IX Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2016-10-15 Bieg po Dynię 2016 - biegi dziecięce i młodzieżowe Lesznowola Zapisy Wyniki
2016-10-15 Bieg po Dynię 2016 Lesznowola Zapisy Wyniki
2016-10-15 5 na dobry początek - Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego pod patronatem Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum Kraków Zapisy Wyniki
2016-10-15 3. Gogen Bieg Trzech Wzgórz WROCŁAW Zapisy Wyniki
2016-10-09 Runners World Super Bieg 2016 #9 Finał - 4F Świeradów RUN - bieg na 2,5 km, 10 km i 15 km Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2016-10-09 Wybiegaj Sprawność 2016 Warszawa Zapisy Wyniki
2016-10-09 V Kielecka Dycha 2016 Kielce Zapisy Wyniki
2016-10-09 2. Długa Dyszka Długołęka Zapisy Wyniki
2016-10-08 Bike Maraton 2016 #12 FINAŁ Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2016-10-08 II Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha Niemodlin Zapisy Wyniki
2016-10-08 I Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego Warszawa Zapisy Wyniki
2016-10-08 XIV edycja Przewietrz się na Olimpijskim WROCŁAW Zapisy Wyniki
2016-10-08 KEAW Maraton 2016 (LG Electronics) Wrocław Zapisy Wyniki
2016-10-06 Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIII Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki Kanki   Wyniki
2016-10-02 Biegnij Warszawo 2016 Warszawa Zapisy Wyniki
2016-10-02 10. PZU Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2016-10-02 LEGNICA PÓŁMARATON - XXIX Bieg Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2016-10-02 VI Dycha Drzymały Rakoniewice Zapisy Wyniki
2016-10-01 3. Górski Półmaraton Ślężański Memoriał Adama Palichleba Sobótka Zapisy Wyniki
2016-10-01 Bieg Uniwersytetu Medycznego 2016 Wrocław Zapisy Wyniki
2016-10-01 Bieg Uniwersytetu Medycznego 2016 dla dzieci BUMkids2016 WROCŁAW Zapisy Wyniki
2016-09-25 Runners World Super Bieg 2016 #8 - III Półmaraton Sowiogórski i bieg na 10 km Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2016-09-25 Rowerem przez Karkonosze Szklarska Poręba-Karpacz Zapisy Wyniki
2016-09-25 4F Półmaraton Wielicki Wieliczka Zapisy Wyniki
2016-09-25 CAŁA POLSKA BIEGA RAWICZ TEŻ Sarnów k/Rawicza Zapisy Wyniki
2016-09-24 Bike Maraton 2016 #11 Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2016-09-24 3. Bielański Bieg Rodzinny 10 km Bielany Wrocławskie Zapisy Wyniki
2016-09-24 Zawody biegowe odbywające się na terenie Multilayer Pipe Company sp. z o.o Pęcz k. Strzelina   Wyniki
2016-09-24 3. Bielański Bieg Rodzinny 5 km BIELANY WROCŁAWSKIE Zapisy Wyniki
2016-09-23 Sztafeta na Legii Warszawa Zapisy Wyniki
2016-09-18 4Rest Run w Puszczy Niepołomickiej Niepołomice Zapisy Wyniki
2016-09-18 39. Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2016-09-18 6. TOP AUTO Białystok Biega Białystok Zapisy Wyniki
2016-09-18 39. Bieg Lechitów Biegi Młodzieżowe Gniezno Zapisy Wyniki
2016-09-18 Pokonaj Focha IV Skawina Zapisy Wyniki
2016-09-18 Sobótczańska Dziesiątka Sobótka Zapisy Wyniki
2016-09-18 Bieg IT WROCŁAW Zapisy Wyniki
2016-09-17 VI Jastrzębska Dziesiątka Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2016-09-17 Jodłownik MTB Finals 2016 Dzierżoniów Zapisy Wyniki
2016-09-17 XXXII Międzynarodowego Biegu Ulicznego Memoriał Bogusława Psujka OLEŚNICA Zapisy Wyniki
2016-09-17 IV Biegi Małego Jastrząbka Jastrzębie - Zdrój Zapisy Wyniki
2016-09-11 Bike Maraton 2016 #10 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2016-09-11 34. PKO Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2016-09-11 PKO Bieg Rodzinny Wrocław Zapisy  
2016-09-10 Frog Race VIII Żabieniec Zapisy Wyniki
2016-09-10 V Nocny Bieg Uliczny Czerwionka-Leszczyny Zapisy Wyniki
2016-09-10 Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB Race JELENIA GÓRA   Wyniki
2016-09-10 26. Bieg Solidarności organizowany w XXXVI rocznicę powstania NSZZ Solidarność Wrocław Zapisy Wyniki
2016-09-04 Rowerem na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2016-09-04 26. Międzynarodowy Półmaraton Philips Piła Zapisy Wyniki
2016-09-04 XI Maraton Trzeźwości Puszcza Kozienicka Zapisy  
2016-09-04 Mała Mila Marecka Warszawa Zapisy Wyniki
2016-09-04 I Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy Wyniki
2016-09-04 Samsung Irena Women’s Run 2016 Warszawa Zapisy Wyniki
2016-09-03 Puchar Strefy MTB Sudety Srebrna Góra Zapisy Wyniki
2016-09-03 Triathlon Zgorzelec Zgorzelec Zapisy Wyniki
2016-09-03 VII Maraton Liczyrzepa Karpacz Zapisy Wyniki
2016-08-28 II Rafako Półmaraton Racibórz Racibórz Zapisy Wyniki
2016-08-28 3. BMW Półmaraton Praski Warszawa Zapisy Wyniki
2016-08-28 Bieg charytatywny „Mini RAFAKO PÓŁMARATON RACIBÓRZ” na dystansie 2109 m Racibórz Zapisy  
2016-08-28 4F Piątka Praska Warszawa   Wyniki
2016-08-27 Bieg Oborygena Oborniki Śląskie   Wyniki
2016-08-27 21. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 km - Jaworzno 2016 Bieg rekreacyjny- 5 km Jaworzno Zapisy Wyniki
2016-08-27 Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco Kunice Zapisy Wyniki
2016-08-26 Przełaje - Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji WAŁBRZYCH Zapisy Wyniki
2016-08-26 XXVI Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji- MTB WAŁBRZYCH Zapisy Wyniki
2016-08-21 6. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Błonie Zapisy Wyniki
2016-08-21 XVII TOYOTA Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2016-08-20 PolskaMan Wolsztyn - Międzynarodowe Zawody w Triathlonie Wolsztyn Zapisy Wyniki
2016-08-20 Bike Maraton 2016 #9 Myślenice Zapisy Wyniki
2016-08-20 XVI Półmaraton Wtórpol 2016 Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2016-08-20 3. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sobótka Zapisy Wyniki
2016-08-20 10. TAURON Triathlon Jaworzno Zapisy Wyniki
2016-08-15 2. Półmaraton Aleksandrowski, 4. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego na dystansie 5 km Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2016-08-15 XXV Międzynarodowy Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą Radzymin Zapisy Wyniki
2016-08-15 XXII Maraton Solidarności Gdańsk Zapisy Wyniki
2016-08-14 7. Bieg na Wielką Sowę Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2016-08-14 Biegiem z pomocą dla Mai i Bartusia Starachowice Zapisy Wyniki
2016-08-13 XII Bieg Katorżnika Lubliniec   Wyniki
2016-08-07 Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2016-08-07 Bike Maraton 2016 #8 Obiszów Zapisy Wyniki
2016-08-07 Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-08-07 Kontrolna Trzydziestka z Decathlon Wrocław Zapisy Wyniki
2016-08-06 OLIMPIJSKA MILA NA OTWARCIE IGRZYSK RIO 2016 Warszawa Zapisy  
2016-08-06 Szosowy Klasyk Grodowiec 2016 Grodowiec Zapisy Wyniki
2016-08-06 Sprint Triathlon Gdynia, Sztafety Sprint Triathlon Gdynia Gdynia Zapisy Wyniki
2016-08-06 Letni Bieg Piastów - Jakuszycki Ultramaraton, Jakuszycki Półmaraton Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-08-06 POWSTAŃCZA PIĄTKA NA OTWARCIE IGRZYSK RIO 2016 Warszawa Zapisy  
2016-08-05 ITAKA IRONKIDS Gdynia 2016 Dzieci 8-9 lat Gdynia   Wyniki
2016-08-05 ITAKA IRONKIDS Gdynia 2016 Dzieci 14-15 lat Gdynia   Wyniki
2016-08-05 OLIMPIJSKA PIĄTKA NA OTWARCIE IGRZYSK RIO 2016 Warszawa Zapisy  
2016-08-05 ITAKA IRONKIDS Gdynia 2016 Dzieci 12-13 lat Gdynia   Wyniki
2016-08-05 ITAKA IRONKIDS Gdynia 2016 Dzieci 10-11 lat Gdynia   Wyniki
2016-07-24 Runners World Super Bieg 2016 #7 - Półmaraton Bielawa i bieg na 10 km Bielawa Zapisy Wyniki
2016-07-24 Focus Górale na Start - Puchar Polski MTB XCO #6 Boguszów- Gorce Zapisy Wyniki
2016-07-23 Bike Maraton 2016 #7 Bielawa Zapisy Wyniki
2016-07-23 III Bieg Zdobycia Past-y WARSZAWA   Wyniki
2016-07-23 26. Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa   Wyniki
2016-07-23 Focus Górale na Start 2016 - Puchar MTB Masters, Amator i Dzieci Boguszów- Gorce Zapisy Wyniki
2016-07-17 Wrocławska Trzydziestka WROCŁAW   Wyniki
2016-07-17 Śląski Mount Everest - Bieg na Pilsko Korbielów Zapisy Wyniki
2016-07-16 RUN MOUNT EVEREST 2016 Korbielów Zapisy  
2016-07-16 4. PKO Wielka Pętla Izerska, 1. PKO Mała Pętla Izerska Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-10 Szosowy Klasyk Szklarska Poręba 2016 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-09 IX Bieg Czterech Jezior Skórcz Zapisy Wyniki
2016-07-09 Bike Maraton 2016 #6 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-05 Bike Adventure 2016 dzień 4 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-04 Bike Adventure 2016 dzień 3 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-03 8. PZU Maraton Karkonoski - Dystans Półmaratonu Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-03 Triathlon Świętokrzyski Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2016-07-03 IV Sowiogórski Maraton Rowerowy Bielawa Zapisy Wyniki
2016-07-03 Bike Adventure 2016 dzień 2 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-02 8. PZU Maraton Karkonoski - Dystans ULTRA Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-02 Bike Adventure 2016 dzień 1 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-07-02 XXIII Imieliński Cross Ekologiczny Imielin Zapisy Wyniki
2016-06-28 Testowe test Zapisy Wyniki
2016-06-26 Uphill Race Śnieżka 2016 Karpacz Zapisy Wyniki
2016-06-26 2. PZU Maraton Szczeciński Szczecin Zapisy Wyniki
2016-06-26 Rowerem na Szrenicę Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2016-06-26 III Kielecki Bieg Górski Kielce Zapisy Wyniki
2016-06-26 III Kielecki Bieg Górski - Biegi Dzieci Kielce Zapisy  
2016-06-25 22. Wyścig Rowerów Górskich – 10 km Jaworzno 2016 Jaworzno Zapisy Wyniki
2016-06-25 6. Bieg III Wież, 10. Bieg Samorządowców Prusice Zapisy Wyniki
2016-06-25 II ExTermynator 2016 Uniejów Zapisy Wyniki
2016-06-25 VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2016-06-25 1 Szczytniański Bieg Liczyrzepy Szczytna Zapisy Wyniki
2016-06-24 28. Sudecka 100-tka Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2016-06-24 II Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur Piotrków Trybunalski Zapisy Wyniki
2016-06-22 4. Ślężański Bieg Młodzieżowy Sobótka Zapisy Wyniki
2016-06-19 Bieg Uliczny TOLERANCJA NA SPORTOWO Oświęcim Zapisy Wyniki
2016-06-19 IV Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76 Radom Zapisy Wyniki
2016-06-19 Runners World Super Bieg 2016 #6 - II Półmaraton Wiślański i bieg na 10 km Wisła Zapisy Wyniki
2016-06-19 XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Bukowna BUKOWNO Zapisy Wyniki
2016-06-19 AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie edycja 7 Garwolin Zapisy Wyniki
2016-06-18 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2016-06-18 Bike Maraton 2016 #5 Wisła Zapisy Wyniki
2016-06-18 2. PKO MŁODZIEŻOWEGO BIEGU OLIMPIJSKIEGO IM. JERZEGO WITKOWSKIEGO Wrocław Zapisy Wyniki
2016-06-18 Enduro MTB Series 2016 by Kellys Przesieka Zapisy Wyniki
2016-06-12 X Hunters Grodziski Półmaraton `Słowaka` Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2016-06-12 5150 Warsaw Triathlon Warszawa Zapisy Wyniki
2016-06-12 3. Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa Józefosław Zapisy Wyniki
2016-06-11 Bieg Gladiatora Bielawa Zapisy Wyniki
2016-06-11 IX Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2016-06-11 Runners World Super Bieg 2016 #5 - INTERFERIE RUN - Półmaraton Szklarska Poręba - Świeradów Zdrój i bieg na 10 km Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2016-06-11 III BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański OLEŚNICA Zapisy Wyniki
2016-06-11 5. Śrem Półmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2016-06-11 Nocna Dycha Kopernikańska Toruń Zapisy Wyniki
2016-06-11 2. Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta miasta st. Warszawy Warszawa Zapisy Wyniki
2016-06-05 V Pszczyński Bieg o Puchar Carbo Asecura Pszczyna Zapisy Wyniki
2016-06-05 1. Dyszka Pięciu Stawów Janków Przygodzki Zapisy Wyniki
2016-06-05 VI Wyścig MTB Walim Walim Zapisy Wyniki
2016-06-04 Biegnij Warszawo Nocą - Stulecie Legii Warszawa Zapisy Wyniki
2016-06-04 7.Biegaj w Siechnicach Siechnice   Wyniki
2016-06-04 4. PKO Półmaraton Solidarności Lublin Zapisy Wyniki
2016-06-04 Bike Maraton 2016 #4 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2016-05-29 XXII Pętla Rudnicka RUDNIKI Zapisy Wyniki
2016-05-29 24. Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2016-05-29 V Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2016-05-29 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi główne Jelenia Góra   Wyniki
2016-05-29 Bieg Wiosny 2016 w ramach akcji Polska Biega Rybnik Zapisy Wyniki
2016-05-28 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi indywidualne Jelenia Góra   Wyniki
2016-05-28 Piaseczyńska Piątka Piaseczno Zapisy Wyniki
2016-05-28 14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Łódź Zapisy Wyniki
2016-05-28 XXIII Bieg Górski na Ślężę Sobótka Zapisy Wyniki
2016-05-28 Kross MTB Race 2016 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2016-05-22 Kobiety na 5+ Jastrzębski Bieg Kobiet Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2016-05-22 3.Wodociągi Półmaraton JedlinaZdrój JEDLINA-ZDRÓJ   Wyniki
2016-05-22 Rzepakowa Dycha Chełmiec Zapisy Wyniki
2016-05-22 Bieg Cassino 2016 Cassino Zapisy  
2016-05-22 Runners World Super Bieg 2016 #4 - Półmaraton Zdzieszowice i bieg na 10 km Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2016-05-22 IV Rodzinne Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Trzebnica Zapisy Wyniki
2016-05-21 VII Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyń Zapisy Wyniki
2016-05-21 III Bieg po zdrowie Mazańcowice – Międzyrzecze Górne 2016 Mazańcowice Zapisy Wyniki
2016-05-21 Sky Tower Run 2016 Wrocław Zapisy Wyniki
2016-05-21 Bike Maraton 2016 #3 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2016-05-21 XXIV PÓŁMARATON ŚWIĘTOKRZYSKI im. red. M. KALETY Małogoszcz -Krasocin Zapisy Wyniki
2016-05-21 Trekking Szlakiem Walk Polskich Żołnierzy Cassino Zapisy  
2016-05-15 4. PKO Białystok Półmaraton Białystok Zapisy Wyniki
2016-05-15 15. PZU Cracovia Maraton Kraków Zapisy Wyniki
2016-05-15 VII Działoszyńska Dziesiątka DZIAŁOSZYN Zapisy Wyniki
2016-05-15 III Wyścig MTB - Podziemia Osówki - Głuszyca 2016. w ramach III Pucharu Strefy MTB Sudety Głuszyca Zapisy Wyniki
2016-05-14 Junior City Run 2016 Białystok Zapisy Wyniki
2016-05-14 11. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar Radia RMF FM Kraków Zapisy Wyniki
2016-05-14 Cracovia Maraton na Rolkach Kraków Zapisy Wyniki
2016-05-14 Bieg IT - Warszawa Warszawa   Wyniki
2016-05-13 Bieg Nocny na 10 km Kraków Zapisy Wyniki
2016-05-11 IV Żorski Bieg Ogniowy Żory Zapisy Wyniki
2016-05-08 2. sieBiega Półmaraton Kielecki Kielce Zapisy Wyniki
2016-05-08 Bieg Pilicy Białobrzegi Zapisy Wyniki
2016-05-08 Runners World Super Bieg 2016 #3 - Półmaraton Polanica Zdrój i bieg na 10 km Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2016-05-08 6. Maraton Opolski Opole   Wyniki
2016-05-07 Olimpijska Piątka Wrocław Zapisy Wyniki
2016-05-07 XIV Bieg Skawiński, V Bieg Skawiński na Rolkach Skawina Zapisy Wyniki
2016-05-07 Bike Maraton 2016 #2 Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2016-05-07 Mistrzostwa Wielkopolski w Jeździe Indywidualnej na czas Piła Zapisy Wyniki
2016-05-07 I Uzdrowiskowy Półmaraton Górski „Na Chełmiec” o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju Szczawno Zdrój Zapisy Wyniki
2016-05-07 Otwarte Mistrzostwa Piły w Kolarstwie Szosowym - Wyścig ze startu wspólnego Piła Zapisy Wyniki
2016-05-03 IX Bieg Bez Granic Racibórz Zapisy Wyniki
2016-05-03 XXV Ogólnopolski bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno Zapisy Wyniki
2016-05-03 Nor-DZIK Walking DZIKOWIEC 2016 Boguszów Gorce Zapisy  
2016-05-03 XXV Ogólnopolski bieg im. Jana Kilińskiego bieg 3,5 km Trzemeszno Zapisy Wyniki
2016-05-03 26. Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2016-05-03 Bieg Małego i Młodego Patrioty Kobierzyce   Wyniki
2016-05-03 2. Kobierzycki Bieg z Konstytucją 10km Kobierzyce   Wyniki
2016-05-03 2. Kobierzycki Bieg z Konstytucją 5km Kobierzyce   Wyniki
2016-05-02 Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie Stare Bogaczowice Zapisy Wyniki
2016-05-01 IV Maraton Kołobrzeg, I Półmaraton Kołobrzeg Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2016-05-01 IV Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz Zapisy Wyniki
2016-05-01 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno Zapisy Wyniki
2016-05-01 Runners World Super Bieg 2016 #2 - Półmaraton Jeleniogórski i bieg 10 km Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2016-05-01 11 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XV Maraton Jelcz-Laskowice JELCZ-LASKOWICE Zapisy Wyniki
2016-04-30 Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej Henryków   Wyniki
2016-04-29 X Trzebnicki Maraton Rowerowy TRZEBNICA   Wyniki
2016-04-25 5 Mistrzostwa Polski Instalatorów Poznań Zapisy Wyniki
2016-04-24 33. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego Szczecinek Zapisy Wyniki
2016-04-24 8. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2016-04-24 XVIII Półmaraton im. Mirosława Zaremby Ostrzeszów Zapisy Wyniki
2016-04-24 8. Cieszyński FORTUNA Bieg - Bieg Młodzieżowy Cieszyn Zapisy Wyniki
2016-04-23 XXVI Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2016 Ceków-Kolonia Zapisy Wyniki
2016-04-23 XXVIII Bieg im. Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski Zapisy Wyniki
2016-04-17 DOZ Maraton Łódź z PZU Łódź Zapisy Wyniki
2016-04-17 Runners World Super Bieg 2016 #1 - Półmaraton Miękinia i bieg na 10km Miękinia Zapisy Wyniki
2016-04-16 Bike Maraton 2016 #1 Miękinia Zapisy Wyniki
2016-04-16 Bieg Pamięci 2016 Kraków Zapisy Wyniki
2016-04-16 V Bieg Przełajowy z Historią w Tle `Zdobywca Góry Parkowej`, II Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2016-04-16 Kids Run Łódź Zapisy Wyniki
2016-04-16 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2016-04-15 Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ Nr 1 w biegach przełajowych Leszno   Wyniki
2016-04-14 Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ Nr 1 w biegach przełajowych Leszno   Wyniki
2016-04-13 Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ Nr 1 w biegach przełajowych Leszno   Wyniki
2016-04-10 SUDETY Country Cross Siedlęcin Zapisy Wyniki
2016-04-10 Bieg “Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton” Legnica Zapisy Wyniki
2016-04-09 XIV Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2016-04-09 I Dziesiątka Babicka Stare Babice Zapisy Wyniki
2016-04-09 Bieg 1050-lecia Chrztu Polski 1050m Warszawa Zapisy Wyniki
2016-04-09 8. Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2016-04-09 GoGen - Bieg Zwycięzców 10km Wrocław   Wyniki
2016-04-09 GoGen - Bieg Zwycięzców 5km WROCŁAW   Wyniki
2016-04-09 Bieg 1050-lecia Chrztu Polski 5000m Warszawa Zapisy Wyniki
2016-04-03 6. Pabianicki Półmaratonik Pabianice Zapisy Wyniki
2016-04-03 III Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2016-04-03 6. Pabianicki Półmaraton Pabianice Zapisy Wyniki
2016-04-03 XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Ślężański Mnich Sobótka Zapisy Wyniki
2016-04-02 Bieg Bez Medalu WROCŁAW   Wyniki
2016-04-02 V Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking Legnica Zapisy Wyniki
2016-04-02 Bieg dla Natalki! Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-03-24 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2016-03-23 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2016-03-21 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2016-03-20 XVII Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego o Puchar Starosty Żywieckiego Żywiec Zapisy Wyniki
2016-03-20 XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2016-03-20 PZU Gdynia Półmaraton Gdynia Zapisy Wyniki
2016-03-20 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich   Wyniki
2016-03-19 9. PANAS Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2016-03-19 PZU Gdynia Półmaraton - Biegi Dziecięce/Młodzieżowe Gdynia Zapisy Wyniki
2016-03-19 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2016-03-13 3. Dziesiątka WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2016-03-13 3. Dziesiątki WROACTIV Biegi dziecięce Wrocław Zapisy Wyniki
2016-03-12 Bieg Narciarski SGB Ultrabiel 2016 Bielice Zapisy Wyniki
2016-03-12 VI Bieg Na Szczyt Rondo 1 Warszawa   Wyniki
2016-03-06 40 BIEG PIASTÓW-FESTIWAL NARCIARSTWA BIEGOWEGO - 28 KM FT i 9 KM CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-03-06 40 Bieg Piastów – 9 KM CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-03-06 IX Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia Radom Zapisy Wyniki
2016-03-06 ,,Alkala Bieg Kobiet’’- z okazji Dnia Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2016-03-05 40 BIEG PIASTÓW-FESTIWAL NARCIARSTWA BIEGOWEGO - 54 KM CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-03-04 40 BIEG PIASTÓW-FESTIWAL NARCIARSTWA BIEGOWEGO - 25 KM CT i 12,5 KM CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-03-04 40. Bieg Piastów - 12,5 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-29 40 Bieg Piastów – Nocna 10-tka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-28 40 Bieg Piastów – 15 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-28 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg lokalny w Wałbrzychu Wałbrzych Zapisy Wyniki
2016-02-28 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Żory Zapisy Wyniki
2016-02-28 XXXVI Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2016-02-28 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg lokalny w Legnicy Legnica Zapisy  
2016-02-28 II Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w narciarstwie alpejskim Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2016-02-28 Wrocławska Trzydziestka WROCŁAW   Wyniki
2016-02-27 40 Bieg Piastów – Rodzinna 10-tka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-21 FISCHER CUP 9 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-21 XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH ZIMOWYCH – DOLNY ŚLĄSK 2016 Team Sprinty Szklarska Poręba-Jakuszyce   Wyniki
2016-02-20 XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH ZIMOWYCH – DOLNY ŚLĄSK 2016 Biegi Indywidualne Sz   Wyniki
2016-02-20 IV Cross Trzebnicki TRZEBNICA   Wyniki
2016-02-18 XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH ZIMOWYCH – DOLNY ŚLĄSK 2016 Biegi łączone Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2016-02-17 XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH ZIMOWYCH – DOLNY ŚLĄSK 2016 Sprinty Szklarska Poręba-Jakuszyce   Wyniki
2016-02-14 Salomon Nordic Sunday 2016 Duszniki Zdrój Zapisy  
2016-02-13 XIV Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno-Gołąbki Zapisy Wyniki
2016-02-13 ENERVIT CLASSIC 15 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-02-13 Bieg Św. Floriana V Otwarte Mistrzostwa w Biegach Narciarskich Strażaków o Puchar Wójta Gminy Stoszowice Srebrna Góra Zapisy Wyniki
2016-02-07 Salomon Nordic Sunday 2016 Wisła Kubalonka Zapisy  
2016-02-06 Bieg Karnawałowy Wrocław   Wyniki
2016-02-06 XI Bieg Narciarski Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2016-01-31 ENERVIT CLASSIC 10 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-01-30 II Zimowy Półmaraton Gór Stołowych Pasterka Zapisy Wyniki
2016-01-24 FISCHER CUP 6 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-01-24 Salomon Nordic Sunday 2016 FT Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2016-01-24 Salomon Nordic Sunday 2016 CT Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2016-01-23 FISCHER CUP 3 km Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-01-23 Enervit Classic 5 km CT Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-01-23 XXVII Warszawski Triathlon Zimowy - Drużynowy Warszawa   Wyniki
2016-01-23 XXVII Warszawski Triathlon Zimowy - Indywidualny Warszawa Zapisy Wyniki
2016-01-17 XI Bieg Puchar Bielan Warszawa Zapisy Wyniki
2016-01-17 XXXIII Bieg Chomiczówki Warszawa Zapisy Wyniki
2016-01-16 Górski Zimowy Maraton Ślężańskiego Sobótka Zapisy Wyniki
2016-01-16 Fischer My Style Bieg tylko dla kobiet Jakuszyce Zapisy Wyniki
2016-01-10 4. Bieg Wielkich Serc Kraków Zapisy Wyniki
2015-12-31 XXXI Bieg Sylwestrowy Łódź Zapisy Wyniki
2015-12-31 31. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2015 Trzebnica Zapisy Wyniki
2015-12-31 Bieg Sylwestrowy 2015/2016 Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-12-31 12. Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2015-12-27 XXXI Bieg Sylwestrowy Leszno Zapisy Wyniki
2015-12-19 XXVI Strzelecki Bieg Uliczny im.E. Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2015-12-13 Altus Cup - Mistrzostwa Polski w Biegu po Schodach Katowice Zapisy Wyniki
2015-12-06 XIII Półmaraton Świętych Mikołajów, 10KM Świętych Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2015-12-05 3. Bieg Mikołajkowy Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2015-11-27 V Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka Zapisy Wyniki
2015-11-27 Konferancja PSB 2015 - Grand Prix PSB Trzebnica Zapisy Wyniki
2015-11-22 19. ULICZNY BIEG BELCHATOWSKA PIETNASTKA Bełchatów Zapisy Wyniki
2015-11-15 X Maraton Trzeźwości Radom Zapisy Wyniki
2015-11-14 Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej „5 Rektora 2015” Wrocław Zapisy Wyniki
2015-11-14 VI Międzynarodowe Wyścigi Psich Zaprzęgów Kamionka 203 Mikołów   Wyniki
2015-11-14 Wielki Nocny Bieg na XXIV Światowy Dzień Cukrzycy Warszawa Zapisy Wyniki
2015-11-11 2. Bieg Niepodległości Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-11-11 II Górski Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany Zapisy Wyniki
2015-11-11 Bieg Niepodległości... z wąsem Wrocław Zapisy Wyniki
2015-11-11 27 Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2015-11-10 Bieg Niepodległości Legnica Zapisy Wyniki
2015-11-08 8. Bieg Niepodległości w Kielcach Kielce Zapisy Wyniki
2015-11-07 1. Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno Zapisy Wyniki
2015-11-07 RST Półmaraton Świdnicki Świdnica Zapisy Wyniki
2015-11-07 „XV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI IM. SEWERYNA NOWAKOWSKIEGO” Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Białystok Zapisy Wyniki
2015-11-07 1. Rogoziński Półmaraton im. Przemysła II – Biegi Dziecięce Rogoźno Zapisy Wyniki
2015-10-28 Bieg Charytatywny pracowników Kompanii Piwowarskiej S.A Strzelinek k. Słupsk   Wyniki
2015-10-24 2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków Zapisy Wyniki
2015-10-18 IX Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę Uniejów Zapisy Wyniki
2015-10-17 XXXV Bieg Soczewka z BOP I Mistrzostwa Chemików w Biegach Przełajowych I Mistrzostwa Regionu Płockiego w Biegach Przełajowych Soczewka Zapisy Wyniki
2015-10-17 Bieg Trzech Wzgórz Wrocław Zapisy Wyniki
2015-10-17 5 na dobry początek Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego pod patronatem Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum Kraków Zapisy Wyniki
2015-10-17 Bieg po Dynię - biegi dzieci i młodzieży Lesznowola Zapisy  
2015-10-17 Bieg po Dynię Lesznowola Zapisy Wyniki
2015-10-11 Wybiegaj Sprawność 2015 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-10-11 VII Bemowski Bieg Przyjaźni Warszawa Zapisy Wyniki
2015-10-11 VIII Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2015-10-11 Biegi Dzieci VII Bemowskiego Biegu Przyjaźni Warszawa Zapisy  
2015-10-10 I Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha Niemodlin Zapisy Wyniki
2015-10-10 III Bieg Runbertów Warszawa Zapisy Wyniki
2015-10-10 Przewietrz się na Olimpijskim - 13. edycja WROCŁAW Zapisy Wyniki
2015-10-04 LEGNICA PÓŁMARATON - XXVIII Bieg Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2015-10-04 4f Świeradów RUN - 2,5 km Świeradów-Zdrój Zapisy Wyniki
2015-10-04 9. PZU Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2015-10-04 Długa Dyszka Długołęka Zapisy Wyniki
2015-10-04 Biegnij Warszawo 2015 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-10-04 V Dycha Drzymały Rakoniewice Zapisy Wyniki
2015-10-04 4f Świeradów RUN - 15 km - 10 km Świeradów-Zdrój Zapisy Wyniki
2015-10-03 Bike Maraton 2015 #10 FINAŁ Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2015-10-03 2. Górski Półmaraton Ślężański memoriał Adama Palichleba Sobótka Zapisy Wyniki
2015-10-03 Bieg Uniwersytetu Medycznego Wrocław Zapisy Wyniki
2015-10-03 TRZECIE Biegamy z Sercem dla Dzieci z Domu Dziecka Gliwice Zapisy Wyniki
2015-10-01 Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XII Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki Kanki   Wyniki
2015-09-27 XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XX Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10KM Knurów Zapisy Wyniki
2015-09-27 2. Półmaraton Sowiogórski Rzeczka/Sokolec Zapisy Wyniki
2015-09-27 Pokonaj Focha III Skawina - Kopanka Zapisy Wyniki
2015-09-26 Bieg do Nowoczesnej Warszawa Zapisy Wyniki
2015-09-26 Rowerowy Bieg Piastów Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-09-26 Bieg IT Wrocław Zapisy Wyniki
2015-09-20 XXI Bieg Uliczny w Twardogórze TWARDOGÓRA Zapisy Wyniki
2015-09-20 4F Półmaraton Wielicki Wieliczka Zapisy Wyniki
2015-09-20 Bielański Bieg Rodzinny - 5 km Bielany Wrocławskie Zapisy Wyniki
2015-09-20 5. Ogólnopolski Bieg Uliczny Białystok Biega Białystok Zapisy Wyniki
2015-09-20 Bielański Bieg Rodzinny - 10 km Bielany Wrocławskie Zapisy Wyniki
2015-09-20 3. Sobótczańska Dziesiątka Sobótka Zapisy Wyniki
2015-09-19 Bike Maraton 2015 #9 Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2015-09-19 XXXI Międzynarodowy Bieg Uliczny - Memoriał Bogusława Psujka OLEŚNICA Zapisy Wyniki
2015-09-19 V Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2015-09-19 1. PZU Maraton Szczeciński Szczecin Zapisy Wyniki
2015-09-13 33. Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2015-09-13 Karkonoski Klasyk-Wyścig Amatorów na trasie Górskich Szosowych Mistrzostw Polski Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-09-13 38. Bieg Lechitów Ostrów Lednicki – Gniezno Zapisy Wyniki
2015-09-13 Bieg przez Most 2015 Warszawa-Białołęka Zapisy Wyniki
2015-09-13 TLC Bieg w sukniach ślubnych Warszawa Zapisy Wyniki
2015-09-13 Karkonoski Klasyk-Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Dzień 2 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-09-12 Karkonoski Klasyk-Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym - Dzień 1 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-09-12 25. Bieg Solidarności organizowany w XXXV rocznicę powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” Wrocław Zapisy Wyniki
2015-09-12 IV Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom Kraków Zapisy Wyniki
2015-09-08 Warsaw Track Cup 2015 Warszawa Zapisy  
2015-09-06 Rowerem na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2015-09-06 25. Międzynarodowy Półmaraton Philips Piła Zapisy Wyniki
2015-09-05 IV Nocny Bieg Uliczny Czerwionka-Leszczyny Zapisy Wyniki
2015-09-05 Frog Race VII Żabieniec Zapisy Wyniki
2015-08-30 11 Ekiden Toyota Wałbrzych Wałbrzych   Wyniki
2015-08-30 2. BMW Półmaraton Praski Warszawa Zapisy Wyniki
2015-08-30 Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-08-30 XIV OGÓLNOPOLSKI BIEG PRZEŁAJOWA ÓSEMKA im. Zdzisława Nowaka i MISTRZOSTW MAKROREGIONU ŚLĄSKIEGO W NORDIC WALKING BLACHOWNIA Zapisy Wyniki
2015-08-30 Piknik Cross Country Siedlęcin Wrzeszczyn Zapisy Wyniki
2015-08-29 20. Jubileuszowy Międzynarodowy Bieg Uliczny 15km - Jaworzno 2015 Jaworzno Zapisy Wyniki
2015-08-29 Letni Bieg Piastów - Jakuszycki Półmaraton , Jakuszycki Maraton Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-08-25 On The Run powered by PGE edycja 8 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-08-23 5. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Błonie-Borzęcin Duży Zapisy Wyniki
2015-08-23 XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2015-08-22 PolskaMan Triathlon oraz Puchar Świata w Quadratlonie Wolsztyn Zapisy Wyniki
2015-08-22 Bike Maraton 2015 #8 Myślenice Zapisy Wyniki
2015-08-22 9. TAURON Triathlon Jaworzno Zapisy Wyniki
2015-08-22 2. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sobótka Zapisy Wyniki
2015-08-22 XV Półmaraton Wtórpol Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2015-08-16 6. Bieg na Wielką Sowę, 5. Sowiogórski Nordic Walking Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2015-08-16 Bike Adventure 2015- dzień 4 Piechowice Zapisy Wyniki
2015-08-15 XXI Międzynarodowy Maraton Solidarności Gdańsk Zapisy Wyniki
2015-08-15 XXIV Międzynarodowy Półmaraton Uliczny `Cud nad Wisłą` Radzymin Zapisy Wyniki
2015-08-15 1. Półmaraton Aleksandrowski, 3. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego na dystansie 5 km Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2015-08-15 Bike Adventure 2015- dzień 3 Piechowice Zapisy Wyniki
2015-08-14 Bike Adventure 2015- dzień 2 Piechowice Zapisy Wyniki
2015-08-13 Bike Adventure 2015- dzień 1 Piechowice Zapisy Wyniki
2015-08-09 Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 Gdynia Zapisy Wyniki
2015-08-09 Uphill Race Śnieżka 2015 KARPACZ   Wyniki
2015-08-09 Kontrolna Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2015-08-08 XI Bieg Katorżnika 2015 Lubliniec-Kokotek   Wyniki
2015-08-08 Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 - Sprint Triathlon Gdynia 2015,Sztafety Sprint Triathlon Gdynia 2015 Gdynia Zapisy Wyniki
2015-08-07 Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 - Aquathlon Gdynia 2015 Gdynia Zapisy Wyniki
2015-08-07 XI Bieg Katorżnika 2015 - VIII Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem Lubliniec-Kokotek   Wyniki
2015-08-02 VII Maraton Karkonoski - PÓŁMARATON Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-08-01 VII Maraton Karkonoski - DYSTANS ULTRA Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-07-25 Bike Maraton 2015 #7 Bielawa Zapisy Wyniki
2015-07-25 XXV Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa Zapisy Wyniki
2015-07-25 II Bieg Zdobycia PAST-Y Warszawa   Wyniki
2015-07-19 Bieg Masowy Ulicami Bielawy Bielawa Zapisy Wyniki
2015-07-18 II Bieg Dobczycki Dobczyce Zapisy Wyniki
2015-07-18 3. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-07-14 On The Run powered by PGE edycja 7 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-07-12 XV Bieg na Szczyt Pilska Korbielów Zapisy Wyniki
2015-07-12 Szosowy Klasyk - Szklarska Poręba Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-07-12 Wrocławska Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2015-07-09 Bike Maraton 2015 #6 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-07-04 Bieg im. Stanisława Tyma na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki Warszawa Zapisy Wyniki
2015-07-04 VI Supermaraton Gór Stołowych VI Supermaraton Gór Stołowych Pasterka - Szczeliniec   Wyniki
2015-07-04 XXII Imieliński Cross Ekologiczny IMIELIN Zapisy Wyniki
2015-06-28 VI Bieg na Stożek Wisła Łabajów Zapisy Wyniki
2015-06-28 Rowerem na Szrenice Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2015-06-28 Samsung Irena Women’s Run 2015 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-06-28 VII Bieg W pogoni za żubrem o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice Niepołomice Zapisy Wyniki
2015-06-28 26 Bieg Jagiełły - Półmaraton Pobiedziska POBIEDZISKA Zapisy Wyniki
2015-06-27 21. Wyścig Rowerów Górskich-10 km Jaworzno 2015 Jaworzno Zapisy Wyniki
2015-06-27 VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2015-06-27 I ExTERMynator Uniejów Zapisy Wyniki
2015-06-27 Przesieka Enduro MTB Series 2015 Przesieka Zapisy Wyniki
2015-06-27 II BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Oleśnica Zapisy Wyniki
2015-06-26 I Piotrkowski Półmaraton Wielukultur Piotrków Trybunalski Zapisy Wyniki
2015-06-23 Warsaw Track Cup 2015 Warszawa Zapisy  
2015-06-23 On The Run powered by PGE edycja 6 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-06-21 III Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76 Radom Zapisy Wyniki
2015-06-21 Bike Maraton 2015 #5 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-06-21 AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie Garwolin Zapisy Wyniki
2015-06-21 XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Bukowna Bukowno Zapisy Wyniki
2015-06-20 3. Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2015-06-20 Jelenia Góra Trophy Maja Race 2015 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-06-20 PKO Młodzieżowy Bieg Olimpijski im. Jerzego Witkowskiego Wrocław Zapisy Wyniki
2015-06-19 27. Sudecka Setka Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2015-06-17 3. Ślężański Bieg Młodzieżowy Sobótka Zapisy Wyniki
2015-06-14 IX Grodziski Półmaratonu „Słowaka” Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2015-06-14 IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega Biała Podlaska Zapisy Wyniki
2015-06-14 I Półmaraton Wiślański Wisła Zapisy Wyniki
2015-06-14 I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego Konstancin-Jeziorna Zapisy Wyniki
2015-06-13 VIII Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2015-06-13 Bike Maraton 2015 #4 Wisła Zapisy Wyniki
2015-06-13 VI Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród Zapisy Wyniki
2015-06-13 Nocna Dycha Kopernikańska Toruń Zapisy Wyniki
2015-06-07 VII Legionowska Dycha Legionowo Zapisy Wyniki
2015-06-07 IV Bieg Pszczyński o Puchar Carbo Asecura Pszczyna Zapisy Wyniki
2015-06-07 Górale na start 2015 Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2015-06-07 V Ogólnopolski Bieg na Łyżworolkach Modzurów Zapisy Wyniki
2015-06-06 3. PKOPółmaraton Solidarności Lublin Zapisy Wyniki
2015-06-06 4. Mróz Śrem Półmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2015-05-31 IV Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2015-05-31 II Jastrzębski Bieg Kobiet – Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2015-05-31 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi główne Jelenia Góra   Wyniki
2015-05-31 XXI PĘTLA RUDNICKA Rudniki Zapisy Wyniki
2015-05-30 III Piaseczyńska Piątka Piaseczno Zapisy Wyniki
2015-05-30 II Bieg po zdrowie Mazańcowice – Międzyrzecze Górne 2015 Mazańcowice – Międzyrzecze Górne Zapisy Wyniki
2015-05-30 Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - wyścigi indywidualne Jelenia Góra   Wyniki
2015-05-30 Ojcowie na start 2015 Nadarzyn Zapisy Wyniki
2015-05-26 On The Run powered by PGE edycja 5 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-05-24 1. Grodziskie Biegi Rodzinne Grodzisk Mazowiecki Zapisy Wyniki
2015-05-24 Bieg Wiosny 2015 w ramach akcji Polska Biega Rybnik Zapisy Wyniki
2015-05-24 2 Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój Jedlina Zdrój Zapisy Wyniki
2015-05-24 Bieg Par - w pogoni za tlenem Kraków Zapisy Wyniki
2015-05-23 VI Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn Zapisy Wyniki
2015-05-23 13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - Bieg główny Łódź Zapisy Wyniki
2015-05-23 13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - Biegi towarzyszące Łódź Zapisy Wyniki
2015-05-23 XXII Bieg górski na Ślężę Sobótka Zapisy Wyniki
2015-05-23 Bike Maraton 2015 #3 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2015-05-23 XXIII PÓŁMARATON ŚWIĘTOKRZYSKI im. red. Mieczysława KALETY KRASOCIN-MAŁOGOSZCZ Zapisy Wyniki
2015-05-23 Biegaj w Siechnicach 2015 Siechnice Zapisy Wyniki
2015-05-17 3.PKO Białystok Półmaraton Białystok Zapisy Wyniki
2015-05-17 23. Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2015-05-17 5. Maraton Opolski Opole   Wyniki
2015-05-17 3. Piknik Sportowy „Biegamy z Sercem” pod patronatem Prezydenta Gliwic Gliwice Zapisy Wyniki
2015-05-17 VI Działoszyńska Dziesiątka DZIAŁOSZYN Zapisy Wyniki
2015-05-16 Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej – 2015 Kraków Zapisy Wyniki
2015-05-16 Bieg IT Warszawa Zapisy Wyniki
2015-05-16 III Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Marka Długoziny Burmistrza Gminy Trzebnica Trzebnica   Wyniki
2015-05-13 I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego Bytom Zapisy Wyniki
2015-05-11 III Żorski Bieg Ogniowy Żory Zapisy Wyniki
2015-05-10 sieBIEGA Półmaraton Kielce Kielce Zapisy Wyniki
2015-05-09 XIII Międzynarodowy Bieg Skawiński, IV Bieg Skawiński na Rolkach Skawina Zapisy Wyniki
2015-05-09 Silesia Run Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2015-05-09 Bike Maraton 2015 #2 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2015-05-08 VII Mistrzostwa PGE Biegi Przełajowe - Sztafety Bełchatów   Wyniki
2015-05-03 III Półmaraton Jeleniogórski i 10km Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2015-05-03 III Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz-Rulewo Zapisy Wyniki
2015-05-03 XXIV Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno Zapisy Wyniki
2015-05-03 XXV Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2015-05-03 I Kobierzycki Bieg z Konstytucją 10 km Kobierzyce Zapisy Wyniki
2015-05-03 I Kobierzycki Bieg z Konstytucją 5 km Kobierzyce Zapisy Wyniki
2015-05-02 3. Kołobrzeg Maraton 2015 Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2015-05-02 15. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno Zapisy Wyniki
2015-05-02 PKO Półmaraton Sopot Sopot Zapisy Wyniki
2015-05-01 IV Ćwierćmaraton Muzyczny Piła Zapisy Wyniki
2015-05-01 XIII MARATON JELCZ -LASKOWICE MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI JELCZ-LASKOWICE Zapisy Wyniki
2015-04-26 7. Cieszyński FORTUNA Bieg (Główny) Cieszyn Zapisy Wyniki
2015-04-26 XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego Szczecinek Zapisy Wyniki
2015-04-26 IV Bieg Przełajowy z historią w tle Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2015-04-26 III Półmaraton i Leśna Dziesiątka po Puszczy Niepołomickiej Niepołomice Zapisy Wyniki
2015-04-26 XI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie KĄTY WROCŁAWSKIE Zapisy Wyniki
2015-04-26 Fortuna Bieg Cieszyński Młodzieżowy 2015 Cieszyn Zapisy Wyniki
2015-04-25 XXVII Bieg im. Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski Zapisy Wyniki
2015-04-25 XXV Bieg Uliczny Ceków-Kolonia Zapisy Wyniki
2015-04-25 IX TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY ŻĄDŁO SZERSZENIA 2015 TRZEBNICA   Wyniki
2015-04-22 ON THE RUN PGE edycja 4 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-04-19 14. PKO Cracovia Maraton Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-19 DOZ Maraton Łódzki z PZU Łódź Zapisy Wyniki
2015-04-19 Szosowy Klasyk - Miękinia Miękinia Zapisy Wyniki
2015-04-18 2. Bieg Kreta 110 km Śnieżnik Kłodzki - Kamionki Zapisy  
2015-04-18 XIII Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2015-04-18 Cracovia Maraton na Rolkach Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-18 10. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-18 Bike Maraton 2015 #1 Miękinia k.Wrocławia Zapisy Wyniki
2015-04-18 Bieg o Puchar Radia RMF FM Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-18 Omegamed Kids Run Łódź   Wyniki
2015-04-17 II Bieg Nocny Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-11 7. Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2015-04-11 Bieg Pamięci 2015 Kraków Zapisy Wyniki
2015-04-11 GO Bieg Wrocław Zapisy Wyniki
2015-04-11 Bieg Charytatywny Bieg dla Romka Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-04-11 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych 2015 Łódź   Wyniki
2015-04-04 4F Świeradów RUN Świeradów Zdrój Zapisy  
2015-03-29 XVI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego Żywiec Zapisy Wyniki
2015-03-29 V Pabianicki Półmaraton Pabianice Zapisy Wyniki
2015-03-29 JURAJSKI BIEG PRZEŁAJOWY NA GRZĘDZIE MIROWSKO-BOBOLICKIEJ Mirów Zapisy Wyniki
2015-03-22 XII Krakowski Półmaraton Marzanny Kraków Zapisy Wyniki
2015-03-22 II Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2015-03-21 VIII Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2015-03-15 XXIX Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2015-03-15 2. PZU Dziesiątka WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2015-03-14 V Bieg Na Szczyt Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-03-12 ON THE RUN PGE edycja 3 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-03-10 Bieg Międzyplanetarny Decydujące Starcie Polanica Zdrój   Wyniki
2015-03-10 Bieg Międzyplanetarny Decydujące Starcie - Sztafety Polanica Zdrój   Wyniki
2015-03-08 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 - Finał Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-03-08 Alkala Bieg Kobiet- z okazji Dnia Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2015-03-08 VIII Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia Radom Zapisy Wyniki
2015-03-08 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia-Szczytnicka Piątka Wrocław Zapisy Wyniki
2015-03-08 VIII Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia Charytatywna Trójka RADOM   Wyniki
2015-03-07 III Cross Trzebnicki Trzebnica Zapisy Wyniki
2015-03-01 39. Bieg Piastów - 25 km CT / 30 km FT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-03-01 XXXV Półmaraton Wiązowski, Wiązowska 5-tka Wiązowna Zapisy Wyniki
2015-03-01 Bieg Tropem Wilczym Wałbrzych Zapisy Wyniki
2015-03-01 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła Wisła   Wyniki
2015-02-28 39. Bieg Piastów - 50 km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-28 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła Wisła   Wyniki
2015-02-27 39. Bieg Piastów - 15 km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-23 39. Bieg Piastów - Nocna Dziesiątka 10 km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-22 39. Bieg Piastów - 15 km FT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-22 Wrocławska Trzydziestka Wrocław Zapisy Wyniki
2015-02-21 39. Bieg Piastów - Rodzinna Dziesiątka - 10 km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-15 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-14 ENERVIT CLASSIC 5-10-15 / Jakuszycka Piętnastka Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-02-14 XIII Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno-Gołąbki Zapisy Wyniki
2015-02-14 1. Grodziski Bieg Par Grodzisk Mazowiecki Zapisy Wyniki
2015-02-14 ON THE RUN PGE edycja 2 Warszawa Zapisy Wyniki
2015-02-08 XXXV Bieg Gwarków Andrzejówka-Rybnica Leśna Zapisy Wyniki
2015-02-07 X Jubileuszowy Narciarski Bieg Sasinów 2015 Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2015-02-01 XXVII Bieg Jaćwingów - Styl Dowolny Gołdap Zapisy Wyniki
2015-02-01 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” DUSZNIKI - ZDRÓJ   Wyniki
2015-01-31 Zimowy Półmaraton Gór Stołowych Szczeliniec Zapisy Wyniki
2015-01-31 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” DUSZNIKI - ZDRÓJ   Wyniki
2015-01-31 XXVII Bieg Jaćwingów - Puchar Polski Amatorów PZN - Styl Klasyczny Gołdap Zapisy Wyniki
2015-01-30 XXVII Bieg Jaćwingów - Prolog - Bieg Indywidualny Gołdap Zapisy Wyniki
2015-01-25 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-01-24 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2015-01-23 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2015-01-18 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-01-18 XXXII BIEG CHOMICZÓWKI Warszawa Zapisy Wyniki
2015-01-18 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2015-01-18 X BIEG O PUCHAR BIELAN Warszawa Zapisy Wyniki
2015-01-17 Jakuszycka 7-ka - Bieg tylko dla Kobiet Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-01-17 XXVI Warszawski Triathlon Zimowy - Indywidualny Warszawa Zapisy Wyniki
2015-01-17 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2015-01-17 XXVI Warszawski Triathlon Zimowy - Drużynowy Warszawa   Wyniki
2015-01-13 ON THE RUN PGE Warszawa Zapisy Wyniki
2015-01-11 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 CT Zakopane Zapisy Wyniki
2015-01-11 IV Gliwicki Bieg Orkiestrowy Gliwice Zapisy Wyniki
2015-01-11 3. Bieg Wielkich Serc Kraków Zapisy Wyniki
2015-01-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Ustrzyki Dolne   Wyniki
2015-01-11 Salomon Nordic Sunday 2014 / 2015 FT Zakopane Zapisy Wyniki
2015-01-10 ENERVIT CLASSIC 5-10-15 -Jakuszycka Dziesiątka Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-01-10 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Ustrzyki Dolne   Wyniki
2015-01-03 ENERVIT CLASSIC 5-10-15 -Jakuszycka Piątka Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2015-01-01 TEST   Wyniki
2014-12-31 Łódzki Bieg Sylwestrowy Łódź Zapisy Wyniki
2014-12-31 11 Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2014-12-31 Jubileuszowy 30. Uliczny Bieg Sylwestrowy-Trzebnica 2014 Trzebnica Zapisy Wyniki
2014-12-31 Bieg Sylwestrowy 2014/2015 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-12-28 XXX Bieg Sylwestrowy Leszno Zapisy Wyniki
2014-12-20 XXV Jubileuszowy Strzelecki Bieg Uliczny im. E. Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2014-12-07 XII Półmaraton Świętych Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2014-12-06 2. Bieg Mikołajkowy Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2014-12-06 Grand Prix Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze JELENIA GÓRA Zapisy Wyniki
2014-11-29 XXIII Bieg o Lampkę Górniczą Konin Zapisy Wyniki
2014-11-23 18. Uliczny Bieg `Bełchatowska Piętnastka` Bełchatów Zapisy Wyniki
2014-11-21 Konferencja PSB 2014 Zielona Góra   Wyniki
2014-11-15 Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej Wrocław Zapisy Wyniki
2014-11-15 V Międzynarodowe Mistrzostwa Psich Zaprzęgów Kamionka 202 - 2014 Mikołów   Wyniki
2014-11-11 I Górski Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany Zapisy Wyniki
2014-11-11 Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2014-11-11 Bieg Niepodległości JELENIA GÓRA Zapisy Wyniki
2014-11-11 Bieg Niepodległości ... z wąsem Wrocław Zapisy Wyniki
2014-11-09 VII Bieg Niepodległości Kielce Zapisy Wyniki
2014-11-09 Grand Prix Ścieżek Biegowych - Park Zachodni Wrocław Zapisy Wyniki
2014-10-31 Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka Zapisy Wyniki
2014-10-26 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków Zapisy Wyniki
2014-10-26 IX RADOMSKI MARATON TRZEŹWOŚCI Radom Zapisy Wyniki
2014-10-26 XXXII Maraton Toruński Toruń Zapisy Wyniki
2014-10-19 XIII Bieg Pułaskiego Warka Zapisy Wyniki
2014-10-19 VIII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ Sanus Per Aquam Uniejów Zapisy Wyniki
2014-10-19 IV Samsung Półmaraton pod patronatem Starosty Szamotulskiego Szamotuły Zapisy Wyniki
2014-10-18 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - SZÓSTKA W PARKU ZACHODNIM WROCŁAW Zapisy Wyniki
2014-10-12 LEGNICA PÓŁMARATON - XXVII Bieg Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2014-10-12 Wybiegaj sprawność 2014 Warszawa Zapisy Wyniki
2014-10-12 VII Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2014-10-12 Verve 10K Run Sopot Sopot Zapisy Wyniki
2014-10-12 Verve 10K Run Sopot Mini i Junior Sopot   Wyniki
2014-10-11 XII Przewietrz się na Olimpijskim WROCŁAW Zapisy Wyniki
2014-10-05 8. Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2014-10-05 IV Dycha Drzymały Rakoniewice Zapisy Wyniki
2014-10-05 Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim Warszawa Zapisy Wyniki
2014-10-04 Bikemaraton 2014 Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2014-10-04 1. Górski Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2014-10-04 2. BIEGAMY z SERCEM dla Dzieci z Domu Dziecka Gliwice   Wyniki
2014-10-04 2 Przełaj Bałtyk Częstochowski Marsz Nordic Walking CZĘSTOCHOWA Zapisy Wyniki
2014-10-03 18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im gen. broni Włodzimierza Potasińskiego MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W CROSSIE Lubliniec Zapisy Wyniki
2014-10-02 Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XI Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki Kanki   Wyniki
2014-09-28 XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XIX Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10km Knurów Zapisy Wyniki
2014-09-28 Pokonaj Focha II Skawina Zapisy Wyniki
2014-09-28 II KLUCZBORSKI BIEG PRZEŁAJOWY O ZŁOTĄ BARĆ Kluczbork Zapisy Wyniki
2014-09-28 X Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich Kąty Wrocławskie Zapisy Wyniki
2014-09-27 Półmaraton Wielicki, Mistrzostwa Polski AZS w Półmaratonie Wieliczka Zapisy Wyniki
2014-09-27 Półmaraton Sowiogórski Rzeczka, Sokolec Zapisy Wyniki
2014-09-27 Ląduj na Osowej Gdańsk Zapisy Wyniki
2014-09-27 Firefighter Combat Challenge Łódź   Wyniki
2014-09-21 4. Białystok Biega 2014 Białystok Zapisy Wyniki
2014-09-21 VI Bemowski Bieg Przyjaźni Warszawa-Bemowo   Wyniki
2014-09-21 Bieg po Nowe Życie - Bieg Indywidualny Warszawa Zapisy Wyniki
2014-09-21 Bieg po Nowe Życie - Bieg VIP Warszawa Zapisy Wyniki
2014-09-21 XX MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W TWARDOGÓRZE TWARDOGÓRA Zapisy Wyniki
2014-09-21 Bieg Po Nowe Życie - Bieg Rodzinny Warszawa   Wyniki
2014-09-20 Bikemaraton 2014 Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2014-09-20 Sobótczańska Dziesiątka – Run Masters Sobótka Zapisy Wyniki
2014-09-20 V LG KEAW MARATON WROCŁAW   Wyniki
2014-09-20 XXX Międzynarodowy Bieg Uliczny - Memoriał Bogusława Psujka OLEŚNICA Zapisy Wyniki
2014-09-19 VI Mistrzostwa PGE - Sztafety Bełchatów   Wyniki
2014-09-14 32. Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2014-09-14 VIII OTWARTE MISTRZOSTWA PIŁY w KOLARSTWIE SZOSOWYM Piła Zapisy Wyniki
2014-09-14 XXXVII Bieg Lechitów Ostrów Lednicki – Gniezno Zapisy Wyniki
2014-09-14 TLC Bieg w sukniach ślubnych Warszawa   Wyniki
2014-09-13 III Nocny Bieg Uliczny Czerwionka-Leszczyny Zapisy Wyniki
2014-09-07 24. MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS Piła Zapisy Wyniki
2014-09-07 Rowerem na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2014-09-07 I Półmaraton ROCK`N`RUN Bydgoszcz Zapisy Wyniki
2014-09-07 Bikemaraton 2014 Poznań Zapisy Wyniki
2014-09-07 ,,BIEG PRZEZ MOST”- Białołęka 2014 Warszawa - Białołęka Zapisy Wyniki
2014-09-06 V Maraton Liczyrzepa Karpacz Zapisy Wyniki
2014-09-06 24 Bieg Solidarności organizowany w XXXIV rocznicę powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Wrocław Zapisy Wyniki
2014-09-06 FROG RACE VI Żabieniec Zapisy Wyniki
2014-08-31 BMW Półmaraton Praski Warszawa Zapisy Wyniki
2014-08-31 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski - Karkonoski Klasyk - Dzień 2 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-08-31 V Bieg Siedleckiego Jacka Siedlce   Wyniki
2014-08-31 XI OGÓLNOPOLSKI BIEG PRZEŁAJOWA ÓSEMKA im. Zdzisława Nowaka I MISTRZOSTW MAKROREGIONU ŚLĄSKIEGO W NORDIC WALKING Blachownia Zapisy Wyniki
2014-08-30 Półmaraton Górski - Letni Bieg Piastów, Jakuszycka Dzisiątka Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-08-30 19. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15km Jaworzno Zapisy Wyniki
2014-08-30 Grand Prix Ścieżek Biegowych - Park Grabiszyński Wrocław Zapisy Wyniki
2014-08-30 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski - Karkonoski Klasyk - Dzień 1 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-08-30 Rafako bije rekord Guinessa Nędza k/Raciborza   Wyniki
2014-08-24 4. Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego Błonie - Borzęcin Duży Zapisy Wyniki
2014-08-24 XV Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych Zapisy Wyniki
2014-08-23 8. Jaworzno Triathlon Stalowy Sokół Jaworzno Zapisy Wyniki
2014-08-23 Maraton Wigry 2014 Suwałki Zapisy Wyniki
2014-08-23 XIV Pólmaraton Wtórpol Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2014-08-23 „BIEG NIEZŁOMNYCH – PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” POD HONOROWYM PATRONATEM LIDII LWOW-EBERLE, WERONIKI SEBASTIANOWICZ, ZBIGNIEWA LAZAROWICZA Sobótka Zapisy Wyniki
2014-08-17 I Bieg Uliczny ŻYRARDÓW W BIEGU 2014 Żyrardów Zapisy Wyniki
2014-08-17 I BIEG RYCERZA JAKSY i BIEG O PUCHAR CYGANERII Skaryszew   Wyniki
2014-08-16 ŻTC BIKE RACE 2014 Mszczonów Zapisy Wyniki
2014-08-16 Bikemaraton 2014 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2014-08-16 X Bieg Katorżnika 2014 Lubliniec-Kokotek   Wyniki
2014-08-16 PolskaMan Triathlon, Puchar Świata w Quadratlonie Wolsztyn   Wyniki
2014-08-15 XX Gdański Maraton Solidarności 2014 Gdańsk Zapisy Wyniki
2014-08-15 XXIII MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON ULICZNY `CUD NAD WISŁĄ` Ossów - Radzymin Zapisy Wyniki
2014-08-15 II Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego Aleksandrów Łódzki Zapisy Wyniki
2014-08-15 X Bieg Katorżnika 2014 - Mistrzostwa Polski Biegu Tyłem Lubliniec-Kokotek   Wyniki
2014-08-10 Bieg kontrolny 30 km Wrocław Zapisy Wyniki
2014-08-10 Herbalife Triathlon Gdynia 2014 - Halfironman Gdynia   Wyniki
2014-08-09 Uphill Race Śnieżka 2014 Karpacz Zapisy Wyniki
2014-08-09 Kołobrzeski Maraton Rowerowy Kołobrzeg   Wyniki
2014-08-09 Herbalife Triathlon Gdynia 2014 - Sprint Gdynia   Wyniki
2014-08-09 4th Szczecin Firefighter Combat Challenge 2014 Szczecin   Wyniki
2014-08-04 ŻTC BIKE RACE 2014 Góra Kalwaria Zapisy Wyniki
2014-08-03 XXIII Bieg Opalińskich o Puchar Starosty Grodziskiego oraz Burmistrza Opalenicy Opalenica Zapisy Wyniki
2014-08-02 VI Maraton Karkonoski Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2014-08-02 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Szczytnicka Siódemka Wrocław Zapisy Wyniki
2014-07-27 Bieg Masowy Ulicami Bielawy Bielawa Zapisy Wyniki
2014-07-26 I Bieg Zdobycia PAST-y Warszawa Zapisy Wyniki
2014-07-26 XI Klasyk Kłodzki Supermaraton Szosowy Duszniki Zdrój / Zieleniec Zapisy Wyniki
2014-07-26 6. Bieg po Schodach Wieży Kościoła Bielawa Zapisy Wyniki
2014-07-26 XXIV BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Warszawa Zapisy Wyniki
2014-07-20 25 Bieg Jagiełły - AGMET Półmaraton Pobiedziska POBIEDZISKA Zapisy Wyniki
2014-07-19 II PÓŁMARATON WIELKA PETLA IZERSKA Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2014-07-19 Bikemaraton 2014 Bielawa Zapisy Wyniki
2014-07-19 IX Ogólnopolski Bieg Uliczny `Dobrodzieńska Dycha` DOBRODZIEŃ Zapisy Wyniki
2014-07-13 Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie Jelenia Góra   Wyniki
2014-07-13 Bieg Ludzi Teatru Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-07-12 VII Bieg Czterech Jezior Skórcz Zapisy Wyniki
2014-07-12 Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie Jelenia Góra   Wyniki
2014-07-10 Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie Jelenia Góra   Wyniki
2014-07-09 Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie Jelenia Góra   Wyniki
2014-07-06 Bike Adventure 2014 Piechowice Zapisy Wyniki
2014-07-06 VI Międzynarodowy Bieg Górski - Anglosaski LIMANOWA FORREST V Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu górskim Limanowa Zapisy Wyniki
2014-07-06 II Sowiogórski Maraton Rowerowy Bielawa Zapisy Wyniki
2014-07-06 Górale na Start Wałbrzych   Wyniki
2014-07-05 Bike Adventure 2014 Piechowice Zapisy Wyniki
2014-07-05 OMW - Olimpijska Piątka Wrocław Zapisy Wyniki
2014-07-05 XXI Imieliński Cross Ekologiczny Imielin Zapisy Wyniki
2014-07-05 V Supermaraton Gór Stołowych Pasterka   Wyniki
2014-07-04 Bike Adventure 2014 Piechowice Zapisy Wyniki
2014-07-03 Bike Adventure 2014 Piechowice Zapisy Wyniki
2014-06-29 VI Bieg Po Puszczy Niepołomickiej ASTOR W pogoni za żubrem o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice Niepołomice Zapisy Wyniki
2014-06-29 Samsung Irena Women’s Run 2014 Warszawa Zapisy Wyniki
2014-06-29 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Sobótka 2014 Sobótka   Wyniki
2014-06-29 7. Skate-Maraton Borów Dolnośląskich Osiecznica   Wyniki
2014-06-29 WYŚCIG KOLARSKI AMATORÓW TRASĄ MISTRZOSTW POLSKI 2014 Sobótka   Wyniki
2014-06-28 V Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2014-06-28 Bieg Uliczny TOLERANCJA NA SPORTOWO Oświęcim Zapisy Wyniki
2014-06-28 Bikemaraton 2014 Myślenice Zapisy Wyniki
2014-06-28 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Sobótka 2014 Sobótka   Wyniki
2014-06-27 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Sobótka 2014 Sobótka   Wyniki
2014-06-22 II Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76 Radom Zapisy Wyniki
2014-06-22 Interrun Cracovia 2014 Kraków   Wyniki
2014-06-21 XXVI Sudecka Setka BOGUSZÓW GORCE Zapisy Wyniki
2014-06-21 Strzegomska Dwunastka - Biegajmy Razem Strzegom Zapisy Wyniki
2014-06-21 I Karkonosz Man Triathlon Zamek Czocha-Snieżka Zapisy Wyniki
2014-06-18 2. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki 2. Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w biegach ulicznych Sobótka Zapisy Wyniki
2014-06-15 V Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród Zapisy Wyniki
2014-06-15 Avon kontra przemoc 2014 Garwolin Zapisy Wyniki
2014-06-15 PolskaManX Cross-Triathlon Wolsztyn   Wyniki
2014-06-15 XII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY O Puchar Burmistrza Miasta Bukowno Bukowno Zapisy Wyniki
2014-06-14 Mistrzostwa Europy Masters w Biegu Górskim 2014 Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2014-06-14 VII Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2014-06-14 2. Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2014-06-14 Górale na Start Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2014-06-14 VIII BIEG URSYNOWA - RUCH PO ZDROWIE Warszawa-Ursynów   Wyniki
2014-06-14 IV OGÓLNOPOLSKI BIEG NA ŁYŻWOROLKACH O PUCHAR WÓJTA GMINY RUDNIK I PUCHAR WÓJTA GMINY PIETROWICE WIELKIE Modzurów Zapisy Wyniki
2014-06-10 Bieg Patrolowy Żagań   Wyniki
2014-06-08 II BIEG RUNBERTÓW 2014 r. Warszawa-Rembertów Zapisy Wyniki
2014-06-08 Beko Ełk Triathlon 2014 Ełk   Wyniki
2014-06-08 VIII Grodziski Półmaraton Słowaka GRODZISK WLKP   Wyniki
2014-06-07 2 Międzynarodowy Półmaraton Solidarności Lublin Zapisy Wyniki
2014-06-07 3 Mróz Śrem Połmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2014-06-07 Bikemaraton 2014 Wisła Zapisy Wyniki
2014-06-07 VIII PÓŁMARATON KIETRZ & ROHOV Kietrz Zapisy Wyniki
2014-06-07 Zawody w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych Warmia - Mazury OPEN Ełk   Wyniki
2014-06-01 III Wolsztyńska 10-ka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2014-06-01 Bieg Słoneczny Radom Zapisy Wyniki
2014-06-01 XVIII Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie Murowana Goślina Murowana Goślina   Wyniki
2014-06-01 I Bieg Małego Maratończyka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2014-05-31 XXI BIEG GÓRSKI NA ŚLĘŻĘ Sobótka Zapisy Wyniki
2014-05-31 SkyTower Run Wrocław Zapisy Wyniki
2014-05-31 Ojcowie na start 2014 Nadarzyn Zapisy Wyniki
2014-05-31 Piaseczyńska Piątka Piaseczno   Wyniki
2014-05-25 XXVI Bieg im. Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski Zapisy Wyniki
2014-05-25 Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2014-05-25 Bieg Wiosny Rybnik   Wyniki
2014-05-24 12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - Bieg Główny Łódź Zapisy Wyniki
2014-05-24 12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - Biegi Towarzyszące Łódź Zapisy Wyniki
2014-05-24 5. Bieg Papiernika Kwidzyn Zapisy Wyniki
2014-05-24 V Pętla Stołowogórska Supermaraton Szosowy (Klasyk Radkowski) Radków Zapisy Wyniki
2014-05-24 Bikemaraton 2014 Wałbrzych Zapisy Wyniki
2014-05-24 XXII Półmaraton Świętokrzyski Cieśle k/Krasocina   Wyniki
2014-05-22 MISTRZOSTWA DG RSZ 1 - 11 DKPanc w pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej Bolesławiec   Wyniki
2014-05-18 22 Bieg Fiata 2014 - Mistrzostwa Polski Kobiet na 10km Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2014-05-18 13. Cracovia Maraton Kraków Zapisy Wyniki
2014-05-18 V Działoszyńska Dziesiątka Działoszyn   Wyniki
2014-05-18 Akademickie Mistrzostwa Polski MTB - wyścig główny Jelenia Góra   Wyniki
2014-05-17 Akademickie Mistrzostwa Polski MTB - wyścig na czas Jelenia Góra   Wyniki
2014-05-17 Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2014-05-17 IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego 2014 Kraków   Wyniki
2014-05-17 Cracovia Maraton na Rolkach 2014 Kraków   Wyniki
2014-05-17 GRAND PRIX ŚCIEŻEK BIEGOWYCH w ramach programu WROCŁAW Zapisy Wyniki
2014-05-17 Biegu o Puchar Radia RMF FM Kraków   Wyniki
2014-05-16 I Bieg Nocny 10km Kraków   Wyniki
2014-05-11 IV Maraton Opolski Opole   Wyniki
2014-05-11 2. Białystok Półmaraton Białystok Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Mińsk Mazowiecki Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Rawa Mazowiecka Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Nowosolna Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Mrozy k. Mińska Mazowieckiego Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Nowy Kawęczyn Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 Tuszyn Zapisy Wyniki
2014-05-11 ŻTC BIKE RACE 2014 – Finał Żyrardów Zapisy Wyniki
2014-05-11 2. Piknik Sportowy BIEGAMY z SERCEM pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Gliwice Zapisy Wyniki
2014-05-11 II Żorski Bieg Ogniowy Żory Zapisy Wyniki
2014-05-11 XX PĘTLA RUDNICKA Rudniki   Wyniki
2014-05-10 XII Bieg Skawiński 2014 Skawina Zapisy Wyniki
2014-05-10 Bikemaraton Zdzieszowice   Wyniki
2014-05-08 Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ Nr 1 w biegach przełajowych Leszno   Wyniki
2014-05-04 ATLAS CHALLENGE & ATLAS RUN 2014 Jarocin Zapisy Wyniki
2014-05-04 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno Zapisy Wyniki
2014-05-03 Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2014-05-03 II Półmaraton Jeleniogórski + Dziesiątka Jeleniogórska Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-05-03 II Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz Zapisy Wyniki
2014-05-01 Zawody NORDIC WALKING DZIKOWIEC 2014 Boguszów-Gorce Zapisy Wyniki
2014-05-01 XIII Maraton Jelcz –Laskowice Memoriał Barbary Szlachetki Jelcz-Laskowice   Wyniki
2014-04-27 6. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2014-04-27 II Bieg STO-nogi Milanówek Zapisy Wyniki
2014-04-27 II Półmaraton, Bieg 10 km i Bieg 10 km Leśników po Puszczy Niepołomickiej Niepołomice Zapisy Wyniki
2014-04-27 6. Cieszyński FORTUNA Bieg - Bieg Młodzieżowy Cieszyn   Wyniki
2014-04-26 Grand Prix Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-04-26 Maraton Rowerowy Żądło Szerszenia Trzebnica Zapisy Wyniki
2014-04-26 Bieg dookoła ZOO Warszawa Zapisy Wyniki
2014-04-26 Bieg Lisów – Jędrzejowski Bieg Uliczny im.K. Mazurkiewicza 10 km Jędrzejów   Wyniki
2014-04-13 III Bieg Przełajowy z Historią w Tle `Zdobywca Góry Parkowej` Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2014-04-13 Maraton Dbam o Zdrowie Łódź Zapisy Wyniki
2014-04-13 Bikemaraton Miękinia k. Wrocławia Zapisy Wyniki
2014-04-13 IV Bieg Papieski Oborniki Wlkp. Zapisy Wyniki
2014-04-12 Łódź Kids Run ŁÓDŹ   Wyniki
2014-04-08 Mistrzostwa Polski Instalatorów Poznań   Wyniki
2014-04-06 Mistrzostwa Otwarcia Sezonu w Sobótce Sobótka   Wyniki
2014-04-06 Biegam, bo lubię w Książenicach - Bieg Główny Książenice, Grodzisk Mazowiecki Zapisy Wyniki
2014-04-06 Biegam bo lubię, w Książenicach - Bieg Dziecięcy Książenice   Wyniki
2014-04-05 Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2014-04-05 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2014-03-30 XV Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego Żywiec Zapisy Wyniki
2014-03-23 XI Krakowski Półmaraton Marzanny Kraków Zapisy Wyniki
2014-03-23 Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski Zapisy Wyniki
2014-03-22 VII Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2014-03-16 XXVIII Międzynarodowego Biegu Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2014-03-16 Dziesiątka WROACTIV Wrocław Zapisy Wyniki
2014-03-15 Bieg na Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2014-03-14 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Zakopane Zapisy Wyniki
2014-03-09 ,,Alkala Bieg Kobiet’’- z okazji Dnia Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2014-03-08 III Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa Zapisy Wyniki
2014-03-02 XXXIV Półmaraton Wiązowski 2014 Wiązowna Zapisy Wyniki
2014-03-02 38 Bieg Piastów 2014 10CT (26CT) Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2014-03-01 Bieg Wilczym Tropem Warszawa Zapisy Wyniki
2014-03-01 38. Bieg Piastów - 10km CT (50CT) Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2014-03-01 Bieg Po Nowe Życie Wisłą   Wyniki
2014-02-28 38. Bieg Piastów - 10km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-02-23 Mały Bieg Piastów – Finał SNS (FT) Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-02-23 Mały Bieg Piastów – Finał SNS (CT) Jakuszyce   Wyniki
2014-02-23 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Zakopane Zapisy Wyniki
2014-02-22 Mały Bieg Piastów – Rodzinna Dziesiątka - 10 km CT Jakuszyce   Wyniki
2014-02-22 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Zakopane Zapisy Wyniki
2014-02-16 Salomon Nordic Sunday CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-02-15 Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno   Wyniki
2014-02-15 Salomon Nordic Sunday FT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-02-15 Grand Prix Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2014-02-08 9. Bieg Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2014-02-07 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2014-02-07 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2014-02-02 Salomon Nordic Sunday 2013/2014 (CT) Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-02-01 Salomon Nordic Sunday 2013/2014 (FT) Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-01-26 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2014-01-25 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski   Wyniki
2014-01-19 XXXI BIEG CHOMICZÓWKI Warszawa Zapisy Wyniki
2014-01-19 IX BIEG O PUCHAR BIELAN Warszawa Zapisy Wyniki
2014-01-18 XXV Triathlon Zimowy - Drużyny Warszawa Zapisy Wyniki
2014-01-18 XXV Triathlon Zimowy - Indywidualnie Warszawa Zapisy Wyniki
2014-01-12 2 BIEG WIELKICH SERC Kraków Zapisy Wyniki
2014-01-11 III Gliwicki Bieg Orkiestrowy Gliwice Zapisy Wyniki
2014-01-11 VII Chrustowski Bieg Zimowy Chrustowo k.Obornik Wlkp Zapisy Wyniki
2014-01-06 Bieg Tysiąclecia - Jakuszycka Zadyszka - Puchar Polski PZN Amatorów Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2014-01-05 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2014-01-04 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2013-12-31 X Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2013-12-31 XXIX Łódzki Bieg Sylwestrowy Łódź Zapisy Wyniki
2013-12-31 29. Bieg Sylwestrowy Trzebnica Zapisy Wyniki
2013-12-29 XXIX Bieg Sylwestrowy Leszno Zapisy Wyniki
2013-12-28 XXX Bieg Sylwestrowy im.Ryszarda Burgiela Poznań - Malta Zapisy Wyniki
2013-12-22 Salomon Nordic Sunday 2013/2014 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-12-21 XXIV Strzelecki Bieg Uliczny Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2013-12-21 Salomon Nordic Sunday 2013/2014 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-12-21 Krakowski Bieg Świetlików Kraków Zapisy Wyniki
2013-12-08 XI Półmaraton Świętych Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2013-12-07 1. Bieg Mikołajkowy 2013 Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2013-11-30 XXII Bieg o Lampkę Górniczą Konin Zapisy Wyniki
2013-11-30 10. Maraton Komandosa 2013 Lubliniec   Wyniki
2013-11-22 Konferencja PSB 2013 Trzebnica   Wyniki
2013-11-17 17. ULICZNY BIEG „BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA” Bełchatów Zapisy Wyniki
2013-11-16 Mistrzostwa Polski DryLand Mikołów   Wyniki
2013-11-11 XXV Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2013-11-10 VI Bieg Niepodległości Kielce Zapisy Wyniki
2013-10-27 VIII RADOMSKI MARATON TRZEŹWOŚCI Radom Zapisy Wyniki
2013-10-27 XXXI Maraton Toruński Toruń Zapisy Wyniki
2013-10-26 II Brzeski Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych im, Stanisława Chudyby Brzesko Zapisy Wyniki
2013-10-26 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Olimpijska Szóstka Wrocław Zapisy Wyniki
2013-10-20 VII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ „Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę” Uniejów Zapisy Wyniki
2013-10-20 III Samsung półmaraton pod patronatem Starosty Szamotulskiego Szamotuły Zapisy Wyniki
2013-10-20 Praska Dycha 2013 Warszawa Zapisy Wyniki
2013-10-13 Ślężański Klasyk 2013 Sobótka Zapisy Wyniki
2013-10-13 VI ŻORSKI BIEG ULICZNY Żory Zapisy Wyniki
2013-10-13 Wybiegaj Sprawność 2013 Warszawa   Wyniki
2013-10-12 Sobótczańska Dziesiątka - Run Masters Sobótka Zapisy Wyniki
2013-10-12 Przewietrz się na Olimpijskim XI Edycja Wrocław   Wyniki
2013-10-12 XXXI Międzynarodowy Bieg Przemysła 2013, XIII Międzynarodowy Bieg Maltański 2013 Poznań Zapisy Wyniki
2013-10-06 Biegnij Warszawo 2013 Warszawa Zapisy Wyniki
2013-10-06 XXVII Półmaraton Lwa Legnickiego Legnica Zapisy Wyniki
2013-10-06 Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2013-10-06 III Dycha Drzymały Rakoniewice Zapisy Wyniki
2013-10-05 Puchar Polski Nordic Walking 2013 Gdańsk   Wyniki
2013-10-05 CEESA MS CROSS COUNTRY MEET Warszawa   Wyniki
2013-10-05 Rat Race - Wyścig Szczurów 2013 Warszawa   Wyniki
2013-10-05 Bieg Charytatywny BIEGAMY z SERCEM w EUROPIE CENTRALNEJ Gliwice Zapisy Wyniki
2013-10-04 17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im gen. broni Włodzimierza Potasińskiego Lubliniec-Kokotek   Wyniki
2013-10-03 Mistrzostwa Policji w biegach przełajowych im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki-Kanki   Wyniki
2013-09-29 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 7. FINAŁ Wolsztyn Zapisy Wyniki
2013-09-29 XXI Bieg Uliczny w Knurowie Knurów   Wyniki
2013-09-29 Bieg Kobiet Wrocław   Wyniki
2013-09-29 FireFighter combat Challenge Łódź   Wyniki
2013-09-28 Bikemaraton Edycja X - Finał Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2013-09-27 Beskidy Ultra Trial Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2013-09-27 I Bieg Hutniczy Legnica Zapisy Wyniki
2013-09-22 III Białystok Biega Białystok   Wyniki
2013-09-22 Pokonaj Focha Ochodza, Facimiech, Pozowice. Zapisy Wyniki
2013-09-22 Międzynarodowy Bieg Uliczny z okazji 50-lecia Jastrzębia-Zdroju Jastrzębie Zdrój Zapisy Wyniki
2013-09-22 XIX Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego RM w Twardogórze Twardogóra   Wyniki
2013-09-21 XXIX Bieg Uliczny w Oleśnicy – Memoriał Bogusława Psujka Oleśnica   Wyniki
2013-09-21 XXI CROSS GOŁDAPSKI Gołdap Zapisy Wyniki
2013-09-21 Maraton Rowerowy Iława   Wyniki
2013-09-17 2. Mistrzostwa Polski Elektryków 2013 Bielsko-Biała   Wyniki
2013-09-15 31 Wrocław Marathon Wrocław Zapisy Wyniki
2013-09-15 III Tarczyn Półmaraton Tarczyn Zapisy Wyniki
2013-09-15 Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2013-09-14 Bikemaraton Edycja IX Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2013-09-14 XI BIEG NAFTOWY Gorlice Zapisy Wyniki
2013-09-14 K2 Roll and Ski 2013 Gorlice Zapisy Wyniki
2013-09-08 23 Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS`a Piła Zapisy Wyniki
2013-09-08 Rowerem na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2013-09-07 70-ka nie tylko dla Orłów Kraków Zapisy Wyniki
2013-09-07 II Nocny Bieg Uliczny Czerwionka Zapisy Wyniki
2013-09-07 Puchar Polski Nordic Walking 2013 Hajnówka Zapisy Wyniki
2013-09-07 23 Bieg Solidarności organizowanego w XXXIII rocznicę powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Wrocław Zapisy Wyniki
2013-09-07 Frog Race Żabieniec Zapisy Wyniki
2013-09-01 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 6. Nowa Sól Zapisy Wyniki
2013-09-01 IV Długodystansowy Puchar Śląska 2013 Katowice Zapisy Wyniki
2013-09-01 X Bieg Namysłowian Namysłow Zapisy Wyniki
2013-08-31 Letni Bieg Piastów Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-08-31 II Bieg Charytatywny Fundacji TESCO Dzieciom Kraków Zapisy Wyniki
2013-08-31 Bikemaraton Edycja VIII Wisła Zapisy Wyniki
2013-08-25 XIV PÓŁMARATON WAŁBRZYCH Wałbrzych Zapisy Wyniki
2013-08-25 III Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego Warszawa   Wyniki
2013-08-25 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Jelenia Góra   Wyniki
2013-08-25 Wyścig Amatorów na trasie Górskich Szosowych Mistrzostw Polski Jelenia Góra   Wyniki
2013-08-24 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2013-08-24 XIII Półmaraton WTÓRPOL Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2013-08-24 7. Jaworzno Triathlon Stalowy Sokół Jaworzno   Wyniki
2013-08-18 ŻTC Bike Race 2013 - Memoriał Jakubiaka Żyrardów   Wyniki
2013-08-18 4. Bieg na Wielką Sowę Ludwikowice Kłodzkie Zapisy Wyniki
2013-08-18 V Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Niedziela - Nartorolki Gdańsk   Wyniki
2013-08-17 Bikemaraton Edycja VII Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2013-08-17 ŻTC Bike Race 2013 Góra Kalwaria   Wyniki
2013-08-17 IX Bieg Katorżnika Lubliniec - Kokotek Zapisy Wyniki
2013-08-17 V Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Sobota Gdańsk   Wyniki
2013-08-16 Bieg Katorżnika 2013 - Mistrzostwa Polski w Biegu Tułem Lubliniec - Kokotek   Wyniki
2013-08-15 XXII MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON ULICZNY `CUD NAD WISŁĄ` Ossów-Radzymin Zapisy Wyniki
2013-08-15 XIX Maraton Solidarności 2013 Gdańsk Zapisy Wyniki
2013-08-11 Wjazd na Śnieżkę Karpacz Zapisy Wyniki
2013-08-11 Herbalife Triathlon Gdynia 2013 Gdynia   Wyniki
2013-08-10 Aquathlon Herbalife 2013 Gdynia   Wyniki
2013-08-10 Puchar Świata Nordic Walking / Puchar Polski Nordic Walking 2013 Osielsko Zapisy Wyniki
2013-08-09 3rd Szczecin Firefighter Combat Challenge 2013 Szczecin   Wyniki
2013-08-05 OLIMPIJSKA PIĄTKA NA OTWARCIE IGRZYSK RIO 2016 Warszawa Zapisy  
2013-08-04 ŻTC Bike Race 2013 - Memoriał Rubina Tuszyn   Wyniki
2013-08-04 Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka Zieleniec Zapisy Wyniki
2013-08-03 Maraton Karkonoski - World Championship 2013 Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2013-08-03 ŻTC Bike Race 2013 Nowy Kawęczyn   Wyniki
2013-08-03 18. Miedzynarodowy Bieg Uliczny Jaworzno Zapisy Wyniki
2013-07-27 XXIII Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa Zapisy Wyniki
2013-07-27 X Klasyk Kłodzki Zieleniec Zapisy Wyniki
2013-07-27 Rolkarski Puchar Kaszub - Etap V Choczewo Zapisy Wyniki
2013-07-26 Rolkarski Puchar Kaszub - Etap IV Choczewo Zapisy Wyniki
2013-07-20 Rolkarski Puchar Kaszub - Etap III Krokowa   Wyniki
2013-07-20 Bikemaraton Edycja VI Bielawa Zapisy Wyniki
2013-07-20 Półmaraton Wielka Pętla Izerska Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2013-07-20 VIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY `DOBRODZIEŃSKA DYCHA` Dobrodzień Zapisy Wyniki
2013-07-20 Beko Ełk Triathlon 2013 Ełk   Wyniki
2013-07-14 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 5. Zielona Góra Zapisy Wyniki
2013-07-14 Półmaraton Pobiedziska – 24. Bieg Wł. Jagiełły Pobiedziska Zapisy Wyniki
2013-07-07 Bike Adventure 2013 Etap 4 Piechowice Zapisy Wyniki
2013-07-07 V Międzynarodowy Bieg Górski - Anglosaski „LIMANOWA FORREST` Limanowa   Wyniki
2013-07-06 Puchar Polski Nordic Walking 2013 Pakość Zapisy Wyniki
2013-07-06 XX Imieliński Cross Ekologiczny Imielin   Wyniki
2013-07-06 Bike Adventure 2013 Etap 3 Piechowice Zapisy Wyniki
2013-07-06 Maraton Gór Stołowych Radków, Strzeliniec   Wyniki
2013-07-05 Bike Adventure 2013 Etap 2 Piechowice Zapisy Wyniki
2013-07-04 Bike Adventure 2013 Etap 1 Piechowice Zapisy Wyniki
2013-06-30 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 4. Lubrza Zapisy Wyniki
2013-06-30 V Bieg Po Puszczy Niepołomickiej o Puchar Burmistrza Miasta „W pogoni za żubrem” Niepołomice   Wyniki
2013-06-30 6. Skate-Maraton Borów Dolnośląskich Osiecznica   Wyniki
2013-06-29 Bikemaraton Edycja V Myślenice Zapisy Wyniki
2013-06-29 IV RYBNICKI PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY Rybnik Zapisy Wyniki
2013-06-29 BIEG ULICZNY „TOLERANCJA NA SPORTOWO” Oświęcim Zapisy Wyniki
2013-06-23 I Radom Półmaraton Radom   Wyniki
2013-06-23 II Bieg o Puchar Carbo Asesura Pszczyna   Wyniki
2013-06-23 Samsung Irena Womens Run Warszawa Zapisy Wyniki
2013-06-23 WYŚCIG KOLARSKI AMATORÓW TRASĄ MISTRZOSTW POLSKI 2013 Sobótka Zapisy Wyniki
2013-06-22 Bikemaraton Edycja Wrocław   Wyniki
2013-06-22 I Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław Zapisy Wyniki
2013-06-22 Strzegomska Dwunastka - Biegajmy Razem Strzegom Zapisy Wyniki
2013-06-21 XXV Sudecka Setka Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2013-06-19 1. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki Sobótka   Wyniki
2013-06-16 XI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Bukowno Bukowno Zapisy Wyniki
2013-06-16 VI Bieg Koguta Oława Zapisy Wyniki
2013-06-16 AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie Garwolin Zapisy Wyniki
2013-06-15 Puchar Polski Nordic Walking 2013 Świdnik Zapisy Wyniki
2013-06-15 IV Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród Zapisy Wyniki
2013-06-15 VI Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2013-06-15 VII LOTTO Bieg Ursynowa 2013 Warszawa Zapisy Wyniki
2013-06-09 VII PGNiG Grodziski Półmaraton „Słowaka” Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2013-06-09 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 3. Kargowa Zapisy Wyniki
2013-06-09 Legionowska Dycha Legionowo Zapisy Wyniki
2013-06-08 Bikemaraton Edycja IV Głuszyca Zapisy Wyniki
2013-06-08 VII Półmaraton Kietrz & Rohov Kietrz Zapisy Wyniki
2013-06-08 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Szczytnicka Piątka Wrocław Zapisy Wyniki
2013-06-08 2. Śrem Półmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2013-06-08 Bieg Firmowy Warszawa   Wyniki
2013-06-02 II Wolsztyńska Dycha Wolsztyn Zapisy Wyniki
2013-06-02 XVII MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW W PÓŁMARATONIE Murowana Goślina Zapisy Wyniki
2013-06-01 Puchar Polski Nordic Walking 2013 Kolbuszowa Zapisy Wyniki
2013-06-01 Piaseczyńska Piątka Piaseczno Zapisy Wyniki
2013-06-01 II Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie Tarnobrzeg Zapisy Wyniki
2013-05-26 21 Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2013-05-26 ŻTC Bike Race 2013 Łódź   Wyniki
2013-05-26 VIII Leszczyński Maraton Rowerowy Leszno   Wyniki
2013-05-26 Bieg Wiosny Rybnik Zapisy Wyniki
2013-05-26 Kurdeszowa (za)dyszka Kostrzyn Zapisy Wyniki
2013-05-26 XIX Bieg Pętla Rudnicka Rudniki Zapisy Wyniki
2013-05-25 Bieg ul.Piotrkowską - Bieg Główny 10km Łódź Zapisy Wyniki
2013-05-25 Bikemaraton Edycja II Wieluń Zapisy Wyniki
2013-05-25 ŻTC Bike Race 2013 Rawa Mazowiecka   Wyniki
2013-05-25 XXI Półmaraton Świętokrzyski Cieśle k/Bukowej Zapisy Wyniki
2013-05-25 Bieg ul.Piotrkowską - Biegi Młodzieżowe Łódź   Wyniki
2013-05-24 Mistrzostwa Wojsk Lądowych nr 1 w sporcie powszechnym 2013 - Sztafety Leszno   Wyniki
2013-05-23 Mistrzostwa Wojsk Lądowych nr 1 w sporcie powszechnym 2013 - Biegi Przełajowe Leszno   Wyniki
2013-05-19 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 2. Sulechów Zapisy Wyniki
2013-05-19 IV Maraton Opolski Opole Zapisy Wyniki
2013-05-19 IV Działoszyńska Dziesiątka Działoszyn Zapisy Wyniki
2013-05-18 IV Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn   Wyniki
2013-05-18 III OGÓLNOPOLSKI BIEG NA ŁYŻWOROLKACH Modzurów k. Raciborza Zapisy Wyniki
2013-05-18 XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju Olesno Zapisy Wyniki
2013-05-12 Półmaraton Białystok Białystok Zapisy Wyniki
2013-05-12 2. Bieg 10km Szpot Swarzędz Swarzędz Zapisy Wyniki
2013-05-12 V Mistrzostwa PGE - Biegi Przełajowe Bełchatów   Wyniki
2013-05-11 Bikemaraton Edycja II Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2013-05-11 ŻTC Bike Race 2013 Chmielew - Mińsk Mazowiecki Zapisy Wyniki
2013-05-11 XI Międzynarodowy Bieg Skawiński Skwaina Zapisy Wyniki
2013-05-11 IV Klasyk Radkowski Radków Zapisy Wyniki
2013-05-10 V Mistrzostwa PGE - Sztafety Bełchatów   Wyniki
2013-05-09 Miedzynarodowy Bieg w Kovlu-Ukraina Kovel Zapisy Wyniki
2013-05-04 Mistrzostwa Polski w Nordic Walking Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2013-05-03 I Półmaraton Jeleniogórski Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2013-05-03 Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2013-05-03 XXII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno Zapisy Wyniki
2013-05-03 I Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz - Rulewo   Wyniki
2013-05-01 XII Maraton Jelcz-Laskowice Jelcz Laskowice Zapisy Wyniki
2013-04-28 12 Cracovia Marathon Kraków Zapisy Wyniki
2013-04-28 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2013 - Ed. 1. Olejnica Zapisy Wyniki
2013-04-28 1 Piknik Sportowy Biegam z Sercem pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Gliwice Zapisy Wyniki
2013-04-27 IV Bieg Dookoła ZOO Warszawa Zapisy Wyniki
2013-04-27 VII Trzebnicki Maraton Rowerowy Trzebnica   Wyniki
2013-04-27 VIII Cracovia Mini Maraton im. Piotra Gładkiego Kraków   Wyniki
2013-04-27 Cracovia Maraton na Rolkach 2013 Kraków   Wyniki
2013-04-27 Bieg o Puchar Radia RMF FM 2013 Kraków   Wyniki
2013-04-27 Bieg dookoła ZOO Bieg Dzieci Warszawa   Wyniki
2013-04-21 V Cieszyński Fortuna Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2013-04-21 II BIEG PRZEŁAJOWY Z HISTORIĄ W TLE „ZDOBYWCA GÓRY PARKOWEJ” Kamienna Góra Zapisy Wyniki
2013-04-14 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2013 Łódź Zapisy Wyniki
2013-04-14 Pierwszy Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej oraz Pierwszy Bieg Leśników po Puszczy Niepołomickiej Niepołomice Zapisy Wyniki
2013-04-13 XI Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2013-04-13 5. Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2013-04-13 AMBIO KIDS RUN Łódź   Wyniki
2013-04-06 I Memoriał Katyński `o szblę oficerską` Brzesko Zapisy Wyniki
2013-04-06 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych 2013 Łódź   Wyniki
2013-03-24 X Półmaraton Marzanny Kraków Zapisy Wyniki
2013-03-23 6. Artresan Active Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2013-03-17 IV Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego `O Puchar Starosty Żywieckiego` Żywiec Zapisy Wyniki
2013-03-17 XXVII Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2013-03-10 Alkala Bieg Kobiet 2013 Szczecin Zapisy Wyniki
2013-03-10 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 FINAŁ Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-03-09 II Bieg Dębowy Dąbrowa Zapisy Wyniki
2013-03-09 III Bieg na szczyt Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2013-03-09 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Cross Między Mostami Wrocław Zapisy Wyniki
2013-03-03 VI Bieg Kazików Radom Zapisy Wyniki
2013-03-03 Bieg Na Igrzyska Edycja X Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2013-03-02 Bieg Na Igrzyska Edycja IX Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2013-02-24 XXXIV BIEG GWARKÓW Rybnica Leśna - Andrzejówka Zapisy Wyniki
2013-02-24 XXXIV Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2013-02-24 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 FT Istebna - Kubalonka Zapisy Wyniki
2013-02-24 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 CT Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2013-02-23 I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Narciarstwie Alpejskim Boguszów-Gorce, Dzikowiec Zapisy Wyniki
2013-02-17 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-02-16 XXVI Bieg Jaćwingów Gołdap Zapisy Wyniki
2013-02-16 XI ZIMOWY BIEG TRZECH JEZIOR Trzemeszno Zapisy Wyniki
2013-02-15 Mistrzostwa Województwa Wamińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Gołdap Zapisy Wyniki
2013-02-03 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-02-03 Bieg Na Igrzyska Edycja VIII Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2013-02-02 Bieg Na Igrzyska Edycja VII Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2013-01-27 Bieg Na Igrzyska Edycja VI Tomaszów Lubelski Zapisy Wyniki
2013-01-26 Bieg Narciarski Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2013-01-26 Bieg Na Igrzyska Edycja V Tomaszów Lubelski   Wyniki
2013-01-20 XXX Bieg Chomiczówki 15km Warszawa Zapisy Wyniki
2013-01-20 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-01-20 Bieg o Puchar Bielan 5km Warszawa Zapisy Wyniki
2013-01-20 Bieg Na Igrzyska Edycja IV Ustrzyki Dolne - Wołosate Zapisy Wyniki
2013-01-19 Bieg Na Igrzyska Edycja III Ustrzyki Dolne - Wołosate Zapisy Wyniki
2013-01-19 XXIV Warszawski Triathlon Zimowy Warszawa-Stegny Zapisy Wyniki
2013-01-17 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Kraków Valley Club - Paczółtowice Zapisy Wyniki
2013-01-13 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Istebna - Kubalonka Zapisy Wyniki
2013-01-13 1 BIEG WIELKICH SERC (Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu Kraków- Podgórze) Kraków Zapisy Wyniki
2013-01-13 II Gliwicki Bieg Orkiestrowy - Biegam z Sercem Gliwice Zapisy Wyniki
2013-01-13 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 CT Istebna-Kubalonka   Wyniki
2013-01-12 2 Bieg Wielkich Serc Kraków Zapisy  
2013-01-05 Bieg Na Igrzyska Edycja II Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2013-01-04 Bieg Na Igrzyska Edycja I Jakuszyce   Wyniki
2012-12-31 XXVIII Bieg Sylwestrowy Łódź - Arturówek Zapisy Wyniki
2012-12-31 Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2012-12-31 Bieg Sylwestrowy Gorlice Zapisy Wyniki
2012-12-31 Bieg Sylwestrowy Trzebnica Zapisy Wyniki
2012-12-29 Bieg Sylwestrowy Poznań-Malta Zapisy Wyniki
2012-12-22 XXIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2012-12-16 Salomon Nordic Sunday 2012/2013 Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-12-02 X Półmaraton Świętych Mikołajów 2012 Toruń Zapisy Wyniki
2012-12-01 XXI Bieg o Lampkę Górniczą Konin Zapisy Wyniki
2012-11-23 Konferencja PSB 2012 Kołobrzeg   Wyniki
2012-11-18 16. ULICZNY BIEG BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA Bełchatów Zapisy Wyniki
2012-11-11 XXIV Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2012-11-10 Puchar Polski Dryland 2012 i Puchar Europy ESDRA Kędzierzyn Koźle 2012 Kędzierzyn Koźle   Wyniki
2012-11-10 V Bieg Niepodległości Kielce Zapisy Wyniki
2012-11-04 VII RADOMSKI MARATON TRZEŹWOŚCI Radom Zapisy Wyniki
2012-11-04 X Bieg Niepodległości w Serocku - I SEROCKA DYCHA o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Zapisy Wyniki
2012-10-28 Minimaraton Niepodległości Lesznowola Zapisy Wyniki
2012-10-27 I Brzeski Bieg Pamięci dla Ofiar Wypadków Drogowych im. Stanisława Chudyby Brzesko Zapisy Wyniki
2012-10-27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Olimpijska Szóstka Wrocław Zapisy Wyniki
2012-10-21 II SAMSUNG Półmaraton pod patronatem Starosty Szamotulskiego Szamotuły Zapisy Wyniki
2012-10-21 Bieg do Gorących Źródeł Uniejów Zapisy Wyniki
2012-10-21 XII Bieg Pułaskiego Warka Zapisy Wyniki
2012-10-14 V Żorski Bieg Uliczny Żory Zapisy Wyniki
2012-10-14 Wybiegaj Sprawność WARSZAWA   Wyniki
2012-10-13 VI „70 Nie Tylko Dla Orłów” Kraków Zapisy Wyniki
2012-10-13 Bieg Przemysła
Bieg Maltański
Poznań Zapisy Wyniki
2012-10-13 Bieg Gerharta Hauptmanna Wrocław Zapisy Wyniki
2012-10-07 II Dycha Drzymały Rakoniewice Zapisy Wyniki
2012-10-07 Biegnij Warszawo 2012 Warszawa Zapisy Wyniki
2012-10-07 Półmaraton Katowice Katowice-Chorzów Zapisy Wyniki
2012-10-07 Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2012-10-06 Bikemaraton 2012 Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2012-10-06 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja VIII Gdańsk Zapisy Wyniki
2012-10-06 Jesienny Festiwal Biegowy Żywiec Zapisy Wyniki
2012-10-04 Mistrzostwa Polski Policji w biegach Przełajowych im. sierżanta Załogi Hutki Kanki   Wyniki
2012-09-30 III Edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2012 Wolsztyn Zapisy Wyniki
2012-09-30 II Maraton MTB Jastrzębi Łaskich Łask Zapisy Wyniki
2012-09-23 Jastrzębska Dziesiątka - atest PZLA Jastrzębie-Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-23 I Capgemini Run Kraków Zapisy Wyniki
2012-09-23 Bemowski Bieg Przyjaźni Warszawa Zapisy Wyniki
2012-09-23 Białystok Biega Białystok Zapisy Wyniki
2012-09-22 Bikemaraton 2012 Karpacz Zapisy Wyniki
2012-09-22 Bieg Tesco Dzieciom Kraków Zapisy Wyniki
2012-09-16 30 Hasco-Lek Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2012-09-16 XXXIII Bieg Powsinogi Wadowice Zapisy Wyniki
2012-09-16 II Tarczyn Półmaraton Tarczyn Zapisy Wyniki
2012-09-16 Kraków Biznes Run Kraków   Wyniki
2012-09-15 Bikemaraton 2012 Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-15 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja VII Hajnówka Zapisy Wyniki
2012-09-15 XXXV Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2012-09-15 I Nocny Bieg Uliczny Czerwionka Zapisy Wyniki
2012-09-11 Mistrzostwa Polski Elektryków Bielsko-Biała   Wyniki
2012-09-09 22 Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS`a Piła Zapisy Wyniki
2012-09-09 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Koral Maraton i Sztafeta Maratońska Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-09 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Biegi Deptaka dla Dzieci Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-09 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Biegi na Jaworzynie Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-09 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg Małopolski II Krynica Zdrój   Wyniki
2012-09-08 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja VI Barlinek Zapisy Wyniki
2012-09-08 22 Bieg Solidarności Wrocław Zapisy Wyniki
2012-09-08 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg 7 Dolin Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-08 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-08 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg Kobiet Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-08 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Życiowa Dziesiątka Taurona Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-07 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg Małopolski Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-07 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Giełdowa Mila Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-07 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Sztafeta Deptaka Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-09-02 Przełajowa ósemka Blachownia Zapisy Wyniki
2012-09-01 Bikemaraton 2012 Myślenice Zapisy Wyniki
2012-08-26 XIII PÓŁMARATON WAŁBRZYCH - REAKTYWACJA Wałbrzych Zapisy Wyniki
2012-08-26 IV Maraton Sierpniowy im Lecha Wałęsy Gdańsk Zapisy Wyniki
2012-08-26 III Edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2012 Nowa Sól Zapisy Wyniki
2012-08-26 MARATON MTB HERMANÓW-ŻERKÓW 2012 Hermanów   Wyniki
2012-08-25 6. Jaworzno Triathlon Stalowy Sokół Jaworzno Zapisy Wyniki
2012-08-25 II NOWOTOMYSKI BIEG ULICZNY „CHYŻA DZIESIĄTKA” Nowy Tomyśl Zapisy Wyniki
2012-08-19 ŻTC BIKE RACE 2012 Żyrardów   Wyniki
2012-08-19 5. Praska Dycha Warszawa Zapisy Wyniki
2012-08-18 ŻTC BIKE RACE 2012 Nowy Kawęczyn   Wyniki
2012-08-18 Bikemaraton 2012 - Lech Bike Festival Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2012-08-18 XII Połmaraton Wtórpol Skarżysko-Kamienna Zapisy Wyniki
2012-08-18 Beko Ełk Triathlon Ełk Zapisy Wyniki
2012-08-18 Beko Ełk Triathlon - Sztafety Ełk   Wyniki
2012-08-15 XXI Międzynarodowy Półmaraton Uliczny `Cud Nad Wisłą` Radzymin Zapisy Wyniki
2012-08-15 Energa XVIII Maraton Solidarności Gdańsk Zapisy Wyniki
2012-08-12 Uphill Race 2012 Karpacz Zapisy Wyniki
2012-08-12 SUMMERIADA 2012 BONARKA CITY CENTER Kraków   Wyniki
2012-08-11 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja IV Osielsko Zapisy Wyniki
2012-08-11 2nd Szczecin Firefighter Combat Challenge 2012 Szczecin Zapisy Wyniki
2012-08-11 VII Kołobrzeski Maraton Rowerowy Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2012-08-05 ŻTC BIKE RACE 2012 Góra Kalwaria   Wyniki
2012-08-04 IV Maraton Karkonoski Szklarska Poręba   Wyniki
2012-08-04 Bikemaraton 2012 Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2012-08-04 17. Międzynarodowy Bieg Uliczny Jaworzno Zapisy Wyniki
2012-07-28 Bikemaraton 2012 Bielawa Zapisy Wyniki
2012-07-28 Klasyk Kłodzki 2012 - Supermaraton szosowy Zieleniec Zapisy Wyniki
2012-07-28 XXII Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa   Wyniki
2012-07-22 Maraton MTB im. Artura Filipiaka Zieleniec Zapisy Wyniki
2012-07-22 Bieg Masowy Ulicami Bielawy Bielawa Zapisy Wyniki
2012-07-22 I Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta gm.Choczewo Choczewo Zapisy Wyniki
2012-07-22 25 Maraton Lipcowy Okonek   Wyniki
2012-07-21 VII Dobrodzieńska Dycha Dobrodzień Zapisy Wyniki
2012-07-21 Bieg po schodach wieży kościoła w Bielawie Bielawa Zapisy Wyniki
2012-07-15 XXIII BIEG W. JAGIEŁŁY Pobiedziska Zapisy Wyniki
2012-07-15 Ekiden Toyota Wałbrzych   Wyniki
2012-07-14 Bikemaraton 2012 Głuszyca Zapisy Wyniki
2012-07-08 Herbalife Susz Triathlon - Sprint Susz   Wyniki
2012-07-07 Herbalife Susz Triathlon - Half Ironman Susz   Wyniki
2012-07-07 III Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2012-07-07 III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Sztafety Firm Rybnik   Wyniki
2012-07-01 III Edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2012 Lubrza Zapisy Wyniki
2012-07-01 IV Międzynarodowego Biegu Górskiego - Anglosaskiego „LIMANOWA FORREST` Limanowa Zapisy Wyniki
2012-06-30 Bikemaraton 2012 Wisła Zapisy Wyniki
2012-06-30 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja III Pakość Zapisy Wyniki
2012-06-30 IV Bieg W Pogoni za Żubrem Niepołomice Zapisy Wyniki
2012-06-29 Gorzowski Supermaraton Rowerowy Gorzów Wlkp. Zapisy Wyniki
2012-06-24 X Jubileuszowy Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza Miasta Bukowna Bukowno Zapisy Wyniki
2012-06-24 BIEG ULICZNY O PUCHAR CARBO ASECURA Pszczyna Zapisy Wyniki
2012-06-24 V Skate Maraton Osiecznica Osiecznica Zapisy Wyniki
2012-06-23 III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów Złotoryja Zapisy Wyniki
2012-06-23 I Maraton „Jezioro Tarnobrzeskie” Tarnobrzeg Zapisy Wyniki
2012-06-22 24 Sudecka Setka Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2012-06-17 Visegrad Maraton Rytro   Wyniki
2012-06-17 III Edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2012 Kargowa Zapisy Wyniki
2012-06-17 AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie Garwolin Zapisy Wyniki
2012-06-16 V Bieg Marszałka Sulejówek Zapisy Wyniki
2012-06-16 Rowerowy Maraton Sowiogórski Srebrna Góra Zapisy Wyniki
2012-06-10 VI Grodziski Półmaraton Słowaka Grodzisk Wielkopolski Zapisy Wyniki
2012-06-09 Bikemaraton 2012 Piechowice Zapisy Wyniki
2012-06-09 I BASF ŚREM Półmaraton Śrem Zapisy Wyniki
2012-06-09 III Żmigrodzki Bieg Smoka 2012 Żmigród Zapisy Wyniki
2012-06-03 IV Legionowska Dycha Legionowo Zapisy Wyniki
2012-06-02 Bieg Ursynowa Warszawa Zapisy Wyniki
2012-06-02 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wrocław Zapisy Wyniki
2012-05-27 ŻTC BIKE RACE 2012 Łódź   Wyniki
2012-05-27 I Wolsztyńska 10-ka Wolsztyn Zapisy Wyniki
2012-05-27 VII Leszczyński Maraton Rowerowy Leszno   Wyniki
2012-05-27 20. Jubileuszowy Bieg Fiata Bielsko-Biała Zapisy Wyniki
2012-05-27 Bieg o Koronę Dąbrówki Dopiewo Zapisy Wyniki
2012-05-26 ŻTC BIKE RACE 2012 Rawa Mazowiecka   Wyniki
2012-05-26 10 Bieg Ulicą Piotrkowską - Bieg główny Łódź Zapisy Wyniki
2012-05-26 Bikemaraton 2012 Kluszkowce Zapisy Wyniki
2012-05-26 10 Bieg Ulicą Piotrkowską - Biegi towarzyszące Łódź Zapisy Wyniki
2012-05-26 MTB MaratonCup 2012 - Edycja II Czarnków Zapisy Wyniki
2012-05-25 Ogólnopolskie Zawody Policji w Kolarstwie Przełajowym Niegowonice   Wyniki
2012-05-20 7. MIĘDZYNARODOWY BIEG KRAKÓW-SKOTNIKI Z OKAZJI 92. URODZIN BŁOGOSŁAWIONEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II Skotniki Zapisy Wyniki
2012-05-20 III Edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2012 Sulechów Zapisy Wyniki
2012-05-20 Bieg w Pogoni za Bielikiem 11km Kołbaskowo Zapisy Wyniki
2012-05-19 Bieg po schodach na Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2012-05-19 I TOWARZYSKI PÓŁMARATON WILKOWICE Wilkowice k. Leszna Zapisy Wyniki
2012-05-19 Puchar Polski Nordci Walking - Edycja II Inowrocław Zapisy Wyniki
2012-05-19 SAMSUNG IRENA RUN Warszawa Zapisy Wyniki
2012-05-19 XIV Bieg Milowego Słupa Konin   Wyniki
2012-05-13 ŻTC BIKE RACE 2012 Chmielew   Wyniki
2012-05-13 10KM Chevrolet Szpot Swarzędz Zapisy Wyniki
2012-05-13 8. Bieg 10 Mil o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich Kąty Wrocławskie Zapisy Wyniki
2012-05-13 GO RUN 2012 Warszawa   Wyniki
2012-05-13 UP HILL FAAS TEST Warszawa   Wyniki
2012-05-12 X Jubileuszowy Międzynarodowy Bieg Skawiński Skawina Zapisy Wyniki
2012-05-12 Bikemaraton 2012 Wieluń Zapisy Wyniki
2012-05-12 Bieg Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu z okazji 30-lecia Samorządu Radców Prawnych Wrocław Zapisy Wyniki
2012-05-11 Sztafeta PGE Bełchatów   Wyniki
2012-05-09 VII International Kovel Run 2012 Kovel - Ukrain   Wyniki
2012-05-05 Puchar Polski Nordic Walking - Edycja I Polanica Zdrój Zapisy Wyniki
2012-05-03 XXI OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO Trzemeszno Zapisy Wyniki
2012-05-03 XXII Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2012-05-03 12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno   Wyniki
2012-05-01 MEMORIAŁ JURKA ZAWADZKIEGO Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2012-04-29 4. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn Zapisy Wyniki
2012-04-29 I Edycja III Grand Prix Kaczmarek electric MTB 2012 Boszkowo Zapisy Wyniki
2012-04-28 Bikemaraton 2012 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2012-04-28 MTB MaratonCup 2012 - Edycja I Czerwonak Zapisy Wyniki
2012-04-28 VI Maraton Rowerowy Trzebnica   Wyniki
2012-04-28 1 Piknik Sportowy `Biegam z Sercem` pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Gliwice Zapisy  
2012-04-23 Mistrzostwa Polski Instalatorów Poznań   Wyniki
2012-04-22 XI CRACOVIA MARATON 2012 Kraków Zapisy Wyniki
2012-04-22 CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 2012 Kraków   Wyniki
2012-04-21 Bieg dookoła ZOO Warszawa   Wyniki
2012-04-21 VII MINI MARATON IM. PIOTRA GŁADKIEGO Kraków   Wyniki
2012-04-15 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie Łódź Zapisy Wyniki
2012-04-15 Bikemaraton 2012 Wrocław Zapisy Wyniki
2012-04-14 X Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2012-04-14 4 Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2012-04-14 Akademickie Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2012-04-01 Silesia Ecorun 2012 Chorzów Zapisy Wyniki
2012-03-31 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2012-03-25 XIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego `O Puchar Starosty Żywieckiego` Żywiec Zapisy Wyniki
2012-03-25 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - Sztafety Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-24 5. Bonart Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2012-03-24 Lubieszowski Cross 2012, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa, Puchar Samoyeda Lubieszów   Wyniki
2012-03-24 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - bieg masowy FT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-22 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - bieg indywidualny CT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-21 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - Sprint FT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-18 XXVI Międzynarodowego Biegu Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2012-03-18 Bieg Marzanny Kraków Zapisy Wyniki
2012-03-18 Salomon Nordic Sunday Finał Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-03-14 Puchar Karkonoszy, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-13 Puchar Karkonoszy, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2012-03-11 Salomon Nordic Sunday VI Edycja Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-03-11 Bieg Kobiet Szczecin Zapisy Wyniki
2012-03-10 I Zimowy Bieg Dębowy 15km Dąbrowa Zapisy Wyniki
2012-03-04 V BIEG KAZIKÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RADOMIA Radom Zapisy Wyniki
2012-03-04 XXXVI Bieg Piastów - 50/30 km F Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-03-03 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wrocław Zapisy Wyniki
2012-03-03 XXXVI Bieg Piastów - 50/26 km C Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-03-02 XXXVI Bieg Piastów - 10 km C Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-02-26 Salomon Nordic Sunday V Edycja Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-02-26 XXXII Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2012-02-25 Inicjatywa Sportowo-Edukacyjna na Rzecz Wsparcia Rozwoju Transplantacji Narządów SNOW SPORT SHOW Wisła   Wyniki
2012-02-21 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2012-02-20 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2012-02-19 World Uphill Trophy na Szrenicę Szklarska Poręba Zapisy Wyniki
2012-02-18 Puchar Polskie, Puchar WSA Sprint Zawoja   Wyniki
2012-02-18 XXV Bieg Narciarski Jaćwingów Gołdap Zapisy Wyniki
2012-02-12 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2012-02-12 Bieg Walentynkowy, Grand Prix Pogorii Dąbrowa Górnicza Zapisy Wyniki
2012-02-12 BUM w Dusznikach 2012 - NORDIC WALKING Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2012-02-11 BUM w Dusznikach na biegówkach 2012 - STYL KLASYCZNY Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2012-02-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2012-02-11 X Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno - Gołąbki Zapisy Wyniki
2012-02-11 BUM w Dusznikach na biegówkach 2012 - STYL DOWOLNY Duszniki Zdrój Zapisy Wyniki
2012-02-04 VII Narciarski Bieg Sasinów Wzgórza Dylewskie Zapisy Wyniki
2012-02-04 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Puchar Esdra Radków - Pod Strzelińcem   Wyniki
2012-01-29 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski Zapisy Wyniki
2012-01-29 XXXIII Bieg Gwarków/IV Edycja SALOMON NORDIC SUNDAY Rybnica Leśna - Andrzejówka Zapisy Wyniki
2012-01-29 XXIII Triathlon Zimowy Warszawa - Stegny Zapisy Wyniki
2012-01-28 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski Zapisy Wyniki
2012-01-22 Salomon Nordic Sunday III Edycja Harrachov-Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-01-15 XXIX Bieg Chomiczówki Warszawa Zapisy Wyniki
2012-01-15 Salomon Nordic Sunday II Edycja/Bieg Tysiąclecia Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-01-15 VII Bieg o Puchar Bielan Warszawa Zapisy Wyniki
2012-01-14 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-01-13 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2012-01-08 I Gliwicki Bieg Orkiestrowy z okazji XX Finału WOŚP Gliwice Zapisy Wyniki
2011-12-31 VIII Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2011-12-31 27. ULICZNY BIEG SYLWESTROWY Trzebnica Zapisy Wyniki
2011-12-31 XXVIII MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY IM. RYSZARDA BURGIELA Poznań - Malta Zapisy Wyniki
2011-12-18 Salomon Nordic Sunday I Edycja Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-12-17 XXII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2011-12-03 XX Bieg o Lampkę Górniczą Konin Zapisy Wyniki
2011-11-26 Puchar Polski, Puchar Europy Esdra Kędzierzyn Koźle   Wyniki
2011-11-19 XV ULICZNY BIEG BARBÓRKOWY „BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA” Bełchatów Zapisy Wyniki
2011-11-11 XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Warszawa Zapisy Wyniki
2011-11-06 VI Radomski Maraton Trzezwosci Radom Zapisy Wyniki
2011-11-06 IV Praska Dycha Warszawa Zapisy Wyniki
2011-11-05 Olimpijska Szóstka - OMW Wrocław Zapisy Wyniki
2011-10-23 I Samsung Półmaraton Szamotuły Zapisy Wyniki
2011-10-23 9 Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Lesznowola Zapisy Wyniki
2011-10-16 XX Tarnowski Bieg Leliwitów Tarnów Zapisy Wyniki
2011-10-16 Motocrossowe Mistrzostw Małopolski o Puchar Prezesa PZM Okręgu Krakowskiego Osielec   Wyniki
2011-10-15 XXIX Międzynarodowy Bieg Przemysła
XI Międzynarodowy Bieg Maltański
Poznań Zapisy Wyniki
2011-10-15 14th European Championship Canicross & Bikejoring Góra Św. Anny   Wyniki
2011-10-09 V Ogólnopolski Bieg Do Gorących Źródeł Uniejów Zapisy Wyniki
2011-10-09 Dycha Drzymały 2011 Rakoniewice Zapisy Wyniki
2011-10-08 Bike Maraton 2011 Kielce Zapisy Wyniki
2011-10-08 Nie Tylko Dla Orłów Kraków   Wyniki
2011-10-06 VIII Mistrzostwa Policji w Biegach Przełajowych im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki-Kanki   Wyniki
2011-10-02 SILESIA PÓŁMARATON Katowice Zapisy Wyniki
2011-10-02 BIEGNIJ WARSZAWO 2011 Warszawa Zapisy Wyniki
2011-10-02 V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim Bieg Trzech Kopców Kraków Zapisy Wyniki
2011-09-25 AZS MTB CUP VII - ZABRZE Zabrze Zapisy Wyniki
2011-09-25 IV Jesienny Maraton MTB Kościerzyna Zapisy Wyniki
2011-09-25 Białystok Biega 2011 Białystok Zapisy Wyniki
2011-09-25 II PLENER ROWEROWY ZABRZE 2011 Zabrze   Wyniki
2011-09-24 I Półmaraton Forrest Limanowa Zapisy Wyniki
2011-09-24 VI Łobeski Maraton Rowerowy Łobez   Wyniki
2011-09-18 IV Bieg Sybiraka Dookoła Wołowskiej Starówki Wołów Zapisy Wyniki
2011-09-18 II Bieg z Klasą Poznań - Malta   Wyniki
2011-09-18 Bemowski Bieg Przyjaźni Warszawa   Wyniki
2011-09-17 Bike Maraton 2011 Karpacz Zapisy Wyniki
2011-09-17 XXIV Ogólnopolski Bieg Lechitów Gniezno Zapisy Wyniki
2011-09-17 Reebok ZIGTECH CHALLENGE Warszawa   Wyniki
2011-09-15 Mistrzostwa Wojska Polskiego W Biegach Przełajowych - Sztafeta Leszno   Wyniki
2011-09-15 MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W BIEGU NA PRZEŁAJ Leszno   Wyniki
2011-09-14 Mistrzostwa Wojska Polskiego w Biegach Przełajowych Leszno   Wyniki
2011-09-14 Licealiada w Biegach Przełajowych Leszno   Wyniki
2011-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego Krynica Zdrój Zapisy Wyniki
2011-09-11 29. Wrocław Maraton Wrocław Zapisy Wyniki
2011-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Koral Maraton Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Biegi Deptaka dla Dzieci Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Giełdowa Mila Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-10 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg na Jaworzynę Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-10 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Bieg 7 dolin - Ultramaraton Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-10 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Życiowa Dziesiątka Taurona Krynica Zdrój   Wyniki
2011-09-04 Bike Maraton 2011 Poznań Zapisy Wyniki
2011-09-04 21. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa Piła Zapisy Wyniki
2011-09-03 21.Bieg Solidarności Wrocław Zapisy Wyniki
2011-08-28 III Maraton Sierpniowy na Rolkach Gdańsk Zapisy Wyniki
2011-08-28 Gryf Maraton MTB - Szosa Szczecin Zapisy Wyniki
2011-08-28 I Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego Warszawa Zapisy Wyniki
2011-08-27 5.Jaworzno Triathlon Stalowy Sokół 2011 Jaworzno Zapisy Wyniki
2011-08-27 3 Półmaraton Boguszów - Gorce Boguszów - Gorce Zapisy Wyniki
2011-08-27 Bieg Sztafetowy Piknik Accenture Warszawa   Wyniki
2011-08-21 MARATON MTB HERMANÓW 2011 Hermanów Zapisy Wyniki
2011-08-21 AZS MTB CUP VI Edycja - Cieszyn Cieszyn Zapisy Wyniki
2011-08-20 Bike Maraton 2011 Bielawa Zapisy Wyniki
2011-08-20 II Koleżeński Maraton Leszno Leszno Zapisy Wyniki
2011-08-20 VI Kołobrzeski Maraton Rowerowy Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2011-08-20 XI PÓŁMARATON REJÓW 2011 Skarżysko Kamienna Zapisy Wyniki
2011-08-15 XX Międzynarodowy Półmaraton Uliczny `Cud Nad Wisłą` Radzymin - Ossów Zapisy Wyniki
2011-08-15 Energa XVII Maraton Gdynia - Gdańsk Zapisy Wyniki
2011-08-14 Zawody Klubowe w Brzesku Brzesko   Wyniki
2011-08-14 ŻTC Bike Race - Finał Żyrardów Zapisy Wyniki
2011-08-14 Szczecin Firefighter Challenge 2011 Szczecin Zapisy Wyniki
2011-08-07 Diallo Uphill Śnieżka Race 2011 Karpacz Zapisy Wyniki
2011-08-07 ŻTC Bike Race Skierniewice Zapisy Wyniki
2011-08-06 Maraton Karkonoski Szklarska Poręba   Wyniki
2011-08-06 Bike Maraton 2011 Świeradów Zdrój Zapisy Wyniki
2011-08-06 16. Międzynarodowy Bieg Uliczny Jaworzno Zapisy Wyniki
2011-07-31 Bieg ulicami miasta Bielawa Zapisy Wyniki
2011-07-30 Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa   Wyniki
2011-07-30 Bieg po schodach kościoła Bielawa Zapisy Wyniki
2011-07-23 Bike Maraton 2011 (Mistrzostwa Polski w Maratonie) Jelenia Góra Zapisy Wyniki
2011-07-16 VI Dobrodzieńska Dycha Dobrodzień Zapisy Wyniki
2011-07-16 AZS MTB CUP 2011 Wrocław Zapisy Wyniki
2011-07-10 II Runda Otwartych Amatorskich Motocrossowych Mistrzostw Małopolski o Pucha Prezesa PZM Okręgu Krakowskiego Kępa Bogumiłowicka   Wyniki
2011-07-09 Bike Maraton 2011 Piechowice Zapisy Wyniki
2011-07-03 III Międzynarodowy Bieg Górski - Anglosaski „LIMANOWA FORREST` Limanowa Zapisy Wyniki
2011-07-02 X Gorzowski Maraton Rowerowy GORZÓW WLKP Zapisy Wyniki
2011-06-26 Skate Maraton Borów Dolnośląskich Osiecznica   Wyniki
2011-06-26 III Bieg w Pogoni za Żubrem Niepołomice k.Krakowa Zapisy Wyniki
2011-06-25 II Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik Zapisy Wyniki
2011-06-24 23 Sudecka Setka Boguszów Gorce Zapisy Wyniki
2011-06-19 Avon kontra przemoc Garwolin Zapisy Wyniki
2011-06-19 9 Ogólnopolski Bieg Bukowno 2011 Bukowno Zapisy Wyniki
2011-06-19 Visegrad Marathon 2011 Rytro Zapisy Wyniki
2011-06-18 Bike Maraton 2011 Polanica-Zdrój Zapisy Wyniki
2011-06-18 Bieg Ursynowa Warszawa Zapisy Wyniki
2011-06-18 Mistrzostwa Polski Mastersów w Kolarstwie Szosowym Śrem Zapisy Wyniki
2011-06-18 Puchar Polski w BIATHLONIE Duszniki Zdrój   Wyniki
2011-06-12 Herbalife Triathlon Susz - Super Sprint i Eliminacje do OOM Susz   Wyniki
2011-06-12 Herbalife Triathlon Susz - Sprint Susz   Wyniki
2011-06-12 V Grodziski Półmaraton Słowaka Grodzisk Wlkp.   Wyniki
2011-06-11 IV Parczewski Mityng Rowerowy Parczew   Wyniki
2011-06-11 II Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród Zapisy Wyniki
2011-06-11 Herbalife Triathlon Susz - Dystans Długi Susz   Wyniki
2011-06-11 IV Bieg Marszałka Sulejówek 2011 Sulejówek Zapisy Wyniki
2011-06-05 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie Łódź Zapisy Wyniki
2011-06-05 ŻTC Bike Race Nowy Dwór Mazowiecki Zapisy Wyniki
2011-06-05 AZS MTB CUP - EDYCJA III Piwniczna Zdrój Zapisy Wyniki
2011-06-05 III Legionoska Dycha Warszawa   Wyniki
2011-06-05 III Legionowska Dycha Warszawa   Wyniki
2011-06-04 Bike Maraton 2011 Zawoja Zapisy Wyniki
2011-06-04 8 Wyścig Kolarski w Psarach Psary Zapisy Wyniki
2011-06-04 IV Ogólnopolski Bieg Przełajowy `Szlakiem Powstania Tkaczy Śląskich` Bielawa Zapisy Wyniki
2011-06-04 Szczytnicka Piątka Wrocław   Wyniki
2011-05-29 Bieg Fiata Bielsko Biała Zapisy Wyniki
2011-05-29 Silesia Cup MTB Chorzów Zapisy Wyniki
2011-05-29 VI Leszczyński Maraton Rowerowy Leszno   Wyniki
2011-05-28 Bieg 24 godzinny Rawicz Zapisy Wyniki
2011-05-28 Kaszebe Runda Kościerzyna Zapisy Wyniki
2011-05-22 6. MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU KRAKÓW-SKOTNIKI Z OKAZJI 91. URODZIN BŁOGOSŁAWIONEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II Kraków-Skotniki Zapisy Wyniki
2011-05-22 9. Bieg Ulicą Piotrkowską Łódź Zapisy Wyniki
2011-05-22 Mistrzostwa Polski AMP XC Poznań   Wyniki
2011-05-21 Bike Maraton 2011 Wieluń Zapisy Wyniki
2011-05-21 Mistrzostwa Polski AMP Czasówka Poznań   Wyniki
2011-05-15 VII BIEG O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KĄTY WROCŁAWSKIE Kąty Wrocławskie Zapisy Wyniki
2011-05-15 Maraton Metropolii Bydgoszcz-Toruń Zapisy Wyniki
2011-05-15 Warsaw Trail Running Warszawa Zapisy Wyniki
2011-05-14 IX Międzynarodowy Bieg Skawiński, III Mistrzostwa Polski Energetyków Skawina Zapisy Wyniki
2011-05-14 V ZŁOTOWSKI BIEG ZAWILCA Złotów Zapisy Wyniki
2011-05-14 Bieg na szczyt Rondo 1 Warszawa Zapisy Wyniki
2011-05-11 Bieg przełajowy PGE 2011 Bełchatów   Wyniki
2011-05-09 Bieg Niepodległości Kovel-Ukraina Zapisy Wyniki
2011-05-09 Sztafeta PGE 2011 Bełchatów   Wyniki
2011-05-08 XVII Międzynardowy Półmaraton Kurpiowski Ostrołęka Zapisy Wyniki
2011-05-08 III Memoriał im. Andrzeja Czyżowskiego
I runda Otwartych Amatorskich Motocrossowych Mistrzostw Małopolski
Rzeszów   Wyniki
2011-05-08 Karkonoski Wyścig Integracyjny Jelenia Góra - Podgórzyn   Wyniki
2011-05-07 Bike Maraton 2011 Zdzieszowice Zapisy Wyniki
2011-05-07 IX Bieg Naftowy i Roll & Ski Gorlice Zapisy Wyniki
2011-05-07 AZS MTB CUP - EDYCJA II Przesieka   Wyniki
2011-05-03 XX OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO Trzemeszno Zapisy Wyniki
2011-05-03 Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa Zapisy Wyniki
2011-05-01 ŻTC Bike Race Łódź Zapisy Wyniki
2011-05-01 V Memoriał Jurka Zawadzkiego Szklarska Poręba   Wyniki
2011-04-30 Maraton szosowy Żądło Szerszenia Trzebnica Zapisy Wyniki
2011-04-17 Bike Maraton 2011 Wrocław Zapisy Wyniki
2011-04-17 3. CIESZYŃSKI FORTUNA BIEG Cieszyn Zapisy Wyniki
2011-04-17 X Cracovia Maraton Kraków Zapisy Wyniki
2011-04-16 III Bieg Dookoła Zoo Warszawa   Wyniki
2011-04-16 VI Mini Maraton im. Piotra Gładkiego Kraków Zapisy Wyniki
2011-04-16 Cracovia Maraton na Rolkach Kraków Zapisy Wyniki
2011-04-09 III Bieg Częstochowski Częstochowa Zapisy Wyniki
2011-04-09 IX Bieg Europejski Gniezno Zapisy Wyniki
2011-04-09 AZS MTB CUP Warszawa   Wyniki
2011-04-02 Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Łódź   Wyniki
2011-04-02 IX Lubieszowski Cross Lubieszów   Wyniki
2011-03-27 XII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego `O Puchar Starosty Żywieckiego` Żywiec Zapisy Wyniki
2011-03-27 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - Sztafety MIX Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-26 4. Półmaraton Ślężański Sobótka Zapisy Wyniki
2011-03-26 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - MASSSTART CT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-25 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie
Bieg Sztafetowy
  Wyniki
2011-03-24 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie
Bieg Ze Startu Wspólnego
Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-24 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - Bieg Indywidualny FT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-23 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - SPRINT CT Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-22 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie
Bieg Pościgowy
Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-21 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie
Bieg Sprinterski
Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-20 Salomon Nordic Sunday IX Edycja - FINAŁ Jakuszyce   Wyniki
2011-03-20 XXV Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg Zapisy Wyniki
2011-03-20 SILESIA ECO RUN Powitanie Wiosny Chorzów Zapisy Wyniki
2011-03-18 Narodowy Program Rozwoju Biathlonu Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-17 Narodowy Program Rozwoju Biathlonu Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-16 Turniej Matematyczny Wałbrzych   Wyniki
2011-03-13 3rd CENTRAL EUROPEAN CUP IN BIATHLON OLYMPIC HOPES COMPETITION 2011 - Pursuit Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-12 3rd CENTRAL EUROPEAN CUP IN BIATHLON
OLYMPIC HOPES COMPETITION 2011 - SPRINT
Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-03-10 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-03-09 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-03-06 IV Bieg Kazików O Puchar Prezydenta Miasta Radomia Radom Zapisy Wyniki
2011-03-06 XXXV Bieg Piastów 2011 - 50km FT, 30km FT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-03-05 19. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA - EDYCJA I CROSS MIĘDZY MOSTAMI Wrocław Zapisy Wyniki
2011-03-05 XXXV Bieg Piastów 2011 - 50km CT, 26km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-03-05 Inicjatywa Sportowo-Edukacyjna na Rzecz Wsparcia Rozwoju Transplantacji Narządów SNOW SPORT SHOW Wisła - Kubalonka   Wyniki
2011-03-04 XXXV Bieg Piastów 2011 - 10km CT Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-03-04 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2011-03-03 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2011-02-27 Salomon Nordic Sunday VIII Edycja Jakuszyce   Wyniki
2011-02-27 XXXI Półmaraton Wiązowski Wiązowna Zapisy Wyniki
2011-02-26 Pre World Uphill Trophy Szklarska Poręba   Wyniki
2011-02-21 Narodowy Program Rozwoju Biathlonu Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-02-20 Salomon Nordic Sunday VII Edycja Jakuszyce   Wyniki
2011-02-20 Narodowy Program Rozwoju Biathlonu Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-02-19 IX Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno Zapisy Wyniki
2011-02-19 Narodowy Program Rozwoju Biathlonu Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-02-13 Salomon Nordic Sunday VI Edycja Jakuszyce   Wyniki
2011-02-12 Kracząca 15-ka Sielpia Zapisy Wyniki
2011-02-12 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2011-02-11 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Wisła - Kubalonka Zapisy Wyniki
2011-02-06 XXXII Bieg Gwarków 2011, Salomon Nordic Sunday, Mistrzostwa Polski Amatorów Andrzejówka Zapisy Wyniki
2011-02-05 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Zakopane Zapisy Wyniki
2011-02-04 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Zakopane Zapisy Wyniki
2011-01-30 Salomon Nordic Sunday IV Edycja
Bieg Bez Granic
Harrachov-Jakuszyce   Wyniki
2011-01-29 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski Zapisy Wyniki
2011-01-29 XXII Triathlon Zimowy Warszawa-Stegny Zapisy Wyniki
2011-01-29 VI Bieg Sasinów Ostróda - Wzgórza Dylewskie   Wyniki
2011-01-28 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Tomaszów Lubelski Zapisy Wyniki
2011-01-23 Salomon Nordic Sunday III Edycja Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-01-22 Mistrzostwa Karkonoszy - Memoriał J. Mądrego Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-01-21 Mistrzostwa Karkonoszy - Memoriał J. Mądrego Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2011-01-16 Salomon Nordic Sunday II Edycja Bedrichov   Wyniki
2011-01-16 XXVIII BIEG CHOMICZÓWKI Warszawa Zapisy Wyniki
2011-01-16 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-01-16 VI BIEG O PUCHAR BIELAN 5km Warszawa Zapisy Wyniki
2011-01-15 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” Szklarska Poręba - Jakuszyce Zapisy Wyniki
2011-01-09 Puchar Polski w BIATHLONIE - bieg ze startu wspólnego Duszniki Zdrój   Wyniki
2011-01-08 Puchar Polski w BIATHLONIE - bieg sprinterski Duszniki Zdrój   Wyniki
2011-01-07 Puchar Polski w BIATHLONIE - bieg indywidualny Duszniki Zdrój   Wyniki
2010-12-31 26. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica Zapisy Wyniki
2010-12-31 VII Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków Zapisy Wyniki
2010-12-26 XXVII MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY im. Ryszarda Burgiela Poznań-Malta Zapisy Wyniki
2010-12-19 Salomon Nordic Sunday I Edycja Jakuszyce   Wyniki
2010-12-18 XXI Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie Zapisy Wyniki
2010-12-11 Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa Kędzierzyn-Koźle Zapisy Wyniki
2010-12-05 VIII Półmaraton Św.Mikołajów Toruń Zapisy Wyniki
2010-11-20 XIV Uliczny Bieg Barbórkowy „Bełchatowska Piętnastka” Bełchatów Zapisy Wyniki
2010-11-19 Konferencja PSB - Zawody biegowe po górskich szlakach Piechowice   Wyniki
2010-11-11 IV Bieg Niepodległości o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Bielawy Bielawa Zapisy Wyniki
2010-11-11 XXII Bieg Niepodległości Warszawa Zapisy Wyniki
2010-11-06 Bieg po złoto 2010 Złoty Stok Zapisy Wyniki
2010-10-23 BALTIC CUP, PUCHAR POLSKI ,PUCHAR SAMOJEDA - Zakroczym Zakroczym   Wyniki
2010-10-17 IV Bieg Ekologiczny - Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam - Zdrowie przez wodę Uniejów   Wyniki
2010-10-17 XIX Tarnowski Bieg Leliwitów Tarnów   Wyniki
2010-10-10 III Bieg Uliczny "Sądecka Dycha" O Puchar NEWAG S.A. Stary Sącz - Nowy Sącz   Wyniki
2010-10-09 70 Nie Tylko Dla Orłów / 70 Lets Fly Together Kraków   Wyniki
2010-10-09 XXVIII Ogólnopolski Bieg Przemysła
X Ogólnopolski Bieg Maltański
Poznań - Malta   Wyniki
2010-10-07 VII Mistrzostwa Policji w Biegach Przełajowych im. sierż. Grzegorza Załogi Hutki Kanki   Wyniki
2010-10-03 BIKE MARATON 2010 - Karpacz Karpacz   Wyniki
2010-10-03 Półmaraton Katowice 2010 Katowice   Wyniki
2010-10-03 III Jesienny Maraton MTB Kościerzyna   Wyniki
2010-10-02 BIKE MARATON 2010 - Świeradów Świeradów Zdrój   Wyniki
2010-10-02 Mountain Marathon 2010 - Rabka Zdrój - Finał Rabka Zdrój   Wyniki
2010-09-26 BIEG z KLASĄ Poznań - Malta   Wyniki
2010-09-25 Żuławy Wkoło 2010 Tczew   Wyniki
2010-09-22 Bieg Masowy PGE Bełchatów   Wyniki
2010-09-20 Sztafeta PGE 5 x 1620m Bełchatów   Wyniki
2010-09-19 III Bieg Sybiraka Dookoła Wołowskiej Starówki - Bieg Główny Wołów   Wyniki
2010-09-19 III Bieg Sybiraka Dookoła Wołowskiej Starówki - Biegi Dziecięce Wołów   Wyniki
2010-09-19 Bemowski Bieg Przyjaźni Warszawa - Bemowo   Wyniki
2010-09-19 I Dębowy Maraton Rolkowo-Rowerowy Dąbrowa Górnicza   Wyniki
2010-09-18 Bieg uliczny - "Mała" Mila Marecka Marki   Wyniki
2010-09-18 XXXIII BIEG LECHITÓW Gniezno   Wyniki
2010-09-18 BIKE MARATON 2010 - Ustroń Ustroń   Wyniki
2010-09-12 AZS MTB CUP 2010 - Edycja VI - FINAŁ Zabrze   Wyniki
2010-09-12 28. HASCO-LEK WROCŁAW MARATON WROCŁAW   Wyniki
2010-09-12 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Koral Maraton
Krynica Zdrój   Wyniki
2010-09-12 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Biegi Deptaka Kryniciego
Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-09-11 XX Bieg Solidarności Wrocław   Wyniki
2010-09-11 Mountain Marathon 2010 - Edycja IV Lądek Zdrój   Wyniki
2010-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Życiowa dycha - Bieg Krynica-Muszyna
Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Bieg na Jaworzynę
Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Sztafeta Maratońska BZ WBK Bardejov-Krynica
Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Bieg 7 dolin - ultramaraton
Krynica Zdrój   Wyniki
2010-09-11 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-09-10 Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim na Nartorolkach Duszniki Zdrój - Jamrozowa Polana   Wyniki
2010-09-05 GRYF Maraton MTB Barlinek   Wyniki
2010-09-05 BIKE MARATON 2010 - Poznań Poznań   Wyniki
2010-09-05 XX MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS`a Piła   Wyniki
2010-08-29 5 Bieg z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II Kraków - Skotniki   Wyniki
2010-08-28 BIKE MARATON 2010 - Wieluń Wieluń   Wyniki
2010-08-28 II Świdnicka Piętnastka Świdnica   Wyniki
2010-08-28 AZS MTB CUP 2010 - Edycja V Cieszyn   Wyniki
2010-08-21 Uphill MTB Beskidy - Równica - Finał
V Otwarte Mistrzostwa Ustronia
Ustroń   Wyniki
2010-08-21 X Pómaraton Rejów Skarżysko Kamienna   Wyniki
2010-08-21 BIEG NA WIELKĄ SOWĘ
OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA
Ludwikowice Kłodzkie   Wyniki
2010-08-21 V Kołobrzeski Maraton Rowerowy Kołobrzeg   Wyniki
2010-08-15 Uphill MTB Beskidy Vendryne   Wyniki
2010-08-15 XVI Energa Maraton Solidarności - Gdański Gdańsk   Wyniki
2010-08-15 XIV LECH BIKE FESTIVAL - MARATON MTB Szklarska Poręba   Wyniki
2010-08-15 XIX Międzynarodowy Półmaraton Uliczny Cud Nad Wisłą Ossów-Radzymin   Wyniki
2010-08-14 ŻTC Bike Race - Żyrardów Żyradów   Wyniki
2010-08-14 Mountain Marathon 2010 - Edycja III Piwniczna   Wyniki
2010-08-14 BIKEMARATON 2010 - Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Jelenia Góa   Wyniki
2010-08-14 XIV LECH BIKE FESTIVAL - Scott Junior Trophy powered by Milka Szklarska Poręba   Wyniki
2010-08-13 XIV LECH BIKE FESTIVAL - DOWNHILL Szklarska Poręba   Wyniki
2010-08-08 I Mistrzostwa Polski w Biegu Pustynnym Pustynia Siedlecka   Wyniki
2010-08-08 Diallo Uphill Race Śnieżka Karpacz   Wyniki
2010-08-08 ŻTC Bike Race - Skierniewice Skierniewice   Wyniki
2010-08-07 BIKEMARATON 2010 - Świeradów Zdrój Świeradów Zdrój   Wyniki
2010-08-01 BIKE MARATON 2010 - Edycja VII Kraków   Wyniki
2010-08-01 XIX Bieg Opalińskich Opalenica   Wyniki
2010-07-31 Uphill MTB Beskidy - Bukovec / Girova Bukovec   Wyniki
2010-07-24 Uphill MTB Beskidy Istebna   Wyniki
2010-07-24 Łobeski Maraton Rowerowy im. Eugeniusza Gostomczyka Łobez   Wyniki
2010-07-24 20 Bieg Powstania Warszawskiego Warszawa   Wyniki
2010-07-18 BIEG ULICAMI BIELAWY BIELAWA   Wyniki
2010-07-18 MISTRZOSTWA POLSKI CROSS COUNTRY
junior, juniorka, U-23 k i m,
WAŁBRZYCH   Wyniki
2010-07-18 Skoda Maraton MTB Gniezno   Wyniki
2010-07-18 II BIEG PO SCHODACH WIEŻY KOŚCIOŁA BIELAWA   Wyniki
2010-07-17 MISTRZOSTWA POLSKI CROSS COUNTRY
młodzik, młodziczka,
WAŁBRZYCH   Wyniki
2010-07-17 Mountain Marathon 2010 - Edycja II Karpacz   Wyniki
2010-07-17 V Dobrodzieńska Dycha Dobrodzień   Wyniki
2010-07-17 Kolarski Wyścig Szosowy -Błękitna pętla Gniezno   Wyniki
2010-07-16 MISTRZOSTWA POLSKI CROSS COUNTRY - SZTAFETA XC WAŁBRZYCH   Wyniki
2010-07-16 Mistrzostwa Polski Cross Country Wałbrzych   Wyniki
2010-07-11 Maraton MTB Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy Połczyn Zdrój   Wyniki
2010-07-10 BIKE MARATON 2010 - Edycja VI Tarnów   Wyniki
2010-07-04 BIKE ADVENTURE 2010 - ETAP IV Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2010-07-03 BIKE ADVENTURE 2010 - ETAP III Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2010-07-03 BIKE ADVENTURE 2010 - ETAP II Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2010-07-03 Mountain Marathon 2010 - Edycja I Ustroń   Wyniki
2010-07-02 BIKE ADVENTURE 2010 - ETAP I Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2010-06-27 Skate Maraton Borów Dolnośląskich Osiecznica   Wyniki
2010-06-26 II Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka Elbląg   Wyniki
2010-06-26 I RYBNICKI NOCNY PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY Rybnik   Wyniki
2010-06-26 IX Gorzowski Maraton Rowerowy Gorzów Wielkopolski - Różanki   Wyniki
2010-06-21 II Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w Biathlonie Letnim Duszniki Zdrój - Jamrozowa Polana   Wyniki
2010-06-20 V Visegrad Maraton Rytro   Wyniki
2010-06-20 AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie Garwolin   Wyniki
2010-06-19 BIKE MARATON 2010 - Edycja V Piechowice   Wyniki
2010-06-19 AZS MTB CUP 2010 - Edycja IV Urszulin   Wyniki
2010-06-19 22 Sudecka Setka Boguszów Gorce   Wyniki
2010-06-13 II Legionowska Dycha Legionowo   Wyniki
2010-06-13 Sztafeta Ekiden Toyota Wałbrzych Wałbrzych   Wyniki
2010-06-12 VII Wyścig Kolarski w Psarach Psary   Wyniki
2010-06-12 I Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród   Wyniki
2010-06-12 III Bieg Marszałka Sulejówek   Wyniki
2010-06-12 XVII Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Żmigród   Wyniki
2010-06-05 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Bieg na Góre Parkową
Krynica-Zdrój   Wyniki
2010-06-05 BIKE MARATON 2010 - Edycja IV Polanica Zdrój   Wyniki
2010-06-04 VIII Bieg Europejski Gniezno   Wyniki
2010-05-30 Silesia CUP MTB Chorzów   Wyniki
2010-05-30 18 Bieg Fiata Bielsko-Biała   Wyniki
2010-05-29 KASZEBE RUNDA 2010 Kościerzyna   Wyniki
2010-05-29 V LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY Leszno   Wyniki
2010-05-27 2. Warszawska Sztafeta 5x5 Warszawa   Wyniki
2010-05-23 8. Bieg Ulicą Piotrkowską - Bieg Główny Łódź   Wyniki
2010-05-23 8. Bieg Ulicą Piotrkowską - Biegi Dzieci Łódź   Wyniki
2010-05-22 VII Gryfickie Maratony Rowerowe 2010 Gryfice   Wyniki
2010-05-22 2. Bieg Częstochowski Częstochowa   Wyniki
2010-05-21 Akademickie Mistrzostwa Polski W Kolarstwie Górskim Chełm   Wyniki
2010-05-21 Silesia Eco Run 2010 Katowce - Chorzów   Wyniki
2010-05-16 PÓŁMARATON CZARODZIEJSKA GÓRA Jedlina Zdrój   Wyniki
2010-05-16 AZS MTB CUP 2010 - Edycja III Poznań   Wyniki
2010-05-15 IV Złotowski Bieg Zawilca 2010 Złotów   Wyniki
2010-05-09 II BIEG EUROPEJSKI UNIA NA 5 Katowice   Wyniki
2010-05-09 Sztafeta Maratońska Ekiden 2010 Warszawa   Wyniki
2010-05-09 Karkonoski Bieg Integracyjny
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych
Cieplice - Podgórzyn   Wyniki
2010-05-08 AZS MTB CUP 2010 - Edycja II Przesieka   Wyniki
2010-05-08 BIKE MARATON 2010 - Edycja II Zdzieszowice   Wyniki
2010-05-03 Bieg Konstytucji 3 Maja Warszawa   Wyniki
2010-05-03 SILESIA MARATHON 2010 Katowice   Wyniki
2010-05-01 Wielka Siódemka Barlinecka Barlinek   Wyniki
2010-05-01 II Bieg Dookoła ZOO Warszawa   Wyniki
2010-04-26 2 Mistrzostwa Polski Instalatorów Poznań   Wyniki
2010-04-25 BIKE MARATON 2010 - Edycja I Wrocław   Wyniki
2010-04-25 XXVII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY
MEMORIAŁ WINANDA OSIŃSKIEGO
Szczecinek   Wyniki
2010-04-25 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Górażdże   Wyniki
2010-04-25 II Cieszyński Fortuna Bieg Cieszyn   Wyniki
2010-04-24 ŻTC Bike Race 2010 - Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki   Wyniki
2010-04-24 IV Trzebnicki Maraton Rowerowy Żądło Szerszenia 2010 Trzebnica   Wyniki
2010-04-24 AZS MTB CUP 2010 - Edycja I Warszawa - Forty Bema   Wyniki
2010-04-10 AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2010 Łódź   Wyniki
2010-03-28 5.Carrefour Półmaraton Warszawski 2010 Warszawa   Wyniki
2010-03-27 Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach narciarskich SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-03-27 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - BIEG MASOWY F SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-03-26 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - BIEG IND. CL SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-03-25 Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich - SPRINT SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-03-21 Puchar Karkonoszy FIS, Mały Memoriał Bronka Czecha SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-03-20 Puchar Karkonoszy FIS, Mały Memoriał Bronka Czecha Jakuszyce   Wyniki
2010-03-20 24 Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg   Wyniki
2010-03-20 II Jurajskie Mistrzostwa Off Road Ogrodzieniec   Wyniki
2010-03-19 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP VIII - FINAŁ WISŁA - KUBALONKA   Wyniki
2010-03-18 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP VII WISŁA - KUBALONKA   Wyniki
2010-03-07 34 Bieg Piastów 2010 - Sunday - 50km FT and 30km FT Jakuszyce   Wyniki
2010-03-06 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP VI TOMASZÓW LUBELSKI   Wyniki
2010-03-06 34 Bieg Piastów 2010 - Saturday - 50km CT and 26km CT Jakuszyce   Wyniki
2010-03-05 III BIEG KAZIKÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RADOMIA Radom   Wyniki
2010-03-05 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP V TOMASZÓW LUBELSKI   Wyniki
2010-02-28 XXX Półmaraton Wiązowski 2010 Wiązowna   Wyniki
2010-02-27 MISTRZOSTWA RATOWNIKÓW GÓRSKICH
W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM
Międzygórze   Wyniki
2010-02-27 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP IV SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-02-26 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH `BIEG NA IGRZYSKA` - ETAP III SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-02-23 XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BIEGACH NARCIARSKICH - TEAM SPRINT SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-02-22 XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BIEGACH NARCIARSKICH - BIEG INDYWIDUALNY SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-02-19 XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BIEGACH NARCIARSKICH - SPRINT SZKLARSKA PORĘBA - JAKUSZYCE   Wyniki
2010-02-14 Poland Bike Marathon - Kobyłka - Prolog Kobyłka   Wyniki
2010-02-06 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich `Bieg na Igrzyska` - Etap I - DZIEŃ II Ustrzyki Dolne - Ustianowa   Wyniki
2010-02-05 Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich `Bieg na Igrzyska` - Etap I - DZIEŃ I Ustrzyki Dolne - Ustianowa   Wyniki
2010-01-31 Poland Bike XC - Warszawa - Stegny Warszawa   Wyniki
2010-01-30 Mistrzostwa DB SCHENKER Zieleniec   Wyniki
2010-01-24 31 Bieg Gwarków 2010 Andrzejówka   Wyniki
2010-01-23 Mistrzostwa Karkonoszy - X Memoriał Jana Mądrego Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2010-01-23 Bieg Sasinów 2010 Wzgórza Dylewskie - Ostróda   Wyniki
2010-01-21 PUCHAR POLSKI, II ELIMINACJA DO OOM I MPJ Duszniki Zdrój - Jamrozowa Polana   Wyniki
2010-01-16 XXI Triathlon Zimowy Warszawa   Wyniki
2010-01-16 VIII LUBIESZOWSKI CROSS Sprint Puchar Polski Lubieszów   Wyniki
2010-01-12 PUCHAR POLSKI ELIMINACJA DO OOM I MPJ Duszniki Zdrój - Jamrozowa Polana   Wyniki
2009-12-31 Jubileuszowy 25. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Trzebnica 2009 Trzebnica   Wyniki
2009-12-31 Krakowski Bieg Sylwestrowy 2009 Kraków   Wyniki
2009-12-27 XXVI Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela Poznań - Malta   Wyniki
2009-12-19 XX Jubileuszowy Strzelecki Bieg im. Euzebiusza Ferta Strzelce Opolskie   Wyniki
2009-12-05 IV Radomski Maraton Trzeźwości Radom   Wyniki
2009-11-20 Konferencja Szkoleniowa Organizatorów Imprez Biegowych w Polsce Jarosławiec   Wyniki
2009-11-11 XIII Bieg Niepodległości 2009 - Krosno Krosno   Wyniki
2009-11-11 XXI Bieg Niepodległości 2009 - Warszawa Warszawa   Wyniki
2009-11-07 Puchar ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa, Puchar Samojeda Kędzierzyn - Koźle   Wyniki
2009-10-18 Półmaraton Katowice 2009 Katowice   Wyniki
2009-10-18 III Bieg do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam - zdrowie przez wodę Uniejów   Wyniki
2009-10-17 Krakowski Bieg Na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów 2009 Kraków   Wyniki
2009-10-10 Maltański Bieg Przemysła 2009 Poznań Malta   Wyniki
2009-10-03 BIKEMARATON - POLANICA 2009 Polanica   Wyniki
2009-10-03 Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki 2009 Katowice   Wyniki
2009-10-02 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Puchar Melafiru Biathlonie Letnim Czarny Bór   Wyniki
2009-10-01 Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im.sierż.Grzegorza Załogi 2009 Hutki-Kanki   Wyniki
2009-09-27 POLANDBIKE 2009 - FINAŁ - POMIECHÓWEK Pomiechówek   Wyniki
2009-09-27 31. Maraton Warszawski 2009 Warszawa   Wyniki
2009-09-26 IV Otwarte Mistrzostwa Ustronia 2009 Ustroń   Wyniki
2009-09-26 V Sztafeta Maratońska Ekiden 2009 Warszawa   Wyniki
2009-09-20 TOUR de RYBNIK 2009 Rybnik   Wyniki
2009-09-20 Bemowski Bieg Przyjaźni 2009 Warszawa - Bemowo   Wyniki
2009-09-19 BIKEMARATON - KARPACZ 2009 Karpacz   Wyniki
2009-09-19 32. Bieg Lechitów Gniezno 2009 Gniezno   Wyniki
2009-09-19 GREEN CYKLO BIES 2009 POLAŃCZYK   Wyniki
2009-09-13 27 Hasco-Lek Wrocław Maraton 2009 Wrocław   Wyniki
2009-09-12 Górażdże Cross Country 2009 Górażdże   Wyniki
2009-09-09 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie Letnim na Nartorolkach Duszniki Zdrój   Wyniki
2009-09-06 BIKEMARATON - POZNAŃ 2009 Poznań   Wyniki
2009-09-06 19. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa Piła 2009 Piła   Wyniki
2009-09-05 JEZIORAK TOUR 2009 IŁAWA   Wyniki
2009-09-05 19 Bieg Solidarności Wrocław 2009 Wrocław   Wyniki
2009-09-04 Mistrzostwa Polski Seniorów w Biathlonie Letnim Duszniki Zdrój   Wyniki
2009-08-30 POLANDBIKE 2009 - TŁUSZCZ Pomiechówek   Wyniki
2009-08-29 BIKEMARATON - JAKUSZYCE 2009 Szklarska Poręba - Jakuszyce   Wyniki
2009-08-29 I Świdnicki Bieg Dekoria 2009 Świdnica   Wyniki
2009-08-23 Półmaraton Boguszów Gorce 2009 Boguszów Gorce   Wyniki
2009-08-22 Kołobrzeski Maraton Rowerowy Kołobrzeg   Wyniki
2009-08-22 9 Półmaraton Rejów 2009 Skarżysko - Kamienna   Wyniki
2009-08-16 RÓWNICA UPHILL 2009 Ustroń   Wyniki
2009-08-16 LEGION MTB MARATON Kozienice   Wyniki
2009-08-15 BIKEMARATON - USTROŃ 2009 Ustroń   Wyniki
2009-08-15 15 Energa Maraton Solidarności 2009 Gdynia-Sopot-Gdańsk   Wyniki
2009-08-14 LECH BIKE FESTIWAL - MARATON Szklarska Poręba   Wyniki
2009-08-14 LECH BIKE FESTIVAL - DOWNHILL CUP Szklarska Poręba   Wyniki
2009-08-08 I BIEG PUSTYNNA 10. 2009 Pustynia Siedlecka   Wyniki
2009-08-08 ŻTC BIKE RACE 2009 Skierniewice   Wyniki
2009-08-02 ŚNIEZKA UPHILL 2009 Karpacz   Wyniki
2009-08-01 DRUGIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW MTB Urle   Wyniki
2009-08-01 POLANDBIKE 2009 - Urle Urle   Wyniki
2009-08-01 BIKEMARATON - ŚWIERADÓW 2009 Świeradów   Wyniki
2009-07-26 POLANDBIKE 2009 - Mikołajki Mikołajki   Wyniki
2009-07-25 VIII Gorzowski Maraton Rowerowy Wojcieszyce   Wyniki
2009-07-25 19 Bieg Powstania Warszawskiego 2009 Warszawa   Wyniki
2009-07-18 I BIEG PO SCHODACH BIELAWA 2009 Bielawa   Wyniki
2009-07-12 POLANDBIKE 2009 - Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki   Wyniki
2009-07-11 BIKEMARATON - TARNÓW 2009 Tarnów   Wyniki
2009-07-05 MARATON MTB 2009 „POLODOWCOWĄ KRAINĄ DRAWY I DĘBNICY” Połczyn Zdrój   Wyniki
2009-06-28 BIKEMARATON - KRAKÓW 2009 Kraków   Wyniki
2009-06-21 SUDECKA SETKA Boguszów-Gorce   Wyniki
2009-06-21 VISEGRAD MARATON 2009 Rytro   Wyniki
2009-06-21 POLANDBIKE 2009 - Kobyłka Kobyłka   Wyniki
2009-06-14 BIKE ADVENTURE - ETAP IV Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2009-06-13 BIKE ADVENTURE - ETAP III Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2009-06-13 Gryfland - Mistrzostwa Polski w Maratonie Szosowym 2009 Gryfic e   Wyniki
2009-06-12 BIKE ADVENTURE - ETAP II Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2009-06-12 Gryfland 2009 - Czasówka Gryfice   Wyniki
2009-06-11 BIKE ADVENTURE - ETAP I Jelenia Góra - Cieplice   Wyniki
2009-06-07 BIKEMARATON - JELENIA GÓRA 2009 Jelenia Góra   Wyniki
2009-06-07 POLANDBIKE 2009 Łochów   Wyniki
2009-06-06 BIKEMARATON - PIECHOWICE 2009 Piechowice   Wyniki
2009-05-31 SKODA MARATON MTB GNIEZNO 2009 Gniezno   Wyniki
2009-05-30 SILESIA CUP MTB 2009 Chorzów   Wyniki
2009-05-30 KASZEBE RUNDA 2009 Kościerzyna   Wyniki
2009-05-29 IV LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY Leszno   Wyniki
2009-05-29 4. Carrefour Półmaraton Warszawski Warszawa   Wyniki
2009-05-28 2. Warszawska sztafeta 5x5 Warszawa   Wyniki